Кінофантастика: прем'єри 5 жовтня 2017

Кінофантастика: прем'єри 5 жовтня 2017

Понеділок, 9 жовтня 2017 г.
Рубрика: Колонка
Проглядів: 187
Підписатися на комментарі по RSS

Останній тиждень вересня фантастичних прем'єр не приніс, а от перший тиждень жовтня приніс три нових фільми. На продовження «Того, що біжить по лезу» покладали великі сподівання і фільм їх, здається, виправдовує. Інші дві прем'єри - черговий фільм жахів й італійська комедія, на тему, що неодноразово вже підіймалася і от знову (і цю фразу, здається, ми писали тижні зо два тому).

  • Той, хто біжить по лезу 2049
  • Закляття. Наші дні
  • Не твоє тіло

Також нагадаємо, що 12 жовтня у прокат виходить фентезійна стрічка «Сторожова застава» за романом нашого сучасника, письменника з Одеси Володимира Рутківського.

Той, хто біжить по лезу 2049 / Blade Runner 2049

Рік: 2017
Виробник: США, Великобританія, Канада
Жанр: фантастика
У головних ролях: Гаррісон Форд, Раян Гослінг, Робін Райт, Дейв Батіста, Джаред Лето, Ана де Армас, Маккензі Девіс
Режисер: Дені Вільньов
Тривалість: 163 хвилини
Вікове обмеження: 16+

Офіцер поліції Кей – мисливець за бунтівними реплікантами отримує секретну інформацію, яка загрожує існуванню всього людства. Однак в цій історії виникає все більше питань, аніж відповідей. Єдина людина, яка може пролити світло на ситуацію – колишній офіцер спеціального підрозділу поліції Декард, який безслідно зник багато років тому.


Закляття. Наші дні / The Crucifixion

Рік: 2017
Виробник: Великобританія, Румунія
Жанр: детектив, трилер, жахи
У головних ролях: Софі Куксон, Корнеліу Уліч, Бріттані Ешворт, Метью Заяц, Діана Владу
Режисер: Ксав'є Жанс
Тривалість: 90 хвилин
Вікове обмеження: 16+
П'ятеро священиків католицької церкви провели обряд екзорцизму над черницею. На жаль, вона не змогла пережити це все… Духовенство звинуватили у вбивстві, і одного з них, Отця Антона, ув'язнили за скоєне. Розібратися в цій ситуації вирішила молода безстрашна журналістка Ніколь Роулінс. Вона знаходить священика і розпитує його про ті страшні події. Усі думають, що він убив хвору психічно жінку, а він же вірить, що програв битву за черницю справжньому демону. Ніколь хоче зрозуміти, хто ж усе-таки має рацію і чи існує ця демонічна сутність. І якщо так, її потрібно знищити будь-яким способом.


Не твоє тіло / Moglie e marito

Рік: 2017
Виробник: Італія
Жанр: комедія, мелодрама
У головних ролях: Касія Смутняк, Пьєрфранческо Фавіно, Марта Гастіні, Андреа Брускі, Франческа Агостіні, Гаетано Бруно, Паола Калліарі, Валеріо Епрі, Флавіо Фурно, Себастьян Дімулеску
Режисер: Сімоне Годано
Тривалість: 106 хвилин
Вікове обмеження: 16+

Іноді люди настільки близькі, що єдине, чого вони не знають один про одного – це тільки всі думки. Андреа – визначний доктор, якому довіряють проводити найскладніші операції. Але чоловік не зовсім впевнений, що це те, що він хоче від життя. Він любить експериментувати, створювати щось зовсім нове й інноваційне. Він запропонував своїй дружині журналістці Софії провести експеримент, за допомогою якого вони зможуть прочитати думки один одного. Але щось пішло не так, і закохані помінялися тілами. Тепер вони дійсно мають тіло, думки і спогади своєї половинки. Кожному з них доведеться звикнути до нового життя і дізнатися багато нового про одне одного.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>