ІHФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТОК УКРАЇHСЬКОЇ ФАHТАСТИКИ N 7/2012 (341)
O L D N E W S
Від 29 травня 2012 р.
© ТМ «Другий млинець» («Второй блин», м. Харків).
В НОМЕРІ:
_________
* Книжкові новинки.
** «Аеліта-2012»: підсумки.
*** 4-й «романний» семінар у Партеніті: підсумки.
**** Шорт-листи премій фестивалю фантастики «Сузір'я Аю-Даг».
***** З-під пера. Контракти. Готується до видання.
****** Нові номери журналів та альманахів.
* КHИЖКОВІ HОВИHКИ.
Видавництво «СНІГОВИЙ КОМ М» (Москва), серія «Справжня фантастика»:
ГЕРАСИМОВ Сергій: «Співчуття до ворога» (роман), 2012. *
Увага! Трохи доопрацьований бук-трейлер до цієї книги тепер доступний за новим посиланням: http://youtu.be/Zb8-sM7Ptk4 Ласкаво просимо на перегляд!
_______________________________________________________________________
Видавництво «ШИКО» (Луганськ), серія «Велика фантастика»:
ДАШКОВ Андрій: «Мандрівка Сенора» (перевидання роману-трилогії в одному томі), 2012. *
Бук-трейлер до цієї книги можна подивитися на авторському сайті Андрія Дашкова: http://dashkov.at.ua/ Ласкаво просимо на перегляд!
_______________________________________________________________________
Видавництво «ЕКСМО» (Москва), серія «Легенди»:
ОЛДІ Генрі Лайон: «Маг в Законі» (роман, перевидання в одному томі), 2012. *
Бук-трейлер до цієї книги можна подивитися тут: http://youtu.be/pxIkabcbQ-c
Ласкаво просимо на перегляд!
_______________________________________________________________________
Видавництво «ЕКСМО» - видавництво «СНІГОВИЙ КОМ М» (Москва), серія «Російська фантастика»:
«СПРАВЖНЯ ФАНТАСТИКА-2012» (збірка повістей, оповідань та есеїв). Зміст:
Олександр Железняков: «Майбутнє людства - освоєння космічного простору»;
Частина перша: Відкритий космос. Надія є!
Марія Гінзбург: «Колиска»; Олена Краносільська: «Пастка для Мері»; Павло Мєшков: «Лише Чуча»; Радій Радутний: «Принцеса варта гонитви»; Дмитро Федотов: «Робінзони Марса»; Костянтин Ситников: «Марс жорстокий»; Сергій Чебаненко: «Космоліт "Очманілі ручки"».
Частина друга: Закритий космос. Надії немає!
Дар'я Зарубіна: «Лети з привітом»; Тім Скоренко: «Один мій друг»; Максим Тихомиров: «Перші на Місяці»; Володимир Маришев: «М-100»; Наталія Болдирєва: «Генератор випадкових чисел»; В'ячеслав Шторм: «Сота медаль».
Частина третя: Ми в гостях у них, вони в гостях у нас.
Степан Вартанов: «Гра»; Андрій Бочаров: «Інструкція до інструкції, або Техніка військова - серйозна!»; Ярослав Вєров: «Привіт з минулого»; В'ячеслав Шторм: «Містер Дж. з Лондона»; Костянтин Ситников: «Карамелька»; Андрій Бочаров: «Частота 100,0 МГц FM»; Микола Степанов: «Боковий відскок»; Ігор Мінаков: «Прибулець».
Частина четверта: Казки земні і небесні.
Олексій Безсонов: «Обладунки короля»; Олексій Безсонов: «Викрадення вдовиці»; Дмитро Володіхін: «Ворон і небесні кавалери»; Андрій Дашков: «Чорний день»; Майк Гелпрін: «Чужа ненависть»; Микола Калиниченко: «Лілові свічки Їрд»; Олег Сілін: «Строго за рецептом»; Світлана Туліна: «Королева»; Юліана Лебединська: «Заповітний плід»; Марина і Сергій Дяченки: «Жахливий звір Лібмо».
Частина п'ята: Нариси та есеї.
Антон Первушин: «Останній космічний шанс»; Сергій Чебаненко: «Юпітер а-ля рюс: нестрашна велика планета»; Вікторія Балашова: «Росія і світ в 2100 році»; Генрі Лайон Олді: «Я б кулаком гармонію повірив ...».
Упорядник - Гліб Гусаков, 2012.
_______________________________________________________________________
* - Видано за участю творчої майстерні «Другий млинець» (Харків)
_______________________________________________________________________
Інформацію про інші новинки фантастики см. на профільних сайтах видавництв, а також на сайті «Новинки фантастики в Нижньому Новгороді»: http://booknews.rusf.net/booknews/booknews.htm
і в колонці з оглядом новинок фантастики на Фантлабі: http://fantlab.ru/user10072/blog
** «АЕЛІТА-2012»: ПІДСУМКИ.
XXIX Європейсько-Азіатський фестиваль (конвент) фантастики «Аеліта» відбувся в Єкатеринбурзі з 23 по 26 травня 2012.
Захід є однією з найбільших культурних подій регіону з цікавими традиціями і багатою історією. Лауреатами головної премії «Аеліта» в різні роки ставали такі визнані письменники, як брати Аркадій і Борис Стругацькі, Владислав Крапівін, Кір Буличов, Сергій Лук'яненко, Василь Головачов.
У 2012 році почесним гостем фестивалю став видатний американський фантаст Майкл Свонвік (Michael Swanwick), лауреат премії «Nebula», однієї з вищих нагород США в галузі фантастики, візит якого проходив за підтримки консульства США в Єкатеринбурзі.
За результатами роботи Всеросійського журі в 2012 році лауреатом найстарішої в країні щорічної премії «Аеліта» в галузі фантастики (вручається з 1981 року письменникам за успішну творчу діяльність і видатний внесок у розвиток російськомовної літературної фантастики) став Павло Амнуель, російськомовний письменник, який проживає нині в Ізраїлі. Павло Амнуель, крім усього іншого, є головним редактором журналів «Чумацький Шлях» і «РБЖ Азимут».
Лауреатом Меморіальної премії ім. І. А. Єфремова (вручається з 1987 р. також Всеросійським журі за видатну редакторську, організаторську та просвітницьку роботу в галузі фантастики) став Андрій Синіцин (Москва), відомий російський редактор, критик і літературний агент.
Решта премії фестивалю вручаються за результатами голосування учасників фестивалю та гостей.
Меморіальна премія ім. В. І. Бугрова (вручається з 1997 року за видатну редакторську, бібліографічну, літературознавчу, критичну і упорядницьку роботу в галузі фантастики) вручено відомому редактору Сергію Чекмаєву (Москва), упоряднику вже більше десятка збірників фантастики.
Меморіальна премія ім. І. Г. Халимбаджі (нею з 2002 р. на Всеросійському рівні відзначається видатний внесок у розвиток вітчизняного фендому) за результатами голосування присуджена колективу порталу «Російська фантастика» - головний модератор порталу Павло Петриєнко (Ставрополь).
Премією «Євразія», що вручається з 2004 року авторам кращих фантастичних творів, сюжети яких цілком або частково розгортаються на Уралі і в Єкатеринбурзі, став письменник Володимир Молотов (Тюмень).
Премією «The Great Master of Sci-Fi & Fantasy» нагороджений Майкл Свонвік (нею з 2006 року відзначається видатний внесок іноземних авторів, редакторів чи видавців в розвиток світової фантастики).
На фестивалі «Аеліта-2012» вперше вручалася нова премія - «Орден Добра і Світла». Цією премією з цього року будуть відзначатися письменники за створення творів, сюжети яких найкращим чином налаштовують читача на позитивне сприйняття навколишнього світу і відображають ідеї гуманізму і добра. За одностайним рішенням оргкомітету та учасників фестивалю перша премія «Орден Добра і Світла» присуджена чудовому російському фантасту Владиславу Петровичу Крапівіну.
Конкурс короткого оповідання, що відбувся вже в восьмий раз, мав наперед задану тему - «Всегалактична виставка». Тема була присвячена заявці на проведення в нашому місті Всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020». За умовами конкурсу автори могли трактувати тему як завгодно - це мігла бути не виставка, а ярмарок, аукціон або інший подібний захід, але обов'язково в глобальних, всесвітніх масштабах. Додатковою умовою згадування в тексті твору Єкатеринбурга і Уралу. Конкурс приніс перемогу молодій письменниці Кірі Калініній (Тюмень). Також за рішенням лауреата премії «Аеліта» Павла Амнуеля, який судив конкурс, дипломи конкурсу вручені Юхиму Гамаюнову (м. Петровськ Саратовської області), Ельдару Каїрову (Каменськ-Уральський) і Глібу Шмідту (Єкатеринбург). Кращі оповідання учасників конкурсу будуть опубліковані в журналі «Уральський Слідопит» і в наступній збірці «Аеліта/009».
Вперше на фестивалі пройшов конкурс «Розповідь за 100 хвилин» (бліц-турнір літературної майстерності, де заявленим учасникам задавалися теми для творчості і відводилося 100 хвилин часу, за які необхідно написати цілісний твір).
Традиційно на фестивалі відбулося багато семінарів і доповідей:
- «Єкатеринбург-2020: місто майбутнього». Доповідач: Андрій Коротков, директор ТОВ «ФьючерГІС» (обговорювалися тема розвитку міста, міського середовища і створення пошукових систем нового покоління з 3D моделюванням об'єктів архітектури. Доповідь була присвячена до заявки Єкатеринбурга на проведення виставки «ЕКСПО-2020»).
- Результати форсайт-сесії «Страхи, ризики, загрози, смерть міста Єкатеринбурга». Доповідач: Максим Гашков, керівник міжнародного комітету Асоціації випускників Президентської програми Свердловської області.
- «Російська фантастика і зарубіжна казка». Доповідач: Наталія Мамаєва (УрФУ).
- «Мережеві конкурси: технології перемоги». Доповідач: Максим Черепанов (Челябінськ).
- «Інтерактивна книга: нові шляхи літератури». Доповідач: Юрій Некрасов (Єкатеринбург).
- «Найчастіші помилки романістів». Доповідач: Олексій Глушановський (Єкатеринбург).
- «Семінар молодих авторів». Керівники: Борис Долінго та Андрій Скоробогатов.
- «Проблеми електронних видавництв (ЕВ). Досвід ЕВ в США. Плани ЕВ "Аеліта"».
Брали участь почесний гість фестивалю Майкл Свонвік, Павло Амнуель, декан філологічного факультету УрДУ Валерій Гудов і головний редактор ЕВ «Аеліта» Борис Долінго.
У дні фестивалю відбулися також прес-конференції, круглі столи та автограф-сесії з гостями фестивалю - відомими письменниками. Відбулася презентація електронної збірки «Аеліта/008».
Завершився фестиваль виїздом учасників на кордон «Європа-Азія» на 17 км. Московського тракту, де гостей познайомили з поняттям «кордон частин світу» і розповіли багато фактів з історії Єкатеринбурга і Уралу. Там же відбувся захід «Пікнік на узбіччі».
Фестиваль підтримували: Адміністрація Єкатеринбурга; Консульство США в Єкатеринбурзі; управління культури Адміністрації Єкатеринбурга; муніципальна бюджетна установа «Столиця Уралу»; путівник «ЕКАВЕРІ»; журнал «Уральський Слідопит»; ТРЦ «Грінвіч»; компанія «Червоний Мамонт»; компанія «NAG»; готель «Великий Урал».
З усіх питань звертатися в оргкомітет фестивалю: URL: http://convent.su
E-mail: [email protected]
[Борис Долінго, м. Єкатеринбург.]Від душі вітаємо всіх переможців і лауреатів!
[Редакція «OldNews».]*** 4-й РОМАННИЙ СЕМІНАР У ПАРТЕНІТІ. ПІДСУМКИ.
ПРЕС-РЕЛІЗ Четвертого літературного семінару під керівництвом Г. Л. Олді та А. Валентинова «Партеніт-2012»:
Літературний семінар під керівництвом відомих письменників-фантастів Генрі Лайона Олді та Андрія Валентинова відбувся у смт. Партеніт (України, АРК Крим) з 17 по 24 травня 2012 р. під егідою громадської організації «Сузір'я Аю-Даг».
На семінарі були піддані докладному розбору тексти чотирнадцяти романів. В роботі семінару взяли активну участь вільні слухачі. Всього в роботі брали участь п'ятдесят три людини з Москви, Києва, Ташкента, Риги, Санкт-Петербурга, Ростова-на-Дону, Саратова, Пермі, Єкатеринбурга, Красноярська, Хабаровська, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси, Миколаєва, Сімферополя та Житомира.
На відкритті семінару відбулася презентація опублікованих творів семінаристів минулих семінарів:
Анна та Олег Семіроль: роман «Півкроку до неба» (група Г. Л. Олді 2010 р.), вид. «АСТ» - «Астрель» - «Поліграфіздат» (Москва), сер. «Місту і міфу», 2011. Книга отримала премію «Інтерпрескон-2012» в номінації «Краща дебютна книга».
Наталія Щерба: роман «Часовий ключ» (оригінальна авторська назва «Часовий ключ для Василиси», 1-а книга циклу «Часодії»; група Г. Л. Олді 2010 р.), вид. «Росмен» (Москва), сер. «Часодії», 2011. Книга удостоєна премій: «Срібний Кадуцей» в номінації «Цикли, серіали і романи з продовженнями» («Зоряний Міст-2011») і «Аліса» (за кращу дитячо-юнацьку фантастику, «РосКон-2012»).
Антон Лік (Катерина Насута та Євген Данилов): «Смерть нічого не вирішує» (1-й том роману-дилогії «Наірат») (група Г. Л. Олді 2010 р.), вид. «Шико» (Луганськ), сер. «Антологія міфу», 2011.
Аждар Улдуз: роман «Сейд. Джихад хрещеного вбивці »(група А. Валентинова 2011 р.), вид. «Сніговий Ком М» (Москва), сер. «Нереальна проза», 2011.
Павло Калебін: роман «Приречені на життя» (він же - Павло Сашин, роман «Привид Анхен», група А.Валентинова 2011 р.), вид. «Букмастер» (Мінськ), сер. «Віддзеркалення», 2011.
Юлія Скуркіс: роман «Фатальна спадщина» (група А. Валентинова 2009 р., авторська назва «Кінва скверни»); вид. «ОЛМА Медиа Групп» (Москва), сер. «Лінія фентезі», 2012.
Наталія Лєскова: повість «Чудовиська» (група Г. Л. Олді 2010 р.), в збірці «Фантум. Локальний екстремум», М.: «Сніговий Ком М», 2012.
Дмитро Лукін: повість «Сфера» (група Г. Л. Олді 2010 р.), в збірці «Фантум. Локальний екстремум», М.: «Сніговий Ком М», 2012.
Олена Красносільська: повість «Точка відліку» (група А. Валентинова 2011 р.), в збірці «Фантум. Локальний екстремум», М.: «Сніговий Ком М», 2012.
Всі книги піднесені в дар Партенітській селищній бібліотеці.
З текстів минулорічного семінару також готується до виходу книга Аріни Свободи (Аріна Трой, Марина Артлегіс): «Створіння третього кола» (на семінарі роман розглядався під назвою «Темні створіння»), у видавництві «Астрель» (Москва) в серії «Зона Таємниці». Таким чином, «друкованість» учасників семінару досягла 40%.
*
За підсумками нинішнього семінару.
З текстів групи Г. Л. Олді рекомендовані до видання (з мінімальними доробками):
Дмитро Карманов (Санкт-Петербург): роман «Я, всемогутній». Після доопрацювання роман буде прийнятий до публікації у видавництві «Сніговий Ком М» (Москва), в серії «Нереальна Проза».
Сергій Цікавий (Донецьк): роман «Кроки в глибину». Після доопрацювання роман буде прийнятий до публікації у видавництві «Сніговий Ком М» (Москва), в серії «Справжня Фантастика».
Інші тексти групи можуть бути рекомендовані до видання після глибокої і ретельної переробки.
З текстів групи А. Валентинова рекомендовані до видання (з мінімальними доробками):
Аріна Свобода (Санкт-Петербург - Ташкент): роман «Флогістон».
Дмитро Дубінін (Новосибірськ): «День Скарабея».
Інші тексти групи можуть бути рекомендовані до видання після глибокої і ретельної переробки.
*
Відбувся семінар з фантастичного оповідання під керівництвом Антона Первушина і Гліба Гусакова (Ярослава Вєрова). За результатами семінару були відібрані для рекомендації Б. Н. Стругацькому з перспективою публікації в журналі «Полудень. XXI століття» наступні оповідання:
Олена Аріфулліна (Ростов-на-Дону): «Дядь-Шура», «Вартовий переходу».
Наталія Лєскова (Перм): «Ніч зміни масок».
Максим Тихомиров (Красноярськ): «Ad Infinitum, або Побачити зірки і померти».
До публікації у збірниках видавництва «Сніговий Ком М» прийняті оповідання:
Наталія Лєскова (Перм): «Ніч зміни масок».
Максим Тихомиров (Красноярськ): «Ad Infinitum, або Побачити зірки і померти».
Світлана Туліна (Санкт-Петербург): «Карфаген буде зруйновано».
Після закінчення обговорення текстів семінаристів відбувся ряд засідань на загальнолітературні і навколофантастичні теми. Завершився семінар святковим бенкетом.
Конспекти розборів семінарських романів групи Г. Л. Олді будуть викладатися на сайті http://audag.org/
[Гліб Гусаков, виконавчий директор семінару.]**** ШОРТ-ЛИСТ ПРЕМІЇ ФЕСТИВАЛЮ ФАНТАСТИКИ «СУЗІР'Я АЮ-ДАГ».
Шорт-лист премій фестивалю фантастики «Сузір'я Аю-Даг», що присуджуються за результатами голосування журі.
Положення про премії:
http://audag.org/?p=15#more-15
--
Шорт-лист премії ім. О. Гріна «ЗОЛОТИЙ ЛАНЦЮГ»:
* Вєров Ярослав: «Двійники». - М.: Сніговий Ком М, 2011.
* Олді Генрі Лайон: «Внук Персея. Кн. 1. Мій дідусь - Винищувач». - М.: Ексмо, 2011.
* Георгієв Борис: «Полювання на Улісса». - М.: Сніговий Ком М, 2011.
* Дубинянська Яна: «Сад каменів». - М.: АСТ; Астрель, 2011.
* Каплонський Ігор: «Янголи Монмартру». - М.: Сніговий Ком М, 2011.
* Китаєва Анна: «Поріддя». // Формула крові. - Київ: Медіа Максимум, 2011.
* Козлович Андрій: «Темне полум'я». - М.: Сніговий Ком М, 2011.
* Кузнецов Сергій Ю.: «Живі і дорослі». - М.: АСТ; Астрель, 2011.
* Малицький Сергій: «Вакансія». - М.: Альфа-Книга, 2011.
* Онойко Ольга: «Льотчик і дівчина». // Формула крові. - Київ: Медіа Максимум, 2011.
* Первушин Антон: «Набоков. Марсіанка Ло-Літа». // Класиціум. - М.: Сніговий Ком М, 2011.
* Прашкевич Геннадій, Гребенніков Олексій: «Полярна сага». // Прашкевич Геннадій, Гребенніков Олексій: «Третій екіпаж». - М.: Сніговий Ком М, 2011.
* Семіроль Анна та Олег: «Півкроку до неба». - М.: АСТ; Астрель; Поліграфіздат, 2011.
* Скоренко Тім: «Закони прикладної евтаназії». - М.: Сніговий Ком М, 2011.
* Шаїнян Карина: «Че Гевара. Болівійський дідусь». - М.: АСТ; Етногенез, 2011.
--
Шорт-лист премії ім. Л. Козинець «ФІОЛЕТОВИЙ КРИСТАЛ»:
* Блонді Олена: «Татуіро. Daemones». - Луганськ: Шико, 2011.
* Володіхін Дмитро: «Олександр Грін. Мерзлякувато серце ». // Класиціум. - М.: Сніговий Ком М, 2011.
* Девіль Олександра: «Королева Таврики». - Харків: «Клуб Сімейного Дозвілля», 2011.
* Демченко Вячеслав: «Гадъ». - Луганськ: Шико, 2011.
* Калиниченко Микола: «Максим Горький. Дзвін нікчемних». // Класиціум. - М.: Сніговий Ком М, 2011.
--
Шорт-лист премії «ТА, ЩО БІЖИТЬ ХВИЛЯМИ» в номінації «За кращий жіночий образ в фантастичному творі (роман, повість, оповідання)»:
* Байтеряков Сергій, Єгорова Наталія: «Панікерша» // Антитерор 2020. - М.: Ексмо, 2011 - Тамара.
* Гедеонов Олексій: «Випадковому гостю». - Луганськ: Шико, 2011 - бабуся Олена.
* Гінзбург Марія: «Смерть у позику». // Класиціум. - М.: Сніговий Ком М, 2011 - Ліліан.
* Лік Антон: «Смерть нічого не вирішує». - Луганськ: Шико, 2011 - Елья.
* Первушин Антон: «Марсіанка Ло-Літа» // Класиціум. - М.: Сніговий Ком М, 2011 - Ло-Літа.
* Погодіна Ольга: «Чотири долі Шікібу». // Фемініум. - М.: Сніговий Ком М, 2011 - Шікібу.
* Семіроль Анна та Олег: «Півкроку до неба». - М.: АСТ; Астрель; Поліграфіздат, 2011 - Інгрід.
* Скоренко Тім: «Закони прикладної евтаназії». - М.: Сніговий Ком М, 2011 - Майя.
* Трускіновская Далія, Дикін Вячеслав: «Репутація». // Фемініум. - М.: Сніговий Ком М, 2011 - Хімена.
[Гліб Гусаков, м. Донецьк.]
*****З-ПІД ПЕРА. КОHТРАКТИ. ГОТУЄТЬСЯ ДО ВИДАННЯ.
Почали нас питати то тут, то там: «Олді, які ваші творчі плани?» Ну що ж, план є, можна й поділитися.
Зараз ми працюємо над романом «Циклоп». До Стародавньої Греції він, незважаючи на назву, відношення не має, і присвячений творчості Роберта Говарда. Власне, ще в 2006-му році, коли нами було написано оповідання «Син Чорної Вдови», і пізніше, в 2009-м, коли з'явилися ще три оповідання в тому ж дусі - ми вже знали, що цей шлях веде до роману. Всі чотири оповідання, відомих читачеві (у новій авторській редакції), увійдуть до книги, як ретроспектива минулого героїв, але багато місця не займуть: приблизно 10-12% від всього тексту.
Дія «Циклопа» розвивається після подій, описаних в оповіданнях, через двадцять років. Роман складається з двох книг. Перша - «Чудовиська були добрі до мене» - вже написана і буквально на днях передана в московське видавництво «ЕКСМО». Вихід 1-ої книги роману в світ передбачається у вересні поточного, 2012 року. Друга книга - «Король каменів» - в роботі, і написана більш ніж наполовину. Фінал нам відомий, вірніше, два фінали, і обидва, схоже, увійдуть в книгу.
Так що у всіх весна і літо, а у нас - зима, берег моря, і в похмурому місті Тер-Тесеті, яке завалене снігом, стає гаряче. Гине настроювачка амулетів Інес ді Сальвар, яку хвороба перетворила на чудовисько. Циклоп - вірний слуга і коханець - вирішує продовжити дослідження господині, над якими сміялися найсильніші маги...
На цьому Шахерезада припиняє дозволені промови, бо султан не заохочує спойлерів.
[Дмитро Громов, Олег Ладиженський (Г. Л. Олді), м. Харків.]****** НОВІ НОМЕРИ ЖУРHАЛІВ ТА АЛЬМАНАХІВ.
Вийшов у світ 6-й, червневий номер журналу «Полудень. XXI століття» за 2012. Зміст номеру:
КОЛОНКА ЧЕРГОВОГО ЗА НОМЕРОМ. Самуїл Лур'є.
ІСТОРІЇ, ОБЛИЧЧЯ, ФАНТАЗІЇ: Геннадій Прашкевич: «ПЕРЕДЧУТТЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ» (повість); Андрій Кокоулін: «КІНЕЦЬ СВІТУ» (оповідання); Олексій Соколов: «СТАРИЙ І КОСМОС »(оповідання); Марія Познякова:« МАЄТОК НЕ ДЛЯ ПРАВНУКІВ» (оповідання); Віктор Інкін: «ЗОЛОТА ПЛАНЕТА» (оповідання); Ринат Газізов: «НОВИЙ РІВЕНЬ» (оповідання); Володимир Обломов: «ВОДА І ВИНО» (оповідання).
ОСОБИСТОСТІ, ІДЕЇ, ДУМКИ: Костянтин Фрумкін: «РОСІЯ СПЕРЕЧАЄТЬСЯ ПРО БЕЗСМЕРТЯ».
ІНФОРМАТОРІЙ: Конкурс малюнків до творів А. і Б. Стругацьких; Петербурзька фантастична асамблея-2012; Наші автори.
[Микола Романецький, СПб.]ATTENTION!!! ВHИМАHИЕ!!! УВАГА!!!
_________________________________
* Свіжий випуск «OldNews» завжди можна знайти в мережі на харківському сайті фестивалю фантастики «Зоряний Міст» за адресою:
http://www.star-bridge.org/?section=news
Ще не вмерла Україна! (С) Гімн України.
Укладачі: Дмитро Громов, Олег Ладиженський (Генрі Лайон Олді).
Технічна підтримка: Костянтин Бояндін.
Адреса редакції (E-Mail): [email protected]
З повною «підшивкою» «OldNews» можна ознайомитися в мережі Internet
за адресою: http://www.rusf.ru/oldnews/ плюс «дзеркала».
© ТМ «Другий млинець» (м. Харків), 2012 р.
Якщо ви знайшли неточність або помилку у перекладі - будь ласка, повідомте нам про це, і вона буде виправлена.
Адміністрація «Зоряної Фортеці».