Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. Дуже сподобалось. Твір оригінальний і має кілька крилатих фразочок. Дякс LOL

 2. Розмовляючі предмети побуту сподобалися, а от образ головного героя п'янички не справив такого ж позитивного враження. Також зовсім не сподобалося прикінцеве "риторичне" запитання, тому що вважаю, що людині в цьому світі треба значно більше, ніж ми бачимо в сні Джека.

 3. Позитивні образи п'яничок — це вже більше (крутіше) ніж фантастика — це вже наступний рівень)). Щодо прикінцевого запитання, то у кожного своє бачення)). Крім того — сумнівно вимагати моральних висот від сну пяниці)).

 4. веселе іронічне оповідання, посміхнувся.

  В творі можна впізнати багато сьогоденних проблем нашого техногенного світу, предмети,що розмовляють і міркують ( та ще дають вказівки -теж актуально), сподобався сон №4 ( значить є і інші 2,10, а може і 126 — прощавай людино, привіт роботе зі снами!), з недоліків — акцент на алкоголізмі, здається цього забагато, погоджуюся із паном містиком. Крім того що образ героя видається не дуже приємним, такий стан речей впливає і на сприймання твору в цілому. Іронічність і гумор з перегаром, одним словом.

 5. 2008-10-02 в 19:54:24 | Наталя

  Ну і чим вам головний герой насолив? Як на мене — симпатяга. А ще якби його звали, припустимо Васею, а не чужорідним Джеком то і зовсім рідний образ, сусідський.

  Та й взагалі, мені подобається.

 6. 2008-10-04 в 21:39:36 | Дуся-Маруся

  Не знаю, до чого тут перші кроки, але текст класний smile

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)