Кінофантастика: прем'єри 23 лютого 2017

Кінофантастика: прем'єри 23 лютого 2017

П’ятниця, 24 лютого 2017 г.
Рубрика: Колонка
Проглядів: 342
Підписатися на комментарі по RSS

Цього тижня на екрани виходить фільм жахів, а також починає свою подорож Україною фестиваль фантастичних короткометражок

  • Best Sci-Fi shorts
  • Привиди Елоїз

BEST SCI FI / Міжнародний фестиваль фантастичного короткого метру

Жанр: фантастика, короткометражний
Тривалість: 104 хв.
Мова стрiчки: мова оригіналу
Мова субтитрiв: українська
Вікові обмеження: 12+

Програма фестивалю:

1. Перезавантаження

Іспанія, 2015, 15’

Андреа в пастці часового циклу. Що робити, як вирватися з цього замкнутого нескінченного кола?!

2. Редукс

США, 2015, 9’

Вчений повинен відправити попередження крізь час і простір, перш ніж він буде вбитий штурмової групою.

3. Третій закон Кларка

Іспанія, 2014, 7’

Занурення в життя Артура Кларка, письменника і співавтора фільму «2001: Космічна Одіссея» в його пошуках позаземної цивілізації.

4. Джульєтта

Франція, 2015, 12’

У недалекому майбутньому компанія SEED представляє широкому загалу Джульєтту 1, перше покоління синтетичних андроїдів для роботи й дому. Однак, технологія еволюціонує, і виходять нові і нові версії, людству стає все складніше знайти своє місце в цьому світі…

5. Містер Дентонн

Іспанія, 2014, 9’

Холодної зимової ночі Лаура читає своєму братові Девіду історію про дивну істоту, яка нападає на дітей. Раптово Лауру бере дрижа, вона відчуває чиюсь присутність в будинку. Це він.

6. Аполлон 81

Іспанія, 2015, 12’

Аполлон81 входить, на перший погляд, у нормальний бар… Він кидає гральні кубики і вибирає свого суперника: Капелюшку_Любові, легендарну і підступну. Гра починається. У кожного гравця свої карти і свої секрети. Капелюшок, експерт топ-рівня, впевнена, що обов'язково виграє. Чи впорається Аполлон?

7. Чарівний олівець

США, 2015, 10’

Чарівний Олівець - фантастична комедія про простого офісного працівника, який повинен взяти участь в грі на кращу фантазію. Його мета – виграти олівець, якого він відчайдушно прагне, щоб доповнити свою колекцію.

8. Мишача дилема

Ізраїль, 2015, 11’

У розпал Голокосту талановитий єврейський фізик на ім'я Рудольф змушений будувати машину телепортації для нацистів. Рудольф продовжує стверджувати, що машина ще не працює, але нацистський наглядач Хайнц підозрює, що фізик щось приховує. Зважаючи на те, що нацист має намір вичавити правду будь-якими засобами, Рудольфу незабаром доводиться зіткнутися з дилемою всього свого життя.

9. Вкрадена фантазія

США, 2015, 14’

Коли її уявний друг викрадений, 8-річна Олівія поринає в епічну пригоду, щоб його повернути.

10. Втеча

Хорватія, 2015, 5’

Дівчині, що одержима науковою фантастикою, сниться, що вона обрана для викрадення інопланетянами із однієї з її книг.

Покази фестивальної програми плануються у багатьох містах України. Перевірити чи є ваше місто у списку можна тут: http://bit.ly/venues_ua_bestscifi2017


Привиди Елоїз / Eloise

Країна: США
Жанр: трилер, жахи
Режисер: Роберт Легато
Актори: Еліза Душку, Чейз Кроуфорд, Роберт Патрік, Брендон Т. Джексон
Тривалість: 89 хв.

Четверо друзів проникають у покинуту божевільню у пошуках свідоцтва про смерть, завдяки якому один з них може отримати величезний спадок. Однак пошуки свідоцтва незабаром перестають бути важливими в цьому місці, що зберігає зловісні спогади. Їм належить знайти вихід з пасток не тільки часу і простору, а й власних думок.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>