Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. Хотілося б щоб текст був вичитаний. Він наче й надійшов у останню мить, а помилок забагато. Через це і через суцільний массив роздумів читається важко.

  Автору успіхів.

 2. Авторе, а чому пряма мова, а не діалоги? Діалогами Ви б хоч трохи розбавили суцільний масив тексту. Ну, і як помітила Олена, трохи вичитки й чистки не завадить. Ідея з душами сподобалася, не нова, звісно. Але дуже вже воно схоже на "Обитаемый остров" АБС, ті ж таки виродки, магістри, що нагадують Неизвестных отцов... Хоча, реалізація, назагал, сподобалася.

  Успіхів, авторе.

 3. 2012-03-27 в 10:59:18 | HarleyDavidson

  Оповідання - затісна форма для цієї історії. Треба писати повість. Але є важливіше питання. Чи треба, бо дійсно нагадує "Залюднений острів". Не тільки Фантом, але я теж спіймав себе на тому, що думаю про твір Стругацьких, читаючи ваш.

 4. Заборонене Місто

  чітка китайська асоціація. Вона тут доречна?

  тіло — безсмертне, а душа — лише тимчасово займає це тіло

  клас!

  але дисонує із

  Більше ніякої крові, трупів, в обличчях яких ти вгадуєш друзів, понівечених тіл жінок з вирізаними грудьми

  як він втрачає друзів, якщо тіла безсмертні?

  під кінець дедалі більше бентежить алогічність світу, все сприймається як притча, проте навіщо вибрано саме такий шлях - не пояснюється.

  А ще в тексті багато невластивих світу слів, наприклад "аура" - що воно тут значить?

  задатки є, але працювати й працювати.

 5. Хороші художники імітують, геніальні - крадуть! (с) Пікасco

  Я про те, що міг би довго виправдовуватися і 20тис знаків замало виявилось, і скорочувати довелося, і така інша фігня...

  І у мене робот, який вважає себе людиною і убиває роботів, які більше не вважають себе людиною..., можливо і безсмертний твір Стругацьких, але мені здається, що більше Термінатор чи Матриця навпаки...

  хоча зі сторони завжди видніше...

  Алогічність світу, вона справді є: і тіло можна понівечити ТЕО-шокером, здається там є в тексті (або я вирізав це пояснення), і душа насправді безсмертна...

  В цьому і алогічність, що безсмертні душі живуть і міцних, але всетаки смертних тілах, хоча вони і гадають, що все навпаки. Це робиться тому, що магістри (справжні люди) хочуть привчити роботів до земних насолод, щоб легше ними управляти...

  Чорт забирай, так не люблю виправдовуватися... У автора завжди лише єдиний шанс розповісти історію, тому все решта залишаю на ваше розуміння..

  Дякую, що читали і поділилися думками. Буде над чим подумати.

 6. 2012-03-30 в 19:20:18 | Спостерігач

  Мені дуже сподобалось - людяно. Але кінець треба краще прописати.

  Тим більше, остання фраза, про дівчину, що хотіла жити... Її ж ніби то вбили кількома параграфами вище? Чи не вбили? Чи це повернення у минуле? Чи одрук? Імхо, треба пояснити.

  Питання про понівечені мертві тіла. Якщо це солдати - то навіщо повстанцям еівечити братів-роботів? якщо це повстанці - навіщо нівечити, коли можна просто вбити?

 7. згадка про понівечені тіла - це певно моя помилка

  я подумаю, як виправитись

  дякую за підказку вам і коментаторам вище..

  кінець приходилося дуже сильно скорочувати, так як я не поміщався в формат 20 тис знаків (я чомусь не зауважив, що насправді обмеження 25 тис)

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)