Повернутися на сторінку

Коментарів: 10

 1. Загалом, гарне оповідання.

  Але є моменти, що суто мені видались непевними...

  Як от можливість дитини такого віку (про ГГ) протистояти (напевно, відточеній і добре продуманій) системі впливу і виховання.

  Для чого у базі даних, чи де там, зберігати на дитячій планеті важкий рок…

  Дуже безпорадною видається квочка, що без сторонньої допомоги не може нічого зробити з виводком…

  Ще б таки забрати стереографію врешті-решт...

  Все оповідання, я думав, як Марічка в кінці виявиться кимось іншим.Вболівав за те, щоб вона убила ГГ. Шкода, що цього не сталось.wink

  Успіхів)

 2. Чудове оповідання. І стилістика, і сюжет, і інтрига.

 3. Чесно кажучи сюжет здається надуманим. Якісь енергетичні істоти звідкись і навіщось втекли, а істота, яка має їх забрати назад шукає допомоги у людини яка випадково прилетіла на планету. Так само надумані і методи боротьби з ними. Персонажі картонні. Діалоги штучні. Багато русизмів.

  Разом з тим читати легко і бажання закрити оповідання на середині не виникає. Думаю це вже добре. Тому успіхів. Потенціал у автора точно є. Не вистачило лише достойної ідеї. Якщо ж буде ідея і діалоги і персонажі підтягнуться.

  Успіхів.

 4. Жахолюбе, мені-от навпаки концепція планети-інкубатора здалася непереконливою. Роботи-батьки тримають дитину в залізних рукавицях і щодня втовкмачують, що треба любити справжніх тата і маму? Ха-ха три рази. Будь-який дитячий психолог скаже вам, що з такого чудового закладу будуть виходити люди з тяжкими психічними розладами, а не шовкові слухняні дітки, з якими легко та просто. Нефункціональний інкубатор, зовсім.

  Дуже слабке місце з квочкою, справді. Чому вона виявилася безпомічною? Для чого їй була потрібна людина-помічник? Немає достойного пояснення, все залишено за кадром.

  І над стилем треба автору працювати. Русизмів дуже багато. Хоча слог легкий, ніде правди діти.

 5. Проблему безпорадності квочки можна пояснити її турботою частиною виводку, яка не встигла втекти, або важкістю надсилання сигналу через зоряні простори галактики. Ще можна припустити, що їі прототипом служила курка, якій підсунули каченят, а ті втекли поплавати на озеро. Ну не попливе вона за ними, хоч плач. І навряд чи квочка буде ділитись своїми проблемами з випадковим стрічним. Хитро використала його і годі.

 6. Сподобалось, незважаючи на безліч помилок.

  Інкубатор мені не видається аж таким вже недоцільним. Хто там казав про психологію? Багатим батькам достатньо лише заплатити правильному психологу, і все буде, як задумано. Щоправда, не дуже віриться, що на Інкубаторі лише діти і роботи. Мають бути дорослі люди, які слідкуватимуть за роботами, усім же відомо, що будь-яка електроніка може легко вийти з ладу, глюконути, зависнути...

  Деякі описи Інкубатора варто було винести в першу частину, бо потім виходить так, що чоловікові з дівчинкою прийшла в голову ідея - і ось, те, що їм потрібно, раптом з'явилось.

 7. сюжет оповідання має проблеми із логікою. Справа навіть не у технічних деталях, а в самій структурі твору: якщо уже дітей виховують в таких інкубаторах, то точно не так. Ну не віриться мені, що така недолуга система прив'язування любові до батьків буде діяти. Не ідіоти ж вони! Не вірю.

  Про енергетичних прибульців та воду, від якої втікають... що за маячня? голівудщина. Виглядає ефектно, але "не вірю"

  Навіщо "квочці" дорослий чоловік? Чому вона не знала за чим тут її курчата? Чому сама не вимкнула електрику?

  тобто нелогічно усе - від планети інкубатора, до поведінки прибульців.

  Навтіь політ за фото в описаному світі - дурниця, фотографія не більше ніж файл.

  Вибачайте, якщо переперчив.

 8. Люди, ви чого до квочки причепилися? grin Вона - енергетична істота, інший вид; вона не розбирається в людських технологіях. Ні, з часом з'ясувала б і те, як вимкнути електрику, але то було б надто довго. А з допомогою людини, яка на цій планеті в усьому розбирається краще, все було зроблено значно швидше. smile

 9. Спочатку вигаданий світ видався меня таким самим, як і наш, тільки з фантастично-космічною оправою. Це трішки не сподобалося. Віддавало калькою(( Але потім сюжет захопив і захотільсь дочитати. Те, що Марічка була не одною з Дома-3 - сподобалося! Є над чим потрібно попрацювати: русизми. Бачу, в чому була ідея, автор гарно описав її, але загальна схема сюжету, на жаль, не нова(( Можливо, потрібно було ще трішки пофантазувати?))) Авторові успіхів!

 10. адже тільки багаті, можуть собі дозволити учать у Міжпланетній Програмі Допомоги Матерям

  Програми допомоги призначені передусім допомагати малозабезпеченим родинам. Скажете, щО ЦЕ ТЕПЕР, а у майбутньому буде по-іншому: чим заможніша родина, тим більше допомоги буде отримувати.

  Авторе, а ви оптиміст.

  Психологи пояснювали необхідність ідентичної для усіх дітей обстановки, спробою викорінити у майбутніх громадян почуття заздрості, яке з часом могло розвинутись у схильність до злочинних дій.

  Навряд чи у такий спосіб можна викорінити заздрощі. Навіть навпаки. Таким дітям буде важко соціалізуватися. Раніше у всіх дітей усе було однакове, потім виявиться, що у Васіних батьків є літак, а у Сашиних - ювелірний завод, а у Таніних _ острів, а у батьків цієї дитини лише пункт прийому склотари. Таку дитину заздрощі доведуть до того ж злочину.

  Я слухав їх у піввуха, рахуючи до три тисячі шістсот у зворотному порядку.

  Це означає, що всі старання андроїдів - коту під хвіст. Дитина всеодно - бешкетник. Хоч і дуже розумний.Рахує до три тисячі шісот у зворотньому напрямку ( це у віці до чотирьох років)

  Тому більшість свого дитинства я провів, відбуваючи покарання у ізоляційній кімнаті з м’якими стінами.

  Сумно, що так виховують дітей.

  А чому з м"якими стінами?Це має якийсь особливий виховний ефект?

  Коли мені виповнилось чотири роки сталося несподіване.

  Тобто дитину у віці чотирьох років садили у ізолятор? роботи ризикують виховати дебіла. Бо у цьому віці дитина починає активно пізхнавати світ.

  Коли мені виповнилось чотири роки сталося несподіване. Справжні тато з мамою полетіли відпочивати у так званий пояс Золотих Планет і зникли разом з космічним кораблем. Через деякий час їх визнали загиблими, а мене відправили у притулок для сиріт. Там мені не сподобалось, тому при перші ж нагоді я втік з притулку і з того почав жити для самого себе.

  Теж саме питання: це у віці чотирьох років?

  Мабуть автор ніколи не бачив дітей, на знає як себе з ними вести. Або автор чоловік, який переклав усі обов"язки по вихованю дітей на дружину. Тому й думає ніби у віці чотирьох років дитина може так багато.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)