Повернутися на сторінку

Коментарів: 25

 1. Сподобалось. Таке воно хуліганське wink Із гумором wink

 2. Дякую, пані Сновидо, за оцінку "сподобалося". Бажаю успіхів у конкурсі.

  З повагою, автор

 3. нафіга попу наган, якщо піп не хуліган?

  тема сісєк нерозкрита, цариця Хентай мала б себе інакше вести!

  жаль, я до самого кінця думав, що дід революцію влаштує...

 4. Пане Chernidar, по-перше, тему "сісєк" я не ставив за мету розкривати. А по-друге, уявіть собі, як 80-річний дідуган вчинятиме революцію в державі, де молоді чоловіки нічого зробити не можуть... Це вже треба бути Сталлоне, аби в такі роки режими скидати.

  Дякую за прочитання твору.

 5. 2011-03-07 в 18:32:19 | Аноним

  Цілком згодний з автором, до чого тут претензії на рахунок сисєк ?>:-(

 6. по-перше, тему "сісєк" я не ставив за мету розкривати.

  гм... тоді не розумію до чого тут "цариця Хентай"... пробачте, Аніме!wink

 7. Вибачте, шановний, але я не знав, що наявність цариці Аніме - обовязкове для розкриття теми "сісєк". Цариця тут представляється як одна із жінок-феміністок, що ладні роздерти чоловіків на клапті, тільки вчуявши їхній запах. Більше нічого. Тому прошу відстати від її грудей.

 8. Щось мені стиль нагадав одного відомого в вузьких колах автора. Але підозри залишаю при собі.

  Побачив недорчність : спочатку гід розказує про Аніме (дід з бабою це чслухають), а потім бабця питає "звідки Ти про неї знаєш".

  Питання по часу до повернення: чому саме 24 години і чому саме 9. Було б цікавіше - якби то повернення ставало можлививм кожний раз через інши йвідтинок часу (наприклад, батарейки в калкуляторі повинні зарядитися), після чого засвічується кнопка типу "redial" натиснувши яку можна повернутися в "рідний" час. І ця кнопка могла б загорітися якраз в момент коли діда (бабу) забирали в раби - або ще щось пікантніше - що врятувало б їх)))))))

  Частково можна погодитися з попередніми коментаторами щодо нерозкритості деяких тем. Думаю - якшо не царицю - то бабу мусію дід міг би вмовити - на грунті того, що земні закони там і тоді не діють)))

 9. Дякую за підказку. Знаєте, щось таке собі вигадував-вигадував... і не вистачило все-таки наснаги дофантазувати. Нічого, це лише проба у жанрі фантастики, тому наступного разу намагатимусь вразити чимось більш розкритим і цікавішим з точки зору фантастики. А бачу, цариця Аніме всіх заінтригувала. Потрібно й дійсно було ширше охопити цей персонаж. Ще раз дякую за новий подих...

  Щодо підозр, то нехай вони лишаються до завершення конкурсу. Коли знімемо маски, тоді й побачимо чи дійно правильні ваші підозри. А поки що, арі відерчі.

 10. Мені теж здається, що я відгадала автора. Дуже знайомий стиль

 11. Надзвичайно симпатично! Почуття гумору в автора - це щось!

 12. 2011-03-11 в 10:57:53 | Незалогінений прізрак мертвого ПухнастикаШалапута

  Та шо там впізнавати... стиль, почуття гумору... угу... Мілєнько, правду кажучи - але якби покійний ПУШ мав честь брати участь в голосуванні, то балів ця оповідка б не отримала. Мало інтриги, мало характерів, для яксного фантастичного оповідання. Крім того, ідея з планетою войовничих амазонок у фантастиці не нова.

  Щодо авторства... такі нє удєржусь... Всі постійні чітатєлі гаківських шпальт мали б знати шо баба Муська і дід Варнава - постійні ретро-гламурні персонажі оповідок славетного юного графомана Сані Сакури...))))) А тепер - шановні модератори - розіпніть мене за розкриття анонімності))) Хоча ні... я ж прізрак... гиии... піздно розпинати.

 13. ну і що з ним робити далі?

 14. 2011-03-11 в 11:49:10 | Аноним

  З привидом ПУШа? Та він же мертвий, що з ним зробиш)

  А персонажі можуть і співпасти, або бути запозиченими, тому розкриття анонімності - далеко не факт.

  Ех, що робить з людьми недобросовісна конкуренція...

 15. Розкриття анонімності автором немає. Думки привида - то є думки привида.

 16. 2011-03-11 в 17:06:27 | Всьо той же бідний прізрак

  Ніякої конкуренції, шановний аноніме. Якби ПуШ був живий - то сказав би вам, шо він уже давно відмовився, враховуючи його вбогий інтєлєкт та відсутність фантазії, від думки про успішний штурм фортеці. Тож уся надія на вас!Дерзайте.

  При нагоді ізвіняюсь за жовчну виходку. Ну, що вдієш... прізраки ніколи не відзначались доброю вдачею - тим паче прізрак ПуШа... Чєсть імєюsmile

 17. Привиде, "Дорога - молодим"... Хм, ця фраза належить дещо іншому котячому smile

 18. 2011-03-12 в 11:49:31 | Пан Мишиус

  Ну, на деякіх конкурсах існують спеціально відведені теми - "вгадайки", де читачі діляться думками щодо авторства творів. Це рахується нормальним - сам же автор не признається.

  Чи на Зоряній Фортеці забороняється вгадувати авторів? Особисто я тут не бачу нічого протизаконного. Тільки сам автор повинен мовчати і не признаватися.

 19. 2Пан Мишиус

  Може до осені прикрутимо форум до сайту (тим більш, що потреба така дісно є), там і дозволимо "вгадайки". На сторінках оповідань то дуже ризиковано.

 20. 2011-03-12 в 13:20:30 | Пан Мишиус

  Ясно.

  Дякую.

  Бо вгадувати авторів - це також дуже цікаво і додає конкурсу ще нового азарту.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)