Повернутися на сторінку

Коментарів: 3

  1. Оповідання має стиль, який дуже відрізняється від інших конкурсних творів. Серед прочитаних мною на нього схожа лише "Блакитна заграва" - може це один автор? Особливість обох текстів у тому, що вони виглядають більше як поезія, загорнута в прозу. Тобто, тут головне не сюжет, не опис героїв, а пластика слів і структура речень - саме вони несуть естетичну насолоду. Щоправда, я не знаю, чи оцінять це читачі інших творів, адже вони пишуть інакше і очікують від тексту дечого іншого.

    До речі, я двічі зустрів речення "Без меж". Ви часом не подавалися на однойменний конкурс?

    Ще сподобалася метафора з гусеницею. Для мене це було несподівано.

  2. 2018-12-09 в 14:24:50 | Грішник з другої групи

    Чудово! Я саме нещодавно зацікавився теорією інформації Може, в вашому оповіданні виклад не динамічний, але все одно дякую!

  3. Мені сподобався початок - про захист старої могили від сміття. Втім, далі почалися міркування - і я погоджуюся з попереднім коментарем, що, можливо, автор той самий, що і в Блакитної заграви. Я зовсім не ЦА наукової фантастики, але визнаю, що ідея доволі цікава. Проте хотілося б порадити автору менше намагатися вкласти в голову читачу свої міркування, і натомість зосередитися на створенні чіткого сюжету і персонажів. Дякую, бажаю успіхів!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)