Повернутися на сторінку

Коментарів: 3

  1. Оповідання має стиль, який дуже відрізняється від інших конкурсних творів. Серед прочитаних мною на нього схожа лише "Блакитна заграва" - може це один автор? Особливість обох текстів у тому, що вони виглядають більше як поезія, загорнута в прозу. Тобто, тут головне не сюжет, не опис героїв, а пластика слів і структура речень - саме вони несуть естетичну насолоду. Щоправда, я не знаю, чи оцінять це читачі інших творів, адже вони пишуть інакше і очікують від тексту дечого іншого.

    До речі, я двічі зустрів речення "Без меж". Ви часом не подавалися на однойменний конкурс?

    Ще сподобалася метафора з гусеницею. Для мене це було несподівано.

  2. 2018-12-09 в 14:24:50 | Грішник з другої групи

    Чудово! Я саме нещодавно зацікавився теорією інформації Може, в вашому оповіданні виклад не динамічний, але все одно дякую!

  3. Мені сподобався початок - про захист старої могили від сміття. Втім, далі почалися міркування - і я погоджуюся з попереднім коментарем, що, можливо, автор той самий, що і в Блакитної заграви. Я зовсім не ЦА наукової фантастики, але визнаю, що ідея доволі цікава. Проте хотілося б порадити автору менше намагатися вкласти в голову читачу свої міркування, і натомість зосередитися на створенні чіткого сюжету і персонажів. Дякую, бажаю успіхів!

Повернутися на сторінку