Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. 2019-04-27 в 13:20:02 | Сторонній.

  Врівноважимо кількість коментів!

  Це непогане оповідання в плані мови. Але дуже великий відрізок часу автор(ка?) спробував умістити в досить коротке оповідання, тому місцями дуже пожмакано. Хороші діалоги.

  Фантакстика... Ну дуже умовно. Антиутопія/постапок, але жодного адекватного фанприпущення не висловлено, тому складно щось сказати.

  Дуже сподобалось, що зомбі - не зомбі.

  Але назагал враження досить посереднє - не було якоїсь родзинки, через чку оповідання би запам'яталось. Тим не менш автор явно вміє писати. Добре писати.

 2. 2019-05-10 в 18:31:31 | Спостерігач

  1) Це не фантатсика. Антиутопія чи пост апок але не фантатсика.

  2) Велтенський відрізок з купою зайвих сцен. Оповідання можна легко було почати прямо з зустрічі з Пастором.

  3) Надто багато питань для оповідання. НАстільки багато що відповіді мені на них чути не цікаво. Мінімум половину треба було розкрити в оповіданні.

 3. Спостерегачу, а що, антиутопія чи постапок - це не фантастика?

 4. 2019-05-14 в 22:24:04 | Спостерігач

  Марку: Антиутопія, Постапок, Фантастика, Фентезі, Детектив, Містика, Казка - це все окремі жанри одного порядку.

 5. Тобто фентезi - це не фантастика?А звiдки также уявлення?Тобто обгрунтуйте, бо якось непереконливо

 6. Я погоджуюся з Вами,Спостерігачу, тому що у фантастики ключовий момент - припущення розвитку чогось до високого, поки недосяжного для нас рівня, і розгляд світу через це припущення. У фентезі ж створюється власний світ і логіка, яка піддається поясненню лише у цьому світі.

  Але, наскільки я знаю, фентезі ще не вважається окремим жанром, а входить у фантастику. Чи вже виділили а я це проспав? wink

 7. Як би там не було щодо жанру, це не оповідання, а кілька епізодів повісті, де заявлена лише частина світу. Наскільки я зрозумів, йдеться про біблійний Апокаліпсис. Я не можу сказати, що хочеться читати далі, проте серіальчик такий подивився би. Кінематографічно зроблено, що є плюс, однак незавершеність все псує.

 8. 2019-05-18 в 13:57:31 | карась

  Мені теж здалося, що це вираваний з ширшого контексту уривок, тому що ми не знаємо ні того, як почалася вся ця біда, ні того, якою є кінцева мета війни (просто виживання?).

  Окремі епізоди візуально класно подані, от справді. Але дуже бракує бекраунду, зокрема і щодо персонажів: нам до діла навіть про Надію нічого не відомо - лише загальні речі, за якими можна здогадатися, якою вона була раніше.

  І фінал обірваний, наче їхали-їхали - нікуди не приїхали. Гг змінилася ще в середині твору, так що розв'язка не показує її еволюції на якийсь новий рівень, особливої надії на зміни я теж не відчула. Вийшло "в молоко".

  Сподобалася думка про серіал з коментаря вище. Плюсую, мені б теж було це цікаво у такому форматі.)

 9. 2019-05-18 в 21:50:43 | Олесь М.Гоцак

  для мене дещо шаблонно, тому і кінематографічно, бо ніби якийсь американський фільм. А злива, що прасує руїни - в розумінні "б'є?"

 10. 2019-05-18 в 22:36:00 | Лісовик

  Коли я не знаю, про що писати, я пишу в нотатнику "умовний світ, умовний час, умовні антагоністи". Це працює, коли історія потім обростає подробицями і є час довести до певного результату. Але це не працює, коли треба брати відповідальність за потрапляння у фінал інших авторів і вислати наспіх у перші дні аби лиш взяти участь. Це оповідання має динаміку і побудовано за схемою "головна героїня пройшла крізь труднощі і досягла фортеці". Де їй безпечно та затишно. На жаль цього замало, щоб оповідання виглядало завершеним. Не вистачає тої самої кульбаби, що росте крізь асфальт. Того самого дощу, що буває у пустелях раз на вісім років. Проліску, що розквітає серед вічних снігів.

  Натхнення авторові і віри в свої сили. Успіхів.

 11. Здається, що оповідання й непогано написано, але чогось не вистачає. Як на мене, то це більш вираженої кульмінації.

  Вибачте за приступ правопису, але "неабиякий", "убік", "увечері" – разом; "поки що" – окремо.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)