Чи дарує вдачу синій птах - невідомо. Можливо, це - лише мрія. Тож авторам пропонується написати саме про таких мисливців за мрією. Допомогти героям своїх творів віднайти її, чи впевнитися, що мрія є недосяжною. Але повсякчас герої повинні боротися й шукати, знайти і не здаватися, навіть, якщо їхній синій птах виявиться ілюзією.
Обсяг конкурсної роботи від 10 до 30 тисяч знаків з пробілами
Мова українська
Формат фантастичне оповідання
І місце Ігор Сілівра з оповіданням "Хто ти, людино?"
ІІ місце Сергій Пильтяй з оповіданням "Чорні сльози ґорґана"
ІІІ місце Світлана Тараторіна з оповіданням "8 хвилин"
Розподіл балів у групах та у фіналі:
Експериментальна форма таблиці розподілу балів:
Майстер-клас проходитиме у рамках ІІІ Міжнародного фестивалю фантастичної літератури і уявних світів "ЛіТерраКон-2016" (http://li-terra.kiev.ua/uk/).
Початок роботи майстер-класу 9 жовтня (неділя) о 11.00.
Керівник майстер-класу Ігор Ревва.
До участі запрошені:
1. Світлана Тараторіна з оповіданням "8 хвилин"
2. Волод Йович з оповіданням "Виконувач бажань "Синій Птах" (тип)"
3. Анна Піксель з оповіданням "Міжвимірний ілюстратор"
4. Василь Духновський з оповіданням "Синій птах: два полювання"
5. Сергій Пильтяй з оповіданням "Чорні сльози ґорґана"
Коментарів: 78 RSS
1Sergiy Torenko12-09-2016 11:12
Розпочався останній тиждень прийому робіт на конкурс.
Всі роботи, котрі надійшли на цей момент, викладено на конкурсну сторінку.
Маю традиційне прохання: не залишайте відсилання конкурсного оповідання на останній день.
2Sergiy Torenko13-09-2016 23:06
Розпочався продаж квитків на фестиваль ЛіТерра-2016.
Докладніше: http://starfort.in.ua/page/literra-2016
3Sergiy Torenko18-09-2016 11:04
Сьогодні останній день прийому робіт на конкурс "Полювання за синім птахом".
Роботи приймаються до 21.00.
4Sergiy Torenko18-09-2016 20:25
Саме це і називається "лихоманка останнього" дня
Шість оповідань (тобто 17% від загальної конкурсної кількості) надійшли в останній день.
Всі оповідання, котрі надійшли на цей момент, викладені. На прийом текстів залишається трохи більше півгодини.
Прийом робіт завершується о 21.00
5Sergiy Torenko18-09-2016 21:10
Прийом оповідань закінчено!
Незабаром розпочнеться розбивка текстів на групи. Усього буде дві групи.
6Sergiy Torenko18-09-2016 21:49
Розбивку на групи завершено!
Прохання до авторів (особливо тих, хто надсилав оповідання сьогодні): перевірте, будь ласка, викладені оповідання.
Нагадую систему голосування:
автор чиє найбільше за обсягом оповідання (чи єдине) розміщено в першій групі - складає топ з оповідань другої групи;
автор чиє найбільше за обсягом оповідання (чи єдине) розміщено в другій групі - складає топ з оповідань першої групи.
Обсяг оповідання перевіряється за статистикою Word'у.
7Sergiy Torenko18-09-2016 23:04
Апеляцій та зауважень (пункт 5.7. Правил) не надійшло.
Групи вважаються остаточно сформованими. Від завтрашнього дня чекаємо на ваші топи.
Успіхів найсильнішим!
8Sergiy Torenko19-09-2016 22:02
Перебіг голосування: [1/38]
9Спостерігач20-09-2016 15:34
Шкода що немає в нашій історії славних звитяг чи великих постатей....
І Сікорський, і Корольов, і Вальтер (Антон) це не про нас і до нас ніякого відношення не мають. І винаходження кінескопу, рентген апарату, електротрамваю, компакт диску чи гіпсу теж до нас не мають ніякого відношення.
І не має в нас великих перемог... Сині Води, Конотоп, Ахтіар, Жовті Води, Відень, Танненберг. Ні то не про нас. Святослав, Сагайдачний, Богун, Сірко... то теж все не про нас. Не нашої вони крові.
От і змушені наші автори рискати по світу шукаючи де б поцупити гарну ідею...
І немає в нашій країні ніяких важливих подій. Ані боротьби з корупцією, ані зламу світоглядів що породжує героїв і скидаючи їх з п'єдесталу змішує з брудом. І немає в країні війни — вона десь там далеко і не стосується нас. Не гинуть наші співвітчизники на фронтах. Не викрадають терористи наших співгромадян і не катують їх у тюрмах. Не поневіряються співвітчизники на окупованих територіях. І не кидають на підвал українських підлітків 12-14 років за те що боролися за свою українську землю проти кацапських загарбників.
І знову доводиться нашим авторам тинятись манівцями шукаючи собі герої для оповідання.
Як нудно ми живимо.
Саме таке враження в мене склалося від читання переважної більшості оповідань.
Погане враження.
Наведу вам приклад.
Є одна країна яка має чималий вплив на медійний простір. І представники цієї країни регулярно їздять на змагання по середньовічному фехтуванню. Вони хочуть перемагати. Дуже хочуть. Тому вдягаються на бій у європейські обладунки 15 сторіччя (або їх сучасні модифікації) — бо немає кращої броні. І беруть західноєвропейську зброю (чи то полакс, чи лонгсворд, чи тарч з фальшионом) — бо немає кращої зброї. І вивчають західні школи фехтування і методики підготовки — бо немає кращих бойових шкіл. Але на представлення команд ті бійці виходять вдягнувши О-йорой чи Окегаве-до, Кабуто, беруть в руки нодаті чи нагінату та вішають на пояс катану.
Як ви здогадалися ці люди - японці.
Добре відомо що катана погана зброя і лонгворд переважає її як в якості клинка так і силою фехтувальних шкіл. Звісно знають про це і горді нащадки самураїв.
АЛЕ.
Саме катана чи “східне мистецтво володіння мечем”ТМ, стали атрибутом багатьох Sci-fi, Кіберпанк чи Стімпанк всесвітів. Знову і знову ми бачимо у фільмі чи грі не практичний та ефективний лонгсворд/скімітар/карабеллу а катану. Чому? Бо японці мо-лод-ці і максимально вклалися у збереження та уславлення свого спадку. І що ми маємо? А те що перший український комікс про козаків розповідав не про козаків та їх звитягу, а про чубатих монахів з храму Шаолінь.
Це вам приклад того як треба плекати та поширювати свою культуру. Зациклені японці на минулому? Та є трохи. Але чи можуть вони дивитись у майбутнє? Кажуть що в них це непогано виходить, з огляду потягами під 400км/год та персональними екзоскелетними протезами . Просто вони не цураються свого спадку. І не тільки не цураються, але плекають його та примножують. І знову і знову ми будемо у творах бачити героя з катаною, а не шаблею — бо ми свого спадку цураємось.
Не треба так.
П.М.: Дякую пану з ніком “Олександр“ за його стиль написання коментарів. Зробив деяких висновків по тому як варто коментувати роботи.
10Док20-09-2016 17:53
Вважав, що цього разу основна баталія розгориться між панами Мишиусом та Чернідаром. Аж ні, є ще гідні претенденти (з того, що прочитав, а це не так багато). Цікаво буде побачити фінальну групу
11Венгловський20-09-2016 18:14
Повна ерунда. Якщо не сказати, бред. Зброя європейців для пробиття важких обладунків лицарів, а катана - для бездоспішного бою. Є документальний фільм, де порівнюють обидва клинки - обоє хороші, ніхто не отримав перевагу.
12Sergiy Torenko20-09-2016 21:39
Перебіг голосування: [4/37]
13Sergiy Torenko21-09-2016 20:57
Перебіг голосування: [10/37]
14Амі22-09-2016 14:57
Чомусь академічний словник каже, що одне із значень кінцівка це «Завершальна частина якого-небудь твору». Фінал – «Завершальна частина музичного або театрального твору.. події, явища.. Завершальна частина спортивного змагання» Може ідеально – висновок, закінчення чи епілог… От я не мовознавець, не етимолог, не знаю, які слова ближчі українській мові, а яке запозичення з італійської. Мені впадло писати запити в НАН на Гриценка, чи Скляренка, тупу – вам там нічого робити, поясність чи можу я вживати кінцівка, чи краще фінал. Заглядаю в словник, бачу, використовую. А спірні питання лишаю мовознавцям. Хай вирішують. Такий мій підхід. Не бачу чому не можна використовувати кінцівка. бо воно ширше за значенням. Хай так,а мені подобається його пестливе закінчення)
15Сторонній22-09-2016 16:50
Спостерігач так старався виразити своє обурення, а увагу звернули тільки на неточність порівняння зброй
16Володимир22-09-2016 17:08
Прохання.
Чи можна в таблиці з "Розподіл балів по групах" — в заголовки колонок записувати одразу Автора й Назву Оповідання? (для примусового переносу рядка – натискайте Ctrl+Enter).
Тоді відкриється можливість (тим, кому хочеться) зробити гарні вузькі колонки, зорієнтувавши тексту заголовку під кутом 90°. І мати водночас всю інфо в тих заголовках.
17Sergiy Torenko22-09-2016 17:42
2Володимир
А якщо один автор надіслав три оповідання. Чи не буде в такому випадку перевантажена одна комірка?
18Володимир22-09-2016 18:49
Для зміненого первинного варіанту (якщо залишете горизонтальне написання) різниця буде лише в тому, що між Автором і його Творами не буде ліній (сітки). Кількість розривір рядка – необмежена.
Якщо таки змінити орієнтацію тексту, то Автор з 3-ма оповід. матиме всього-на-всього подвійну ширину стовчика. Зовсім некритично (коли вони вузенькі) і навіть корисно (інформативно), бо, якщо вибрати "оптимальну ширину" (а не однакову всім), то показуватиме найщедріших Авторів, які не пожаліли якнайбільше текстів для конкурсу.
19Володимир22-09-2016 19:05
Та нє... Просто (майже) всім соромно. А каятись не хочеться... Що робити у такому випадку? Правильно: чіплятись за окремо взяте слово (або букву) і рвати на клапті...
20Sergiy Torenko22-09-2016 20:21
2Володимир
Зробимо обидва варіанти і подивимось.
21Венгловський22-09-2016 20:45
Та ні - тут всі зашугані. Зазвичай на конкурсах за день до сотні коментарів. Тут - тиша. Коментувати можна - але майже нікому це не потрібно - ні автору, який обурюється, что треба рівнятися на Азімова й Бредбері, до критика, тому що той бачить, що його зусілля "в никуди". Ще й агресія від обуреного автора лізе з усіх дір.
От читаєшь - і бачиш, що не розвивається автор. Як писав на одному рівні зі своїми стандартними помилками - так і пише. Тут соромно за загальний рівень оповідань, а не за прив'язку до конкретної країни, чи поділу за національними ознаками.
От скажіть, чому ви й досі пишете "ви" в художніх творах з великої літери? Не чули ніколи, що є художня література, а є ділові листи? А дієзвороти - про коми не знає кожен другий. Це "мєлочі", але з таких дрібниць складається враження про твір. Писати майже зовсім не вміє, зате епатажу... Грубі лайки просто так в оповіданнях перевищують всі межі. Як про наркоту писав п'ять років тому (якщо я правильно визначив автора), так і зараз пише. Що ж, кажуть, що тут рівняються на ... як там його... забув. Краще все ж рівнятися на Азімова з Шеклі.
Кому потрібна критика? Нікому.
22Sergiy Torenko22-09-2016 21:06
Перебіг голосування: [17/37]
23Володимир22-09-2016 21:26
Тут щось дивне з реєстрацією. Після неї чомусь не вдається зайти. Це дійсно створює відчуття, що зусилля "в нікуди", бо ж майже всі схожі на абс. безвідповідальних Аномінів...
Я пробував-пробував, а потім вже й забув де пароль поклав...
Лише одного такого помітив. Ніби небагато.
24Володимир22-09-2016 21:27
Дякую.
25Венгловський22-09-2016 21:28
Скоріше, одну.
Я також не можу зайти, тому пишу без аватарки.
26Венгловський22-09-2016 21:30
АБС - то зазвичай скорочують Аркадія та Бориса Стругацьких.
27Один з авторів22-09-2016 21:32
Мені, наприклад, не соромно. Як для першого свого конкурсу, і, навіть, першого оповідання, почуваюся нормально.
Щодо критики в нікуди.
Іноді здається, що оповідання теж в нікуди. Помилки можна виправити, русизми прибрати, оповідання переписати. Але для чого? Нікого не цікавлять питання, які піднімає автор (якщо піднімає). Замість обговорення змісту і якості поставлених оповіданням питань, доводиться вислуховувати про "невиразність гг", "недоописаність світу", "замало- забагато діалогів". Коли ідея класна, нікого не цікавить пряма мова, чи діалог тут мають бути. Залиште трошки простору авторам. В оповіданні видно чим думає і чим живе автор. Спробуйте подивитись на описаний світ очима автора.
Як казала пара відомих класиків: "Спишемо на світогляд." Такий вже світогляд в авторів. недосконалий. Можливо через це виникають різні ідеї в авторів. Чому мало кого цікавить задум?
Виконання? Так, іноді виконання просто жахливе. Поки продерешся крізь терни повторів і недомовок, через 7-и кратні він-вона (сам не без гріха), забуваєш чим все почалося. Враховуючи, що на конкурсі є постійні багаторічні дописувачі - дуже дивно. Можливо, коли українська література і фантастика будуть цікаві видавцям та режисерам, а не лише авторам, підніметься і рівень оповідань, підтягнеться виконання?
Все одно. Пишіть, народ, пишіть. Є на конкурсі пристойні ідеї, навіть хочеться розвинути деякі. Переробити повністю, поставити з ніг на голову, але розвинути. Все одно - пишіть.
28Венгловський22-09-2016 21:42
Оповідання повинно бути цікавим, а яку ідею хоче донести автор до читача - то вже залежить від майстерності. А то виходить, що автор каже: "подивіться, яка в мене класна ідея", а читач носа воротить, тому що йому не цікаво. І він правий, бо автор загубів свого читача ще на перших абзацах, тому що засліплений ідеєю не потурбувався про цікавих персонажів і гарний текст. Впрочем "Каждый пишет, как он дышит" - це цитата, если что.
Пшепрашам, дискусію не продовжую - нема часу.
29Венгловський22-09-2016 21:43
Не хочете сказати, яке Ваше? Ви все одно анонімно.
30Один з авторів22-09-2016 21:51
Після фіналу.
31Венгловський22-09-2016 21:55
Після фіналу нікого ніщо не цікавить. То й зараз також не цікаво. Бажаю удачі.
32Інший автор22-09-2016 21:55
От-от. Мене вразило, коли читач(ка) спитав, чому переміг той, а не інший...:
Я розкидаю натяки в тексті і так, і сяк. Людина, коли читає, повинна все осмислювати, приймати або відкидати, й самостійно робити висновки. Інакше користі від них не буде аж зовсім... Дидактична література навряд чи комусь потрібна. Але невже всі хочуть лише розважальну й пусту?
33Венгловський22-09-2016 22:00
В нас тут просто клуб обурених авторів.
На самвидаві зазвичай збиваються у стаї, та й хвалять один одного. Але це дорога в нікуди.
34Венгловський22-09-2016 22:03
"Добро пожаловать в реальность".
Чому вважаєте, що розважальна - то пуста? Шукайте компроміс. А загалом - пишіть, як подобаться.
35Василь Сірник22-09-2016 22:04
Сірник, Кишеня або Бляшанка
критикуйте це оповідання. я готовий до різноманітних коментарів і критичних зауважень. Венгловськи та інші, прошу.) обіцяю толерантно відповідати на негативні оцінки, тощо.
36Володимир23-09-2016 00:05
А от ще версія:
Тут наразі незліченна кількість жанрів.
А як традиційним фант людям коментувати фентезів, жахів, сюрів, казкарів і т.д...?
Мабуть, корисним було би уточнення жанру в назві. Тоді й читали би більше, знаючи, що буде хоч щось відповідне вподобанням.
37Венгловський23-09-2016 10:00
Трішки гумору, цитати з різних оповідань:
38Спостерігач23-09-2016 18:30
Повернувся.
Реакція панства - очікувана. Ні, чесно, я чогось такого і очікував. Певен що більшість авторів навіть не заходила у глобальне обговорення. Просто якось не вийшло змовчати.
Пане Венгловський, для пробивання обладунку пристосовані: скімітар, махайра, фальшион, клевець, полакс та гудентаг. Лонгсворд чи шамшир це зброя універсальна яка всеж має перевагу в бою з бездоспішним бІдлом.
XV ст.
Катана - це 2000г та більше. Якість заліза вельми паскудна.
Лонгсворд - це 1200г - 1600г високоякісна сталь (за мірками того часу), інколи лігована(Каталонія), дуууже інколи катана (Рур). Шільність сталі дозволяє гарно рубати тіло чи інші матеріали. Зверніть увагу на краш тест який проводив коваль Stefan Roth.
- та ні це природа живих істот. І власно це непогано нас просунуло. На початку. Може автори хоча б спілкуватись почали. - а отут погоджуюся на всі сто.39Sergiy Torenko23-09-2016 19:53
Перебіг голосування: [25/37]
40Венгловський23-09-2016 19:57
Тут на відео виграла всеж-таки катана
https://www.youtube.com/watch?v=EDkoj932YFo
Це спор вічний, доки чоловіки будуть мірятися довжиною меча.
41Володимир24-09-2016 11:02
А чи ж багато хто знає, що за кнопкою "коментарі" є щось цікаве: http://starfort.in.ua/comments
Бо чомусь посилання внизу сторінки не має лічильника дописів. А, отже, не приваблює увагу...
42Sergiy Torenko24-09-2016 11:11
Перебіг голосування: [28/37]
Нагадую: голосування завершується сьогодні (24 вересня) о 21.00.
І вже доступна попередня програма фестивалю LiTerraCon-2016 (зверніть увагу на час проведення майстер-класів Фортеці). Запрошуємо ознайомитись http://starfort.in.ua/page/programa-festivalju-literracon-2016
43Володимир24-09-2016 11:17
То, все-таки, КОЛИ?
Бо всі хто дочитає до слова "завтра", завтра й пришлють...
44Sergiy Torenko24-09-2016 11:24
Спати треба більше %)
Сьогодні, ясна річ. Виправлено. Вибачаюсь.
Дякую за зауваження.
45Sergiy Torenko24-09-2016 14:01
Сім годин до завершення прийому голосів.
Без змін. Дев'ять робіт під загрозою дискваліфікації!
Якщо голосували і не отримали підтвердження прийому голосів, прохання продублювати свій топ на [email protected]
46Sergiy Torenko24-09-2016 15:28
Перебіг голосування: [31/37]
Шість текстів під загрозою дискваліфікації.
47Sergiy Torenko24-09-2016 20:20
Перебіг голосування: [35/37]
Підтвердження розіслані.
Менше години і два тексти під загрозою дискваліфікації.
48Sergiy Torenko24-09-2016 21:04
Всі учасники проголосували.
Починається формування фінальної групи.
49Sergiy Torenko24-09-2016 21:52
Фінальну групу сформовано. Бали приймаю від завтрашнього дня.
Ті хто не пройшов до фіналу (та й ті хто пройшов теж) можуть спробувати свої сили у черговому конкурсу від РБЖ "Азимут". Тема вільна та традиційна - "Національний проект України. Мрії, надії, перспективи".
http://rbg-azimut.com/forum/viewtopic.php?f=115&t=3154
50Sergiy Torenko24-09-2016 21:56
З першої групи вийшли у фінал (в алфавітному порядку):
8 хвилин
Дорога назад
Русалонька: ціна мрії
Хто ти, людино?
Чорні сльози ґорґана
З другої групи вийшли у фінал (в алфавітному порядку):
Гостре жало таїни
Їжаки проти еволюції
Карл, або Історія мрії трьох безробітних невдах
Посередник
Сила пера
51Рада24-09-2016 22:11
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, яким чином відбираються твори на майстер-класи! Дякую!
52Sergiy Torenko24-09-2016 22:18
2Рада
До майстер-класу потрапляє один переможець (якщо він не відмовився під час подачі заявки) і чотири - за вибором координаторів, виключно на підставі їх координаторських смаків, досвіду, розуміння прекрасного, тобто координаторським свавіллям.
Насправді, не завжди обираються найкращі роботи. Обираються перспективні роботи. Тобто, роботи, котрі потребують певних змін, але після розбору і редактури, робота буде готова до публікації.
53Рада24-09-2016 22:45
Дякую за відповідь!
54Sergiy Torenko24-09-2016 23:22
Апеляцій не надійшло. Фінальна група вважається сформованою остаточно.
До завершення фіналу, інші оповідання приховані з конкурсної сторінки. Якщо потрібно продовжити дискусію під нефінальним оповіданням, натисніть кнопку "Оповідання" (ліворуч зверху під написом "Поточне"). Випаде перелік усіх оповідань цього конкурсу, відшукайте потрібне і продовжуйте дискусію.
55Автор Карла з невдахами.25-09-2016 01:04
Окей, це реально здивувало - з трьох моїх робіт до фіналу пройшла та, яку я навіть не сприймав серйозно о_0
А взагалі, вітаю фіналістів - успіхів усім (як би абсурдно це не звучало в контексті змагання).
56Спостерігач25-09-2016 11:49
Шановний пан Венгловський, а кісельову ви теж вірите? Ну серйозно. Шмат дермантину чи жесті який рубають тупим товаром сувінірної лавки для вас аргумент?
Добре якщо так важко шукати я вам допоможу:
https://www.youtube.com/watch?v=ev4lW0wbnX8
з точки зору європейської зброї катана - це коротка, важка, шабля з паскудним балансом.
2 Автор Карла з невдахами.
Дарма дивуєтесь. Це конкурс такий. Для мене величезний сюрприз що "8 хвилин" та "Посередник" потрапили у фінал.
57Володимир25-09-2016 12:40
Чому? Вони ж хороші?
А мене вразило, що з другої групи пройшов лише один з вибраних мною (з першої – троє). А я мав би за голосувати таки за ІІ (якщо йти за духом Правили, а не за буквою).
Все-таки неправильно, що оповідання настільки різножанрові (чи як там звуться напрямки). Але мабуть чистої фантастики, чи фентезі, чи казок, чи... на повноцінний конкурс не набереться?
58Сторонній25-09-2016 13:01
А кого ви з другої обрали, якщо не секрет?
59Венгловський25-09-2016 13:53
Шановний Спостерігачу, пан Венгловський не знає, хто такий Кисельов, тому він не може сказати, вірить він йому, чи ні. Це раз. По-друге, ми з Вами, я сподіваюсь, зовсім не знайомі, тому не думаю, що "ви" пишеться з малої літери.
Якщо пишете на літературний сайт, прочитайте, будь ласка, шкільні правила, тому що Ваши пропущені коми визивають алергію. Якщо хочете проявити однобокі знання у зброї - прошу до спеціального сайту.
60Володимир25-09-2016 19:44
Я хотів дати:
1) 10 балів = Зелений ворог
2) 8 балів = Намистинка бажань
3) 6 балів = Народжені літати
* 4) 4 бали = Посередник
5) 2 бали = Ронін і Гарольд та уроки плавання
Натомість:
= 1 Пекло, потрійна доза мутантів + 1 якісь інфантильні дорослі...
Отже, Природа переможена з рахунком 0:5.
Якщо врахувати, що думки матеріалізуються, то стає трохи лячно за наше майбутнє.
Тут ми маємо 2 оповідання в яких "одного життя замало" + 1 втечу з людського тіла в плазму + 1 знищення планети і 1 незрозуміле фентезі – теж з мутантами, хоч і рідними.
Каюсь, за 3-х я голосував. Бо якість висока.
В підсумку маємо:
Природа програє з рахунком 0:10!
Йой. Повний йой.
До речі, читав якесь іноземне оповідання. Зд., є переклад укр. Там люди теж ненавиділи своє життя. Дійшло до того, що почала рватись тканина часу...
______
У даному випадку, якщо така тематика домінуватиме і у світовій літературі, то логічно припустити, що нею цікавитимуться і намагатимуться впроваджувати в життя. Звісно ж, "врахувавши помилки" Готуємо бункер і чекаємо...
61Спостерігач25-09-2016 19:46
Шановний пане Володимир, то був сарказм. І так, мене приємно дивує, коли гарні оповідання потрапляють у фінал. А якщо це ще й фантастика, то взагалі можна джигу стрибати.
Венгловський, пане, перш ніж повчати когось пунктуації, згляньтеся самі на той факт, що пости на форумі не є діловою переписною. але якщо для, Вас, так важлива ця літера - прошу. Мені не складно.
Правда якість та зміст творів мене цікавить більше...
62Sergiy Torenko25-09-2016 19:58
Перебіг фінального голосування: [2/10]
63Sergiy Torenko26-09-2016 21:29
Перебіг фінального голосування: [4/10]
64Sergiy Torenko27-09-2016 11:45
До речі, останній день фінального голосування вже завтра - 28 вересня.
Голоси прийматимуться до 21.00 28 вересня... А випадки дискваліфікації з фіналу вже бували
65Sergiy Torenko27-09-2016 21:04
Перебіг фінального голосування: [7/10]
До завершення фінального голосування лишається одна доба.
66Sergiy Torenko28-09-2016 09:07
Тим, хто голосував, підтвердження розіслані. Чекаємо на останній голос.
Лишається трохи менше 12 годин.
67Sergiy Torenko28-09-2016 12:30
Конкурс завершено.
Вітаємо переможців
І місце Ігор Сілівра з оповіданням "Хто ти, людино?" (66 балів)
ІІ місце Сергій Пильтяй з оповіданням "Чорні сльози ґорґана" (40 балів)
ІІІ місце Світлана Тараторіна з оповіданням "8 хвилин" (34 бали)
68Сторонній28-09-2016 13:06
Переможцям - вітання
69Чернідар28-09-2016 20:58
Вітання всім учасникам!
70Sergiy Torenko28-09-2016 23:18
Апеляцій не надійшло. Результати вважаються остаточними.
71Експеримент29-09-2016 08:16
Народ, дякую за найбільшу аудиторію!
72Амі29-09-2016 19:49
Вітаю переможців!))) Загалом було багацько достойних і цікавих оповідань. Натхнення всім!
73Олег05-10-2016 20:58
Хто скаже, для чого графа "Проглядів"?
74Володимир06-10-2016 08:59
Може щоби простіше було бачити оповідання для дискваліфікації? От наприклад оце: starfort.in.ua/page/zaliznij-postup набрало дивовижно велику кількість переглядів за зовсім малий час після оприлюднення. Виявилось, що назва вже є в інеті...
75Олег06-10-2016 10:03
Пане Володимир, автор "Поступу" виграв іншим оповіданням, тому не знаю.
Власне чому "проглядів", а не "переглядів"?
І що вона рахує?
76Володимир06-10-2016 12:58
Пане Олеже (зд., такий кличний відмінок?), слово „проглядів” мабуть свідчить про надію (марну?) деяких авторів і організаторів, що хтось читатиме вдумливо:
ПРОГЛЯДАТИ, аю, аєш, недок., ПРОГЛЯНУТИ, ну, неш, док. 1. тільки док., неперех. і рідко перех. Проникнути зором крізь що-небудь.
Навкруги позаросло так, що й не проглянути (Марко Вовчок, VI, 1956, 339); В моїм селі сади цвітуть — Проглянути не можна (Платон Воронько, Мирний неспокій, 1960,
77); [Галя:] Над річкою зранку такий туман стелився — не проглянеш (Олександр Левада, Марія, 1953, 50); Крізь нічний морок, коли очі звикли, можна було й проглянути: на вулиці був рух, вулицею сунула людська лава (Юрій Смолич, Реве та стогне.., 1960, 210);
// перен. Вникнути в суть чого- небудь, осягнути розумом щось;
зрозуміти, розгадати. Що вони [сни] віщують, що пророкують? Не
розгадає вона своєю головою, не
прогляне (Панас Мирний, III, 1954, 47); Ніхто з нас тайн одвічних не
прогляне, Ніхто не розбере письмо
незнане (Василь Мисик, Біля криниці, 1967, 318);
77Олег06-10-2016 16:37
Пане Володимир, можливо, як варіант. А копаєте Ви, теє во, глибоченько копаєте.
Але хотілося почути відповідь від організаторів, щоб не нафантазувати лишнього.
78Sergiy Torenko10-10-2016 21:37
Просто елемент "движка" - CMS сайту. А власне слово "проглядів", певно, "артефакт" перекладу.