МіФортеця — офіційно

МіФортеця — офіційно

П’ятниця, 16 листопада 2012 г.
Рубрика: Новини проекту
Проглядів: 1301
Підписатися на комментарі по RSS

10 листопада 2012 року в Музеї фантастики і космонавтики відбулася творча зустріч МіФортеця - майстер-клас та підведення підсумків ІХ конкурсу оповідань «Зоряна фортеця: Подорож до себе, або Міфопоетика України».

Майстром на зустрічі виступив Володимир Єшкілєв - письменник-фантаст, поет і публіцист. Протягом більше ніж трьох годин розбиралися шість оповідань учасників майстер-класу: «Куратор і Вічність» Олексія Тимошенка, «Се людина» Володимира Венгловського, «Оповідання про мерців» Олесі Гулько-Козій, «Перемога» engineer, «Царствіє Небесне» Віталія Кривоноса та «Шуліка на вербі» Олени Пандурської.

Крім розбору від учасників та майстра були зачитані дві етнографічні рецензії Юлії Буйських, кандидата історичних наук, молодшого наукового співробітника відділу «Український етнологічний центр» Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України.

Зустріч відвідали письменники Володимир Арєнєв та Володимир Гусєв, редактор відділу фантастики літературно-художнього журналу «Дніпро» Олександр Доля, переможець попереднього конкурсу Віра Нижник, автори «Зоряної фортеці» та інші гості.

Завершилася творча зустріч врученням призів.

Володимир Єшкілєв отримав відзнаку «Вежа Зоряної фортеці», яка вручається майстрам.

Переможці «Зоряної фортеці» за голосуванням учасників, крім почесних дипломів, отримали ілюстрації до їхніх оповідань від черкаського художника Василя Пригодюка.

Олексій Тимошенко отримав Футболку переможця та подарунок від інтернет-магазину «Світ Олді» - потрійний диск з відеозаписами семінарів Г. Л. Олді.

Всі учасники майстер-класу також отримали подарунки від «Світу Олді» аудіокнигу «Посети меня в моем одиночестве...».

Переможець майстер-класу цього разу визначений не був.

Після зустрічі учасники та гості мали змогу поспілкуватися у неформальній обстановці та спробувати себе у ігротеці з інтелектуальних настільних ігор від інтернет-магазину «Ігродол».

Організатори щиро дякують Музею фантастики і космонавтики та особисто Юрію Шевелі за надану можливість провести захід у такому чудовому місці, та всім учасникам і гостям!

Зустрінемося на ювілейній «Зоряній фортеці Х»!

Ілюстрації Василя Пригодюка:

Фотозвіт із зустрічі можна подивитися:

Живий журнал: http://starfort.livejournal.com/94932.html

Вконтакті: http://vk.com/album-11391466_165070081 і http://vk.com/album-11391466_165211505

Facebook: http://www.facebook.com/media/set/?set=oa.302433936531769&type=1

i.ua: http://photo.i.ua/user/1112001/345289/

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>