Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. Шановні автори ризикують... Координатор так кине пити і гірше буде усім mad

 2. Сергію, гірше не буде - гірше вже просто нікуди))))))

 3. що за мода перекладати гуглом з російської на українську. ну навіть у фантастиці не може бути прізвища Забаровский - або Забаровський, або якщо вже Вам так принципово - то Забаровскій. після трьох абзаців стає зле і далі читати не хочеться.

 4. Автор теми потай сподівався на веселі гумористичні історії про кмітливих героїв, які літають на зламаних мітлах, котрі можуть триматися в повітрі лише тоді, коли вершник безперестанку кукурікатиме, або розгрібають наслідки не по інструкції застосованого трандошанського трансдулятора, та ба, ні, почуття гумору в авторів ще слабше, ніж знання орфоргафії.

 5. не сподобалось.

  і не дуже зрозуміло при чому тут тема.

 6. Ой,ностальгiчно як!.. Наче у 60тi потрапив.

  Знаєте,хттось з Капранових розповiдав,що коли вони почали набирати тексти для друку,то ïм найбiльше приносили текстiв про пiонерiв та роботiв. Слово честi,якби трапився у вас бодай один пiонер - поставив би дев'ятку. На жаль, на жаль...

  Надворi вже 2010-тi, й зараз так писати не варто. Та й "Космiчний госпiталь" -книжка специфiчна, подобається далеко не всiм, а з тих,кому подобається, не всi люблять фанфики.

  Гм, а як доходить з оберемка смiття? Пояснiть,pls, дужжже цiкаво! smile

  Кiнцiка досить смiшна, вiтаю.

  Русизми: у весь рот,правий, придбав форму,одужуючий, вид

 7. Занадто багато медичних подробиць, малувато логіки, ну і так - я не шанувальник "Космічного госпіталю". Однак загалом не так вже й погано, як би могло бути. "Космічний госпіталь" я на п'ятій сторінці покинув читати, а тут спокійно до кінця дочитав.

 8. мені оповідання сподобалося. Має цілісний вигляд, не перевантажено різними речами, яких забагато в деяких тутешніх творах.

 9. 2010-10-19 в 19:17:24 | коментато

  А що таке "ін'єкції в нервову систему"????? Це як???

  Загалом - пацієнт скоріше мертвий, аніж.

  Хоча ідея зварити хворого - сподобалась.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)