Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. 2016-09-01 в 22:03:41 | Спостерігач
  що падало на оголені плечі і звідти спускалось аж до грудей, здавалось мені шовковим.

  Хто падав на груди? Плечі? Аааа волосся. Тобто речення переобтяжине. І не добре скомпоновано. І таких моментів доволі багато.

  Як багато і зайвих сцен.

  Після падіння та спільної подорожі, вже не читав. Мотивація персонажів має хоч якось взаємодіяти зі світом та подіями.

  Резюме:

  нудно, переобтяженно та безглуздо.

 2. 2016-09-02 в 10:52:39 | Квінта

  Мені читалося нормально. Ось тільки сюжет дуже нагадав фільм "Початок", з усіма цими субреальностями, спіральними будинками та дівчиною, залишеною "там".

 3. 2016-09-02 в 22:22:59 | Коментатор

  Ідея сира. Багато питань, на які немає відповіді. Коли автор дозріє, тобто ідея в авторі, вийде твір більший і цікавіший за обсягом. Гарантую. Тренуйтеся на кішках, на собаках, в'їдливих коментаторах і близьких. Але не поспішайте, бо виконання з'їдає всі "плюшки" від української мови і, можливо, цікавої картинки.

 4. 2016-09-06 в 18:59:38 | ромкафантомка

  написано нормально - прочитав все. гг не виписаний, якийсь сумбур. марію - не жаль. а от головного наймача - жаль чомусь - реально нізащо чувака завалили. фінал мені переконливим теж не здався. десь на 5-7 балів (але я не беру участі в конкурсі)

 5. 2016-09-10 в 11:08:45 | Олександр

  Велика ідея для такого малого формату, потребує значно більшого опису світу. Написано добре, писати автор явно вміє. Не сподобалась мова головних героїв, надто вже вульгарний сленг, наче прості бандюки без мізків, хоча як по твору то це не так. От така невідповідність. Непогана ідея і сюжет, доволі оригінально. Але не скажу, що в цілому сильно сподобалось.

 6. 2016-09-19 в 20:42:28 | Натюрліх

  Гарно.

  Дуже не зле.

 7. Цікаве, динамічне оповідання. Пристойно написане.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)