Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. 2011-09-25 в 17:03:41 | Зіркохід

  Не знаю, в чому фішка твору. Єдина значна відмінність сюжету даного оповідання від першої розповіді Аеліти - в О. Толстого таки був космос. Тут - знову відсилання до sapienti sat.

 2. Написано добре, але тема не нова і читати досить нудно. Ну, й космос відсутній, ага smirk

 3. не по темі номер три. в антитоп.

  із зауважень до логіки - рятуватись від глобальної катастрофи на літаючому засобі - не надто розумно.

  із смішного - чоловік. що ловив на вулиці корову із "похітливим виразом обличчя"

 4. 2011-09-26 в 19:22:44 | Аноним

  Chernidar, а хто перші 2 "антитопи"?

 5. 2011-09-26 в 23:37:15 | Спостерігач

  Написано добре, але ідея не сподобалась:

  аморальна розпустна Америка ("Атлантіс") погналася за матеріальним - і забула про Бога, за що й покарана кінцем світу (типа того, що обіцяють у 2012 році). Усі спилися, скурвилися, запускають фейєрверки і родять негарні діти. Один весь Ісай у білому.

  Якби не перебільшене моралізаторство - обов'язково проголосував би за це оповідання

 6. Chernidar, а хто перші 2 "антитопи"?

  на кілька пунктів вище іще наявні твори не по темі. Зрозумійте, я навіть не критикую сам твір, він може бути дуже хорошим чи навіть геніальним. Проте, оскільки тут немає премодерації на відповідність твору - темі, то ще з часу першого (чи другого?) конкурсу я вирішив, що якщо твір бодай приблизно не відповідає темі - я за нього автоматично не голосую.

  У цьому конкурсі не так багато таких творів, а бувало - мало не третина.

  Нічого особистого

  ЗІ

  ой, я читав ще коли були всі твори підряд, тепер "кількома пунктами вище" неактуальне. По коментах варто подивитись, я постарався хоч коротко, але кожному щось сказати.

 7. 2011-10-02 в 12:49:06 | Пан Мишиус
  –О! Привіт! – вираз його обличчя вмить змінився: усміхалися і очі, і рот, та й весь він ніби став однією великою усмішкою.

  Прообраз Чеширского Кота.

  Ісай летів містом. Він був схвильований. Була восьма, але небо було зовсім темне, і на вулицях увімкнулися продовгуваті блакитні лампи.

  Приблизительно так пишет моя дочка в четвертом классе. Только что проверял ее текст.

  Ісай дивувався, що, незважаючи на негоду, люди все одно робили свої звичні справи. Біля одного будинку якийсь напівоголений чоловік гнався за коровою, з похітливим блиском в очах. (Исай впервые видет похотливый блеск в глазак коровы) Біля якоїсь забігайлівки п’ятеро чоловіків били якогось юнака. Подекуди на дорозі траплялися п’яні компанії. (Через которые Исай с брезгливостью переступал) Хтось запускав феєрверк на честь якогось свята. А біля фільмозалу взагалі відбувалася оргія, у якій брали участь п’ятдесят чоловік. (Исай остановился и точно пересчитал количество участвующих людей в блокнот, не забывая дописывать возле каждого комментарий "якийсь")

  Люди, держите меня. Я не выдержу - давно так не смеялся. Так просто нельзя писать. Просто нельзя. Автор, простите меня, пожалуйста.

  Пишите, не обращайте на меня внимание, пожалуйста, но я не выдерживаю.

  Раптом над самою його головою зі страшними криками пронісся птеродактиль. Він сильно махав крилами, ніби кудись поспішав. Це нагадало Ісаю, що й він поспішає.

  Все - не могу. Тут надо на цитаты разбирать.

  Спостерігач
  Написано добре, але ідея не сподобалась

  Это не добре написано - это школьное сочинение, класс 8-10-й.

  Автор, признайтесь, что вы школьник. Для школьного сочинения - очень даже ничего. Я чувствую, что автор очень старался - снимаю шляпу. Правда. Я в школе еще и не то мог написать.

  Но вы ни в коем случае не сдавайтесь - пишите. Просто надо не расстраиваться и наматывать замечания на ус - стараться писать так, чтобы не было грубых оплошностей в тексте.

 8. 2Пан Мишиус

  Скидаємо оберти. На помилки вказувати можна, висновки щодо віку автора можуть бути сприйняті як перехід на особистості.

 9. 2011-10-02 в 13:02:26 | Пан Мишиус

  Извините, я ни в коем случае не хотел автора унизить или обидеть. Правда, не хотел. Я никогда не смеюсь над людьми, и автор молодец, честное слово, что пишет. У меня порой хуже выходит.

  Просто рассказ развеселил и не смог удержаться. Больше не повторится.

  Я очень надеюсь, что автор не обиделся.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)