Хочу подякувати організаторам конкурсу за запрошення на майстер-клас. Для мене він став корисним. Важливо щоб хтось вчасно сказав, що ти йдеш не тією дорогою. Володимир наголосив, що я не фантаст. Мушу подякувати за відвертість і щирість. Думка майстра для мене авторитетна й важлива.
Особливу подяку виражаю Ю. Буйських за фахову рецензію на моє оповідання. Якщо колись вирішу повернутися до міфологічної тематики, обов’язково прийму до уваги безцінну пораду – звертатися до фольклористичної і етнологічної літератури, яка містить наукові дослідження. Звичайно, на мою думку, автор твору має право внести щось своє ( не наукові ж праці пишемо), але оте «своє» мусить не вибиватися з канви традиційної культури українців.
Дякую учасникам майстер-класу, Володимиру і організаторам конкурсу.
Коментарів: 4 RSS
1Coren13-11-2012 11:57
Якщо тема конкурсу вимагає, то дійсно не повинна вибиватися, але якщо автор пише вільно, то вибиватися ТРЕБА.
2Капітошка13-11-2012 12:21
У наш час від авторів вимагають правдивості, точності і відповідності. Це ускладнює процес створення тексту. Зробила висновок, що потіти над цим таки варто.
3Олег Сілін13-11-2012 22:24
Олесю, слід розрізняти художню достовірність і історичну (етнографічну, фольклорну). Заради художньої достовірності можна знизити історичну, але це має робитися свідомо і на міцному підґрунті.
В нашому «Літпроцесі» є відповідні статті про це:
http://starfort.in.ua/page/dostovir
http://starfort.in.ua/page/jak-dostovirno-opisati-nemozhlive
4Капітошка14-11-2012 09:40
Дякую за пораду. Статті обов"язково прочитаю!