Повернутися на сторінку

Коментарів: 15

 1. 2016-09-08 в 16:00:58 | Спостерігач

  Як завше - ну і нащо такий розлогий перший абзац?

  Що, коли Звір був не один, і таких, як він, безліч?
  - ну от а все так гарно починалося. В кожному селищі Франції (а заразом Італії, Німетчини, Бельгії та ...). була легенда про власного звіра перевертня. Не враховуючи районних, обласних, префектурних і далі по градації. Живоданський Звір був просто найвідомішим і одним з найкривавіших. Але точно не єдиний у своєму роді.

  Я лише раз бачив, як билися гноми,
  я не бачив їхнього поєдинку,

  Ну ви визначтесь якось..

  І ще одне. Ікла і пазурі. За ніч? а не швидкувато?

  Я здогадувався, що Вірфір іноді творив своїх Звірів
  - так все ж експерементатор чи інколи творив?

  А фіналізувати твір? Що буде далі? Куди піде ГГ?

  І де тут полювання за синім птахом?

  ну і на останок а Українських легенд ви таких не чули? Дарма. Дарма.

  Але в цілому гарно. На сьогодні (08,09,2016)- в трійку кращих.

 2. 2016-09-10 в 17:53:13 | ромка_фантомка

  я люблю такі оповідання. і це - одне з гарних добрих оповідань, які мені довелося читати. Автору - щира подяка! Як на мене - це для першого-другого місця оповідання.

 3. Дякую за відгуки.

 4. 2016-09-14 в 00:18:12 | Олександр

  дякую авторові, оповідання дуже добре. Але знову таки - де тут мрія? Також написане не сюди мабуть. Але це не заважає йому бути дуже цікавим

 5. Але знову таки - де тут мрія?

  Мета, ціль.

  Але повсякчас герої повинні боротися й шукати, знайти і не здаватися

  Якось так. Така вже вдача у героя.

 6. 2016-09-20 в 19:45:14 | Старліт

  Велика французьска революція, Відок, легенда про Звіра... Авторе, вам скоро буде важко писати на цей конкурс анонімноsmile Але вас, як завжди, приємно чистати. І хоч є за кого голосувати. Насичений текст. На щастя, чи на жаль, але, думаю, ви знову переможетеsmile

 7. Приємно, що вам сподобалось, але хіба хтось ще писав про французьку революцію?

 8. 2016-09-22 в 22:23:07 | Старліт

  Не тут. Але один з конкурсних авторів точно. Якщо я вас правильно відгадала, то після оголошення із задоволенням розв'ю тему. Успіхів!

 9. 2016-09-24 в 14:09:46 | Сторонній

  Чорт, от хочеться коментар написати, але всі мої думки вже виразив Спостерігач. І так під кожним оповіданням smirk

 10. Дуже гарно! Аж заздрощі беруть! - чесне слово smile. Початок нагадує Le Pacte des loups - і ця аналогія лише розпалює передчуття блискучого сюжету: авторе, респект вам, непоганий хід.Але далі йде про гномів і вже розумієш, що це гарне фентезі у кращих його традиціях. Звір та гноми... Детективна складова. Інтрига.

  Ну, що тут скажеш? Оригінально, текст написаний не зле, художньо. Читається легко. Я вам поставлю дуже гарну оцінку. Хоча обрати між вами, авторе, та Їжаками, які проти еволюції - буде важкувато... Отже, дякую за цю головоломку - ще дочитаю чотири оповідання й буду ставити оцінки smile.

  Ще раз - тричі дякую за задоволення від вашої майстерності та польоту фантазії smile. Успіхів! kiss

 11. Тричі будь ласка.

 12. 2016-09-27 в 09:14:36 | Чернідар

  Пригадався роман Горєлікової Алли, "Срібний Вовк"

  Навіть не думаючи, що автор свідомо наслідує даний твір мушу відмітити неймовірну подібність. І методи гномів воювати, і людина в підземеллі і атмосфера. Кому сподобався даний твір - раджу прочитати цикл згаданого автора "Корона"

  Тепер про цей твір. Написано добротно, більше сподобалось, ніж ні. Передбачувано - ну так це закон жанру.

  Не сподобалось повернення до 90-х з їх пошестю - "орки насправді хороші". Тут - "цверги насправді хороші". Традиційно "цверг" - до дворфа відноситься як орк до ельфа. Звісно, автор має право переписати канон, проте тут цього не зроблено.

  Ну й на відміну від вищезгаданого "срібного вовка" тема "як гноми воюють" тут має великі лакуни. Ну немає шансів у бойових звірів проти вогнепальної зброї. Як диверсанти вони ще-ще, але вже проти баталії вони нічого не зроблять. Втім, сама тема війни тут не розкрита, тому допускаю, що є й інші методи.

  В цілому - добротне фентезі, родзинки (як на мене) бракує. Можу бути не правий, бо дивлюся через призму іншого прочитаного твору.

  ЗІ

  Автор зловживає зменшувальними та ласкальними формами слів, більш доречними не в фентезі а в ліричному творі.

  Успіхів.

 13. Дякую за коментар.

  Навіть не знаю, хто така Горєлкова.

  "цверги насправді хороші"
  - нема такого по тексту. Вони різні, як і люди.

  Традиційно "цверг" - до дворфа відноситься як орк до ельфа.

  Отут ні.

  (др.-исл. dvergar), в германо-скандинавской мифологии карлики. В более поздних скандинавских народных поверьях они смешиваются с алъвами и другими природными духами. Иногда Ц. называют чёрными альвами, в отличие от остальных альвов - белых (светлых). Они, согласно «Младшей Эдде», первоначально были червями в теле великана Имира, из которого произошёл мир, а по «Прорицанию вёльвы» («Старшая Эдда») они были созданы из крови и костей Вримира - Блаина (вероятно, тот же Имир).
  Дварф — Гномы Гномы вымышленные существа из германского и скандинавского фольклора, человекоподобные карлики, живущие под землей. В разных мифологиях присутствуют под названиями «цверги», «дворфы», «карлики», краснолюды (польск.)
 14. 2016-09-27 в 13:42:05 | Чернідар
  Традиційно "цверг" - до дворфа відноситься як орк до ельфа.
  Отут ні.

  Формально ви праві. Але у сучасному фентезі цверги традиційно вживаються саме як "попсовані, темні гноми/дворфи". Ну нехай не як орки, почасти як темні ельфи, але це однозначно негативне створіння. І, підозрюю, любитель фентезі "по умовчанню" скоріше візьме це означення, ніж з Едди.

 15. 2016-09-27 в 19:11:13 | Венгловський

  Встряну. Грохнути ціле людське поселення - да, добро зашкалює.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)