Val

Дата реєстрації: 2015-09-25 12:39:36

Псевдонім: Val

Коментарів: 20

Редагувати персональні дані


Його останні коментарі:

 • Маркізова уява
  2015-10-13 20:37:36

  Маю вибачитись. red face Сприйняв автора за маленького хлопчика, що писав оповідання про себе. Але дуже здивувала гарна та майстерна мова, нехарактерна для дитини. Якби такою ж гарною мовою написати оповідання на більш дорослу тематику- хто знає, що б відбулось у фіналі.

 • Незнані береги
  2015-10-13 20:31:23

  to Андрій Ворон

  Прокоментував під вашим оповіданням "Другий крок"

  to all

  Ми мрійники- сила, що змінює цей світ. Саме від нас залежить яким він буде в майбутньому. Можна слідувати моді- писати фанфіки в серію "Сталкер" чи "Зоряні війни", а можна писати своє- воно і стане модним, якщо у вас є рішучість на це. Формат конкурсу хороший. У фіналі не бачив жодного нецікавого оповідання, чи з поганою мовою. Серед першого туру стрічалися такі "потоки свідомості" які не варто і показувати комусь. Тим більше непідготовленому читачу. Весь фінал можна показувати сторонньому читачеві та популяризувати конкурс.

 • Другий крок
  2015-10-13 20:05:53

  Андрію, коментую тут вашу концепцію інформаційної війни. Дайте знати чи прочитали. Не треба протиставляти ненависті ненависть- так ви створюєте мішень для ворога (от бачите вони нам зла бажають та ще й обзивають). Працюйте правильніше. Основні тези

  - Ми воюємо не через те що вони "поганці" наробили нам багато історичних кривд, а щоб захистити наш національну ідею "про хату з краю", ми не бажаємо стати передовим загоном імперії який пошлють впокорювати естонців чи вмирати у Сирії заради підвищення ціни на нафту.

  - З тої сторони не поганці, а обдурені люди, за винятком негідників які і справжніх рідних братів за гроші приб'ють. Проте навіть серійний вбивця не вважає себе поганим і ні разу не повірить якщо йому сказати у творі "ти поганець"- буде психологічний блок. Тому треба діяти інакше треба повернути людяне обличчя українцям у світогляді росіян, адже легше стріляти в того кого ти вважаєш фанатиком-фашистом, а не в таку ж людину як і ти. Оскільки у вас творчої потенції більше ніж у мене пропоную написати такий твір російською мовою. Звичайний українець потрапив у полон до звичайного росіянина, чи український націоналіст до російського імперця. Будь яку комбінацію за вашим смаком і вони розмовляють про що вам заманеться, в діалогах виявляючи що кожен з них людина, а війна за чужі фінанси безглузда.

  Мої напрацювання на ниві публіцистики:

  https://drive.google.com/file/d/0BzIuZUn62osoaG1ieVdQLTg1eTg

  Прочитайте якщо схочеться. Ще рекомендую книжку "Війна" Аркадія Бабченко про першу чеченську для саморизвитку.

 • Конкурс "Незнані береги" завершено!
  2015-10-11 09:25:11

  Вітаю переможців. Добре, що хоч мое оповідання не перемогло, але комусь сподобальсь )).

 • Другий крок
  2015-10-07 01:57:02

  Звичайно фраза придумана нашвидкоруч для прикладу. Але без якого небудь осудження переходу на національність, чи підтримки Бортнікова хоча б поглядом чи іншим діалогом після того випадку виглядає так що всі згодні, що він мусить приймати образи та виправдовуватись, хоча він не брав до рук зброї та іммігрував ще до початку війни. Я не вірю, що вчені можуть бути такими ж безжальними, як вояки.

 • Другий крок
  2015-10-06 08:22:26

  Наприклад Оксана могла б сказати Латиноамериканці-воякові, що "росіянин не дорівнює загарбник і не можна людину судити за національністю" якось так наприклад.

 • Квест
  2015-10-05 21:26:14

  Отже на початку оповідання у вас є дракончик, лицар у броні, середньовічна таверна. Чому порозумнішання Штучного Інтелекту призвело до того що люди відкотилися до феодалізму? Що то за катастрофа була яка перервала память поколінь? Всі розумні полетіли, всі дурні лишились? І память їм також відібрало- чому викрадачка не знає, що то воно таке Штучний Інтелект.

  Ок, про прямий текст НФ частини погоджуюсь читав тиждень тому і трохи підзабув. Треба було зразу писати коментаря, вибачте.

 • Доведіть, що ви – людина
  2015-10-05 02:07:52

  Мені сподобалось. Весело, хвацько, юнацько написано. Автор дотримав абсурд (в хорошому сенсі) до кінця та не збився з гумористичної хвилі і хоча внутрішня логіка подій не є логічною, це прощається.

 • Квест
  2015-10-05 02:01:50

  Атмосферність RPG частини хороша. Сенсу НФ частини не зрозумів. Весь світ грается в іграшки, а маг хоче стати головним адміністратором серверу онлайн гри?

 • Другий крок
  2015-10-05 01:58:19

  Твір по темі конкурсу 100 %. До художніх якостей претензій не маю написано гарно та цілісно.

  Я б навіть поставив на перше місце аби не приниження вченого-росіянина. На мою думку література має бути краща за життя, проповідувати розумне добре та вічне. Хоча існує приклад Данте Аліг'єрі, що своїх сучасників-недоброзичливців помістив по різних колах пекла на здивування потомкам (хто були ці люди?).

 • Дар
  2015-10-05 01:44:24

  Дякую авторові за гуманізм. Що повернув дитині батьків. Може це й не хардкорно, але людяно. Можна було б завернути щось на кшталт, що хлопчикові на місяць стерли пам'ять, а після перемоги повернули, а не 13 років він вважав себе сиротою.

 • Борг
  2015-10-05 01:38:47

  Оповідання хороше, хоч і сумне. Ось декілька моїх побажань, щодо художніх прийомів. Ставтесь до них як заманеться:

  1) Бажано не збивати ритм твору, посередині іншого тексту вдаючись до авторських описів світу та його історії. Краще щоб це було або напочатку або в кінці. Ще дуже мені подобаеться коли ввідна про світ йде завуальовано- спогадами героя, оповіданням старого біля вогнища, бесідою двох вчених.

  2) У творах не вбивайте безповоротно дітей без крайньої потреби. Це найжахливіше у всі часи.

 • Янь, син Вишати
  2015-10-03 01:45:45

  Дуже сподобалось що описане так ніби від обличчя жителя тих часів. Аж віриш що автор проник духом у той час пожив і вхопив основні риси характерів та світогляду бояр та селян.

 • Потанцюй зі мною
  2015-10-03 01:36:58

  Описова магія твору неперевершена. Відчуваеш подих вечірнього Львова у кожному абзаці.

  Але є побажання - занадто рано здогадуешся хто ці бігуни і що буде в кінці. Хотілось би варіант автора чому саме чугайстер затанцьовує кожну стрічну мавку? Хоча це ж не люди, а міфологічні істоти та все одно, хотілось би пояснень чи романтичної історії.

 • Небо закопаної мрії
  2015-10-03 01:27:28

  Безрадісно похмурий, але технічно добре написаний твір. Лише оповідач здаеться якимось занадто беземоційним, спробуйте додавати героям оповідачам якихось рис чи вад характеру описувати їх емоційні переживання меньш сухою мовою.

 • Маркізова уява
  2015-10-03 01:19:01

  Твір не фантастичний. Назву слід змінити- молитовне правило виявилось ні до чого у випадку кота- не можна збивати читача назвою.

  Що сподобалось: складне поєднання щоденникових та описових частин написано досить майстерно та рівно- зазвичай багатьом авторам не вдается це зробити. Якщо автор писав головного героя з себе, то можу його привітати в нього талант не тільки до науки але й до письменництва. grin

 • Дорога одна
  2015-10-03 01:02:55

  Трохи доповню. Все сподобалось окрім одного діалогу у якому здалося що Енліль шукає талановиту молодь для школи професора Ксавьера. Тобто вибивается з колії- або Х-мени або древня міфологія але щось одне.

 • Блакитне сяйво
  2015-10-03 00:59:03

  мабуть через обмеження обсягу не вдалось дотриматись правил класичного детективу- всі зачіпки які у фіналі наводить детектив вже розкидані по тексту так що теоретично читач міг би сам їх зібрати. А так половину зачіпок які допомогли зв'язати докупи описані події герой невидимо для читача прочитав в останню ніч перед звинуваченням.

  Ще одне уточнення. Якщо жінка сподіваеться спокусити чоловіка то білизна не відсутня, а найкраща та найспокусливіша. "Щоденник Бріджіт Джонс" вам у допомогу ))

  Написано добре.

 • За стіною небуття (автор не проголосував)
  2015-09-27 22:18:55

  Нажаль не зрозумів. Корабель землян при поверненні притягнув у свій всесвіт розумних вірусів?

  Написано добре, дуже динамічно, читаеться на одному диханні.

 • Дорога одна
  2015-09-27 21:53:34

  Дякую, дуже сподобалось.