Львівський Форум видавців

Львівський Форум видавців

Середа, 3 вересня 2014 г.
Рубрика: Новини української фантастики -> Анонси
Проглядів: 1375
Підписатися на комментарі по RSS

З 11 по 14 вересня у місті Львові відбудеться XXI Форум видавців. В програмі Форуму приділено чимало уваги і літературному напрямку фантастика. Зокрема, Літературне об’єднання «Зоряна фортеця» представить низку своїх заходів, серед яких майстер-класи, поетичний марафон, доповіді та дискусії.

Крім того, на Форумі очікуються зустрічі та автограф-сесії з відомими українськими письменниками-фантастами (Володимиром Арєнєвим, Володимиром Єшкілєвим, Наталією Щербою та іншими). А також презентації нових фантастичних видань та серій, зокрема серії «Горизонти фантастики» видавництва Навчальна книга «Богдан».

Географія зустрічей та презентацій охоплює усе місто Лева. Фантастичні заходи Форуму пройдуть не лише в Палаці мистецтва, але на площі Ринок, в бібліотеках та кав’ярнях Львова.

Ласкаво просимо на Львівський форум видавців та його блок фантастики! На вас чекає цікава та насичена програма.

Загальний розклад Форуму: http://bookforum.ua/event/39/1688.html (Увага! Програма постійно узгоджується, дивіться останню версію на сайті Форуму).

 

Розклад заходів Зоряної фортеці:

http://bookforum.ua/customer/2161/42.html

 

Особистий розклад Володимира Арєнєва:

http://bookforum.ua/customer/1419/39.html

 

Особистий розклад Наталії Щерби:

http://bookforum.ua/customer/2400/39.html

 

Особистий розклад Володимира Єшкілєва:

http://bookforum.ua/customer/326/39.html

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>