Повернутися на сторінку

Коментарів: 1

 1. То он як усе починалося!!!smile

  Попри припущення учених, попри ченнелінги з усілякими Сутностями, попри різні здогади і вигадки, все-таки древнє минуле залишається таємничим і нерозгаданим. Розкривати загадки з підступів фантастики ще цікавіше, ніж з усіх інших - фантастика додає до існуючих версій свого нетривіального забарвлення і шарму.

  Автор спробував розгадати загадку артефактних об'єктів на нашій планеті. Ідея цікава, але розкрита мало і у формі реферата, а не живої оповіді, що не вельми добре для сприйняття художнього твору.

  Забагато слова "ірраціональний". Місцями його можна не використовувати. Забагато пояснень у дужках, які з легкістю можна опустити.

  "Вони знали її розміри і вагу (силу тяжіння), швидкість обертання навколо своєї осі (тривалість доби) і час проходження орбітою навколо Сонця (тривалість річного циклу), склад атмосфери і кут нахилу планетарної осі. " Те, що жирним шрифтом, можна викинути геть і не пояснювати на фантконкурсі, бо буде вам, авторе, непереливки - тут половина присутніх - гуру в таких питаннях. Крім того, це шкільний курс. grin

  Ну, в принципі, у мене все.

  Успіхів на конкурсі і творчого зростання, позаяк ви мені видаєтеся новачком.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)