Повернутися на сторінку

Коментарів: 110

 1. Агов, люди!!!!

  ПуШ у трансі big surprise

  Де оповідки, які б він розмазав по асфальту? )))) Де перли вітчизняної фантастики?

  Чому спимо? Пора вже активізувати творчі ресурси і приступити до штурму Четвертої фортеці!

  А то геть сумно щось...

 2. 2ПуШ

  Ну перший вже є... Пухнастику, розпочинайте smile

 3. Ну нарешті щось з'явилося, а то минуло два тижні - і всюди мертвий штиль. Теми злякалися, чи що? grin

 4. А напомните мне кто-то мой пароль.

 5. А куди поділася стрічка коментарів? о_О

 6. 2Рися

  Службове -> Нові коментарі

  У правій частині

 7. Цікаво, які фактори того, що так мало оповідань? Мої версії такі:

  1) Відсутність нагороди у вигляді публікації;

  2) Організатори дали назву теми у день початку прийому робіт, це, по-моєму, дурниця, бо ж для планування і написання хорошого оповідання треба мінімум тиждень-два (тому, власне, перші два тижня нічого й не приходило);

  3) Складнувата тема - хоч, у принципі, вона дуже цікава, але щоб написати щось неординарне треба серйозно напружувати мізки, що мало хто любить;

  4) Криза і вибори відбилися на творчому натхненні;

  5) Більшість авторів тягнуть до останнього, аби максимально відшліфувати свій креатив та подивитися, що у них за суперники.

  Сподіваюся, справа у 5 пункті.

 8. З пунктом 2) згодна.

  Тема - цілком нормальна, а щодо публікації - майстер-клас з метрами її більш ніж компенсує!

 9. Ні, пане Сибіряк та пані Рися.

  Другий пункт не може мати такої ваги. На "Рваной грелке" між оголошенням теми, частіше за все - складної, до закінчення прийому творів проходить від 48 (на перших конкурсах) до 81 години. Ще раз - 81 ГОДИНА.

  На "Еквадорі" це 3 тижні.

  На "Зоряній фортеці" учасники мають 840 годин - 5 тижнів.

  Але я теж сподіваюся, що пункт 5 усе ж таки переважить smile

 10. 2skaerman

  Можна уявити, що за якість у оповідань, написаних за 48 годин. Хоч може на тих конкурсах генії тусуються. На "Зоряній фортеці" минулі рази, здається, тема оголошувалася раніше початку прийому робіт, так і то оповідань було не густо - біля 30. Треба, гадаю, робити так, щоб оповідань було більше, а не менше. Це коли їх стане по сотні надходити можна подумати про якісь обмеження.

 11. Можна уявити, що за якість у оповідань, написаних за 48 годин.
  Досить гарні оповідання, оскільки видавництво АСТ вже надрукувало кілька збірників оповідань лише на матеріалах "Грелки".

  На "Зоряній фортеці" минулі рази, здається, тема оголошувалася раніше початку прийому робіт
  Так, але усе одно не більш як за тиждень до початку конкурсу.

  Ну а щоб їх стало за сотню - тут вже не тільки від організаторів залежить smile

 12. Скай, просто хтось вихован на "Рваних грілках", а хтось - на конкурсах Віри Камши та подібних до них. Там дається часу місяців з три! Правда, там і обсяг оповідань більший, але ж все ж таки...

 13. І ще! Технічне зауваження!

  Знову стрічка коментів викидає на текст оповідання, а не на коментарі...

 14. Скай, просто хтось вихован на "Рваних грілках", а хтось - на конкурсах Віри Камши та подібних до них. Там дається часу місяців з три! Правда, там і обсяг оповідань більший, але ж все ж таки...

  Рисю, от здається мені, що час має значення десь там у четверту чергу. На "Фантрегаті" я неодноразово давав півтора-два місяці на написання робіт. І що? Більшість оповідань приходить у останні два-три дні, причому у останній день - десяток, які трохи-трохи перевищують нижній ліміт.

  Якщо людина не хоче писати, або їй, як кажуть, "ліниво" - то її ані грошима не звабиш, ані майстер-класом.

 15. Та ясен-пень, завжди будуть ті, хто надішле в останню хвилину. Хоч рік їм дай на роздуми.

  Але!

  - Інколи у людей і справді немає часу! Я, наприклад, зараз працюю за себе і напарницю і ледь-ледь знадходжу хвилинку на творчість.

  - Інколи тема вимагає часу на роздуми. Як оця, я вважаю.

  - Є такі, що взагалі тільки-но дізналися про конкурс. А він вже й закінчився.

  А щодо "Грєлок"... Ти мою думку знаєш - я ніколи не приймала в них участь.

 16. А ваша Рися балувана!

  в школі либонь твори за годину писали, а тут носом крутять. LOL

 17. Угу. І хвостом - теж. Крутимо. І вусами! : ))

 18. 2010-02-14 в 20:35:18 | Продюсєр Валентін

  Я так зрозумів це буде дико запеклий конкурс! Конкурсантів... ооооооооо як же їх тут багато! А читачів...

  Смішно чомусь трохи... Але то таке... Почекаємо. надіюся щось зміниться!

 19. Ну, ще не вечір smile

  І читачів, як на мене, достатньо. Явно більше ніж авторів)))

 20. Прийом робіт закінчується у цю неділю, а у нас навіть немає достнього набору для майстер-класу. Я, звичайно, сподіваюсь на останні дні...

  Всі роботи що надійшли до нас - опубліковано. Якщо ви надсилали оповідання і не бачите його на конкурсній сторінці (або не отримали відповіді щодо порушення правил), то, будь ласка, продублюйте роботу або зв'яжіться з координаторами конкурсу.

 21. Я гадаю, мінімум штук п'ять в останні дні має надійти, судячи з минулих конкурсів. Якщо ж буде небагато, можна просто скоротити кількість відібраних на майстер клас оповідань.

  А на майбутнє треба робити оргвисновки. Краще розкрутити конкурс, обмінятися баннерами з літературними сайтами, запустити контекстну рекламу (нехай дизайн і постраждає трохи, але відвідуваність збільшиться). Домовитися про публікацію переможця в якомусь періодичному виданні. І т.д., і т.п.

 22. 2010-02-17 в 22:30:53 | Аноним

  Я б сказав, перший і третій пункти зіграли.sick

 23. Саме цей конкурс не має на меті опублікувати оповідання-переможець. Як показує практика, часто-густо перемагає неформат, який видавництва брати не хочуть. Але зараз не про те.

  Організаторам чомусь здалось що покращити свою техніку /саме техніку/ написання буде для учасника значно краще, ніж отримати у свій доробок публікацію. Звичайно, ожен з авторів впевнений, що він - накращий. Цю ілюзію охоче підтримують родичі, друзі, співробітники. Ми ж пропонуємо думку професіонала. І не лише оцінку, але й певне навчання.

  Дуже погано що публікація дорожча за можливість повчитися.

 24. Треба просто знайти видання, якому неформат підійде. Тим більш, що перемагають все ж непогані з літературної точки зору оповідання. Або можна ввести незалежну від голосування номінацію "вибір видавця", тобто коли видавець сам обирає оповідання, яке йому підійде, незалежно від місця, яке воно займе в конкурсі.

  Щодо навчання, то це добре, але ви не врахували психологію наших геніїв) Мало кому з них те навчання потрібне, їм публікації і визнання давай.

  Однак, як би там не було, але літературний конкурс без можливості публікації - це дещо неповноцінна річ. Це дуже сильно знизить і кількість учасників, і якість робіт (бо часто й досить талановиті письменники не можуть опублікувати свої роботи, що спонукатиме їх до участі в конкурсі). Також слід врахувати, що далеко не всі можуть взяти участь у майстер-класі, бо живуть не в Києві. Тому надалі найкраще було би поєднати і майстер-клас, і публікацію - коли щось є головним призом, а щось додатковим.

 25. 2010-02-18 в 13:27:00 | Сілівра Ігор

  На жаль послане оповідання повернулось з поміткою про спам... послав з іншої адреси. Може є можливість завантажити через веб-інтерфейс?

 26. Сибірякові та іншим

  1. В Сеті проходить сила-силенна конкурсів без публікацій, та й взагалі без будь-яких призів. І нікого з численних учасників це не засмучує.

  2. Перечитала я тут своє оповідання, яке зайняло третє місце минулого разу - мама-дорогая! Тобто, воно не те, щоб погане, але рука талановитого майстра йому б не завадила. Це так, об"єктивна оцінка своєї творчості.

  3. А ви не думаєте, що в майбутньому майстер зможе допомогти вам опублікуватися? І можливо, не раз і не два, якщо йому приглянеться ваша творчість.

  4. Щодо "живуть не в Києві" - конвети - то є невід"ємна частина з життя будь-якого письменника-фантаста. smile) А Майстер-клас - це можливість засвітитися, заявити про себе, це теж певне визнання. Але - "психологія геніїв" - це, таки да...((

 27. Мені дивно чому тут ніхто не допетрав головну причину малої кількості оповідань. grin

  а вона проста - вимога до оповідання щоб воно було на задану тему.

  якщо довкола простої теми "двері" ще можна було танцювати, то "за 3 дні до народження" надзвичайно вузька. Якби було б просто "народження" - було б більше простору. Якби не було взагалі обмеження на тему, було б ще краще.

 28. Куме, знаєте, я про це думала. Особисто я проти того, щоб теми не було зовсім.

  На мій погляд, було б краще, якби було дві теми (на якийсь з Фортець таке практикувалось). І учасники могли б обрати одну, або об"єднати обидві. В будь якому разі - простору для фантазії більше.

 29. Ми тут зафлудили, а у коментарі номер 25 хтось жаліться на проблеми з поштою. На всяк випадок, звертаю увагу організаторів.

 30. Рисю, я й не наполягаю щоб теми взагалі скасували. Я тільки звернув увагу учасників та організаторів на справжню причину низької активності, щоб у майбутньому вони утримувались від на стільки вузьких тем.

  теми насправді дійсно потрібні. як деякий фільтр від старих давно написаних оповідань, щоб автори все ж писали свої твори під конкурс, а не діставали готові з шухляд. LOL

 31. Я не згоден, що тема - це головна причина малої кількості оповідань. Якщо напружити мізки, то можна практично будь-що притягти до цієї теми. Можливо, це третя-четверта причина, яка відсіяла двох-трьох потенційних авторів зі слабкою уявою, але не більше.

 32. 2Рися. Організатори усе бачать smile

  Щодо вузьких тем.

  Така сама ситуація була рівно рік тому. Було аж дві теми. І все одно - більшість робіт надійшло у "додатковий час".

  Так що зі статистичної точки зору, справжня причина низької кількості оповідань - виключно сезонна smile

 33. 2010-02-18 в 21:22:44 | Аноним

  Не зрозумів! Чому не можу добавити коментар до оповідання "Дорога у вирій", аби відповісти Sergey Torenko? Що за утиски?

  Ось комент який хотів додати

  cheese"Нічого немаю прот жінок... Просто це не фантастика і сюди цей твір не вписується.

  А вам пане Sergey Torenko скажу, що ви просто захищаєте проект який валиться по повній програмі, бо є одним із його організаторів. І наскільки я пам"ятаю саме ви казали, що тут можлива будь-яка критика. То що змінилося тепер, а?"cheese

 34. Цікаво чому не можете додати коментар? Спробуйте ще раз. Премодерації тут немає. Це, по-перше.

  Друге. Фантастика на конкус приймається у найбільш широкому розумінні цього слова. Елемент неможливого у творі присутній. Отже це фантастика.

  На конкурсі можлива будь-яка критика твору (не автора, не релігії, не окремих партій та коаліцій). Будь ласка.

  Upd. Щось я вже давно (днів зо три) не бачив нашого рудого критика... Пухнатику, агов! Тут є нові роботи.

 35. Дякую за продовження терміну подачі робіт. Хотів кидати всі справи. Тепер є можливість трохи поміркувати.

 36. Для мене всі твори поділяються на три основних категорії: ті, після прочитання яких, задумуєшся над життям у різних його вимірах, після яких на душі тепло і затишно, друга категорія - порожнеча, прочитала, а через кілька хвилин вже і не пригадаєш про що і третя, ті що породжують запитання: “Навіщо заражати когось своєю злобою і ненавистю?”

  І я дуже рада, що на цьогорічному конкурсі переважає перша категорія grin

  Окремо,велике дякую творцям Зоряної Фортеці!grin

 37. Щось я вже давно (днів зо три) не бачив нашого рудого критика...

  Угу. Аналогічно. Пууууух! Виходь вже давай! Годі ховатися!

 38. 2010-02-22 в 20:58:17 | Буркотун обикновєнний

  Пухнасте! Друже мій! Герою мій! А ну повертайся, а то хвоста надеру!!!

 39. Краще б ви оповідання читали та фантастикою насолоджувалися аніж привид Пухнастика викликати. Чи конкурс для того й організований насправді - аби лиш ПуШа з нори витягти )))

 40. 2010-02-22 в 21:09:48 | Буркотун обикновєнний

  Та я вже... того... насолодився.

  А тепер схотілося хвоста надерти спілкування, а Пухнаста - нема!

 41. А я перше тіки прочитав. Все таки значно краще аніж перше оповідання (за часом подання) минулого конкурсу. Однак, як кажуть у наших краях - у цьому році калуське пиво краще аніж минулого - але пити ще не можна)))

 42. 2010-02-22 в 21:45:49 | Буркотун обикновєнний

  *гримнув кулаком по столу* Пиво можна завжди! Або я - не Буркотун!

  grin

 43. Цю тезу добре підтверджує регулярне проведення конкурсів на старфорті)) Однак ці міроприємства породжують Буркутунів, Злих та ПуШів ))))))

 44. Ага... Скучили за спілкуванням? cool smirk

  А ПуШ, він осьдечки - засів під найближчими кущами і чекає на нові жертви нові оповідки.

  Щось цього разу все так тихо-скромно - ні тобі конструктиву, ні мордобою, ні навіть чарчину коньячку ні з ким перехилити(((((

 45. 2010-02-22 в 22:13:00 | Буркотун обикновєнний

  Злий, так, так, сон чудовиськ народжує розум!

  Пухнаст! А ну давай сюди рудого свого хвоста! Буде тобі коньяк зара! LOL

 46. Пухнастику!

  Муррр!

  Так он вже скільки нових оповідань - чекають не дочекаються пухнастої лапки))

 47. "Пане Chernidar, панове організатори!"

  Звісно це були мої власні критерії оцінювання. Для конкурсу вони інші. вони (це не секрет) такі:

  фантастичність - 30%

  оригінальність - 30%

  літературність - 30%

  супербонус (ака геніальність) - 10%

  відповідність темі включаю в літературність.

  "1. Мова - є інструментом автора для передачі думок та почуттів. Якщо автор не володіє інструментом, навряд чи щось зможе передати."

  може й так,а може й ні. володіння мовою - усього лише інструмент, цьому можна навчитися. А ще є коректори, редактори ітд...

  стосовно критеріїв оцінювання: людям було б непогано все-таки знати які саме недоліки у їх творах, на майстер-клас попадуть не всі. Тому потрібна окрема оцінка за літературність.

  а конкурс невпинно скочується в жанр "жіночого роману". тому потрібна оцінка фантастичності.

  про вторинність тут уже говорили. навіть геніальний римейк залишається римейком.

  ну і... хоча б один бал потрібен за сяку-таку відповідність темі.

  мета цього всього: зробити так, щоб автор знав на що йому слід звернути увагу.

 48. В мене такого чіткого розподілу нема. При оцінюванні звертаю увагу на:

  - мову, стиль автора;

  - ідею та її виконання (я вже не раз казала - навіть найбанальнішу ідею можно подати достойно, і найорігінальнішу - можна спаплюжити);

  - духовність (даруйте за пафос), або - заради чого це все написано?

  - потенціал - інколи бачиш, що твір так собі, але чується в ньому великий потенціал. За це накину бал. Один))

  - додатковий бал - за особисту симпатію, куди ж без цього)))

  .

  От, якось так...

 49. Да да, духовність і наявність фантастичного елементу - вагомі критерії.

  Хоча особисто для ПуШа найголовнішим пріоритетом була і залишається наявність у творі купи кровоточащих трупів, відрубаних кінцівок, замордованих стоматологів і теде... cool smile

  І звісно, все це на фоні фантасмагоричних краєвидів паралельного виміру.

 50. Бідолашний ПуШ!

  Йому геть не залишилось за кого голосувати ))))

 51. додатковий бал - за особисту симпатію, куди ж без цього)))

  а як же анонімність? хоча авторство вираховується нараз, хіба що хтось вперше з'явився

 52. Еммм... Шановний, ви це до чого?

  Є тексти, які "мої" - тема до душі запала, щось особисте зачепило у душі, а є такі, які просто не мої. При равних умовах перевагу віддам першому.

  До чого тут анонімність??

 53. Было высказывание по поводу сговора авторов, подобное возможно?

  И еще, складывается впечатление, что авторов конкурса считают тупыми, не способными самостоятельно проголосовать. Или это попытка сузить выбор, чтобы шансы на победу были только у нужных произведений?

 54. Хм... Забавне спостереження:

  Минулого разу тема була досить банальна, але траплялись досить орігінальні оповіді. Цього разу - щось все геть навпаки...

 55. Фауст, это вы сейчас с кем поговорили?

 56. Со всеми, но почему-то коментарий не там где нужно.

 57. Что ж придется написать в обсуждении "Надновой", тогда будет все всем понятно.

 58. Даруйте, але в мене таке враження, що хтось хоче підняти рейтинг окремо взятого оповідання шляхом флуду у коментарях до цього оповідання))

  .

  Тепер по справі. Де ви бачите, щоб когось назвали тупим чи хтось з кимось зговорився? Хтось спитав: "Як ви оцінююєте твори", інші відповіли, потеревеніли і розішлися - кожен лишився при своїй думці. І з цього ви зробили теорію світового сговору?

  Ото ще мені - автори-фантасти!

 59. Я дуже вибачаюся перед автором оповідання "Наднова", там просто виникло у мене запитання, там же ж мені й почали відповідати. Дякую Рисі та Чернідару за відповідь по суті. У Фауста й справді багата фантазія, сподіваюся вона сповна спрацює в його оповіданні.

 60. володіння мовою - усього лише інструмент, цьому можна навчитися. А ще є коректори, редактори ітд...

  Можна навчитися, так, але ліпше до того як текст написаний, а не після. А от редактори - вони теж люди зі своїми "мухами", і зазвичай теж письменники. Якщо ви розслабитеся і віддастеся на волю редактора, після правок свого твору не впізнаєте.

  Випадок з життя. Другу мою книзю редактор добряче "папісал-парєзал", книзя у стилі "міський молодіжний роман". Особа я не романтична, отож окрім "великих замріяних очей", герої мають і всі інші частини тіла і ці частини відповідно функціонують. Редактор наполягав замінити вислів "займатися сексом на "поринати в кохання", а слово "дупа" на "гепа". У нелегкому двобої право героїв займатися сексом я все ж таки відстояла, та й про "дупу" начебто домовилися, але все одно, редакторська "гепа" майорить на сторінках виданого роману.

  У світлі вищесказаного, не варто залишати редактору забагато місця для творчості. Найбільше, на що я погоджуся наступного разу - щоб він замінив якусь кому на тире, та й то після розлогої цитати з правопису.

 61. Адміни, закрийте-но цитату у 51 записі, бо ж це неестетично. Там неправильно вписаний тег.

  От вам і перший приклад недоліку, коли користувач не може виправити повідомлення.

 62. Чому на конкурсі так мало просто читачів, як я, або якщо вони є, то чому не відгукуються, бо воно трішки не об`єктивно, коли один автор критикує іншого, конкуренція все ж.

 63. 2010-02-27 в 18:50:51 | Анонім

  підкажіть, будь ласка,вже можна голосувати? можна за будь-який твір, крім свого? груп же нема?

 64. 2010-02-27 в 21:40:40 | Анонім

  о, знайшов, тепер все зрозумілоred face

 65. Так, можна.

  Оповідань до тридцяти, тому розподілу на групи немає. Надсилати на свій топ слід на конкурсний мейл.

 66. 2.8. Конкурс проводиться в два тури. В першому турі оповідання розбиваються на рівні групи розміром від 15 до 22 оповідань (залежно від кількості робіт, що надійшли на конкурс). До фіналу потрапляють по 5 оповідань з кожної групи.

  оповідань достатньо багато для двох груп, чи буде одна?

 67. Оповідань до тридцяти, тому розподілу на групи немає. Надсилати на свій топ слід на конкурсний мейл.

  бачу

 68. Для рівних груп /хоча б двох/ від 15 оповідань, необхідно мінімум 30 робіт. На цей конкурс надійшло 28 робіт, що відповідають умовам Правил. Тому розподілу на групи не відбулось, голосування в один тур.

  Голосування до 23.59.59 04 березня /але не залишайте усе на останні години/.

 69. 2010-03-01 в 22:20:57 | Продюсєр Валєнтін

  Єдине що я хочу з цього конкурсу це в кінці аби ПуШ показав хоча б одного свого твора. Хочу почитати цЕ того великого аВТОРА. Будь-ласка пане Пуше покажіть, аби я прочитав, щоб дарма вас не критикувати.

 70. У мене от великі сумніви, що у ПуШа тут є оповідання. Щось у жодному креативі я не побачив такого стилю і фантазії, як у його коментарях. Мабуть, він просто захожий критик.

 71. Вже надійшло 14 топів з 24 можливих.

  Кожен автор, що надсилав свій топ, отримав підтвердження отримання. Отже, шановні учасники, маємо ще два дні - середу і четвер. Нагадую, оповідання, автори яких не проголосують, буде дискваліфіковано.

 72. А ніхто не звернув увагу, що назва цієї сторінки і посилання збоку звучать як "За три дні до нароЖдення"???

 73. Дякую, Сибіряче.

  Відредагували.

 74. Панове, а як з приводу продовжити термін оцінювання на пару днів? Бо дехто з нас не встигає, а голосувати навмання не хоче.

 75. 2010-03-03 в 11:02:48 | Аноним

  І ще, шановні автори, пишу тут, бо задовбався писати про це майже під кожним оповіданням:

  Виглядає пес з буди, а якщо мова про зовнішність, то "має вигляд".

 76. Таке от питання.

  Перші три місця зрозуміло визначаються голосуванням.

  Напевно я, щось випустив з уваги, але от 5 наступних оповіданнь, які отримають шанс потрапити на майстер клас. Вони будуть визначені також голосуванням, тобто наступні 5 , які набрали найбільше балів. Чи організатори самостійно їх відберуть, а чи можливо сама пані Галіна ?

  Дякую за увагу grin

 77. Панове, а як з приводу продовжити термін оцінювання на пару днів?

  Нажаль, не можемо. Маємо певні зобов'язання перед нашими майстрами.

 78. 2Ksavier

  З Правил:

  5.2. Керівникові майстер-класу (Майстру) надається вісім конкурсних робіт: три роботи-переможці та п'ять робіт за вибором координаторів конкурсу (незалежно від кількості набраних балів).

  Так, обирають координатори.

 79. Оу зрозуміло. Вибачаюсь. ))

  А на рахунок подовження. То й добре , що не треба подовжувати, мені здається часу на ознайомлення було достатньо.

 80. Більш, ніж достатньо! Оповіді викладалися з такою швидкістю, що можна було встигнути прочитати одну порцію, доки не виложили наступну.

 81. Тута ПуШ вальяжно знічев"я перечитував коменти - і знову наткнувся несподівано на згадку про себе... cool smirk

  Шо дивно.

  Цього разу він поводився вкрай скромно і взагалі старався не лізти зі своїми неконструктивними зауваженнями куди не просять.

  Аж ні.

  Прадюсєр Валєнтін - ПуШ вас обідив? Не плачте. Тутешня авдиторія назагал значно гуманніша за нього.

  Сибіряче, друже мій - ти переоцінив стиль і фантазію ПуШа - насправді їх якраз забракло для того, аби створити гідний сього вєліколєпного конкурсу опус - але в прнципі ти правий - оповідки моєї тут нема, тож і голосувати не доведеться, що радує tongue rolleye

  А оповідки все ж Пуш почитає ще - і може навіть пару прокоментить - щоб не забував Старфорт його світлого імені.

  Амінь.

 82. О, я вже став другом ПуХові, це приємно, нічого не скажеш. Якщо то не хитрий риторичний хід, звичайно.

  У нас у Сибіру пухнастики в ціні глибоко шануються.

 83. ВІТАЮ ШАНОВНЕ ПАНСТВО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПИСЬМЕННИКА!

 84. 2010-03-03 в 19:22:05 | Аноним

  Виправте, будь ласка, помилку під ТЕМОЮ:

  Тема:

  За три дні до нароlження

  grin

 85. За три дні до нароlження

  А що? Цілком орігінальна тема )))))

  А це вже скоро результати? Хе!

 86. Рисю, голосування до 4 березня включно

  Так що результати тільки завтра будуть smile

 87. Мені не надходить повідомлення про отримання мого топу. Не хочу отримати дисквал.cool grin

 88. >>За три дні до нароlження

  >А що? Цілком орігінальна тема )))))

  А якщо попередньо ще й добряче нароlитись!..

 89. нароlитись

  Наролитись. Це щось японське, здається. Наїстися ролів tongue rolleye й далі.. буде.

 90. Так що результати тільки завтра будуть

  Ну так, завтра - це вже скоро!

 91. До закінчення прийому топів трохи більше трьох з половиною годин.

  Маємо 21 топ з 24 можливих.

 92. Починаю потихеньку викладати позаконкурсні оповідання. Себто такі які надійшли на конкурс з порушенням правил. Голосувати за них не потрібно, а обговорювати - можна smile

 93. 22 топи з 24 можливих.

  Залишилося два автори, що досить не проголосували. Чекаємо на їх топи. Дискваліфікувати нікого не хочеться.

  А тим часом викладено чотири позаконкурсні оповідання. Тепер, власне, все що надійшло на конкурс викладено на сайт.

 94. 2010-03-04 в 22:56:01 | Один з авторів

  А корвалол готувати на дванадцяту ночі чи на ранок?big surprise

 95. Думаю, що викладу результати опівночі... Щоправда одного разу був прецедент - лист затримався на кілька годин. Але суттєвих змін така затримка не зробила.

 96. 2010-03-04 в 23:44:02 | Один з авторів

  cheese дякую, побіг за корвалолом

 97. Ну що? Кого з дівчат вітати не тільки з 8 марта? questionsnakequestion

 98. Поздоровляю, не очікував. Не з 8 березня зрозуміло.grin

 99. Так... І знову дівчат більше smile Троє з чотирьох переможців.

 100. Вітаю!

  Тільки у "Гри..." в табличці 44 бали, а у "Наднової" - 52. Втім, на результати це не впливає. : ))

  А в мене, по суті, четверте місце. Ех... ))

 101. Тьху!

  Не звертайте на мене уваги! Спати хочу, й не розрізняю ціфір. ))

  Ще раз - вітаю переможців!

 102. До "Художника" багато не дочитало. Нажаль. На мою думку один з найкращіх. Особливо шкода автора "Наднова". Авторе чому?... єх

  Рися перейменуйся в "КРИСЮ"cool grin, як можна радіти такому?question

 103. Циніку.. чи пане Марко?

  Будете лаятися - отримаєте діскваліфікацію на наступні конкурси.

 104. Перепрошую, Марко - це Марко. Циніку тисну руку на знак підтримки, але прошу бути обережнішим у висловлюваннях, бо після бійки кулаками не махають.

 105. Щиро вибачте, пане Марко.

  Зазвичай десь схожим текстом виступає обурений автор. Ваш "Художник" - гарне оповідання, але, все ж таки, не найкраще.

 106. Цинік, не зрозуміла?

  Вмійте програвати, шановний! А привітання переможців - це, знаєте, правила банальної вічливості.

  Щодо "Художника" - мені цей твір дуже сподобався, але голосувати не стала тому що темою там геть не пахне. І багато хто, мені здається, не проголосував за нього з тієї ж причини.

 107. Щиро вітаю переможців! Натхнення та успіхів в подальшій творчій роботі!

  Правда, я підтримав тільки "Останні дні", але все одно, перемога є перемога. Щодо іншого - мені сподобалися ще паропанк (люблю знаєте такі штучки), твір Ігора, Рисі, та того автора, який не зайшов часу для завершення роботи (себто голосування). Так, Художник - твір непоганий, який автор скаже про свій твір протилежне? Але дійсно, не найкраще.Тому дякую тим, хто висловився за нього у топі і тут, у коментарях. Останнє було прирівнене мною до голосування в топі grin Мені було тут цікаво...

 108. 2Марко

  Мені було тут цікаво...

  Запрошуємо і на наступні конкурси проекту Зоряна фортеця.

  До речі, наступний (п'ятий) конкурс у нас буде ювілейним, нам виповниться два рочки smile

 109. 2010-03-06 в 17:04:19 | Один з авторів

  А коли той конкурс буде?question

 110. П'ятий конкурс плануємо провести у вересні-жовтні. Так щоб нагородження провести на Осінньому книжковому ярмарку.

  А так - слідкуйте за оновленнями smile

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)