Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. 2014-03-05 в 23:24:40 | Зіркохід

  Попри те, що не сприймаю ідей про мілітаризацію космосу, оповідання сподобалося. Насамперед своїм глибоко філософським підтекстом. А ще відчувається, що твір написаний під впливом відомих усім подій.

  Інопланетний туман заінтригував, шкода лише, що Автор не зосередив на ньому більше уваги. От і думай тепер, що то могло бути smile. Але, з другого боку, може, й правильно - ото прийде Док зі скальпелем чи Чернідар із розвідним ключем, а оперувати-бо й нема що tongue laugh.

 2. ото прийде Док зі скальпелем чи Чернідар із розвідним ключем, а оперувати-бо й нема що

  Так, мій скальпель тут без необхідності. Загалом, сподобалось. Тільки місцями занадто пафосно.

  Успіху!

 3. Дякую за коментарі.

  Інопланетний туман заінтригував, шкода лише, що Автор не зосередив на ньому більше уваги.

  Початкова ідея якраз передбачала детальну характеристику мороку, як явища, яке супроводжує періодичне входження планети у якусь особливу зону простору. Основна ознака мороку - коли живий об'єкт може рухатись у ньому, зберігаючи життєдіяльність, лише в певному напрямку. Зворотних рух призводив до руйнування сутності. Почав навіть описувати, чому це відбувається і яке у того фізичне чи біологічне підгрунтя. Потім суть оповідання змінилася. Перша причина - виходив нудний опис з претензією на наукову фантастику, як подати лаконічно й цікаво, так і не встиг придумати. Друга причина, як справедливо відмітив Зркохід - наклали відбиток нинішні події, що й проявилося філософськими моментами та вирішенням моральних проблем. Мабуть, на користь оповіданню це не пішло і зумовило ті самі ознаки пафосності.

 4. Вітаю, Авторе!

  Прочитала із задоволенням. Приємно здивував мікс - космо+східна філософія життя. Написано стисло, без зайвих уточнень, абзаців, дій. Кожен герой зіграв свою роль, сказав те, що мусив. Попри те, що Автор писав лаконічно і стримано, любовна історія гідно показала свою присутність і навіть перевершила саму фантаскладову.Проте не заглушила. Автор - Мастєр!grin

  Чого мені на мить забракло - це трішки б додати атмосферності: описів природи чи самобутності планети.

  Ще ось така одруківка впала в око: "й будемо чекати чекатимемо на допомогу."

  Успіху Вам!

 5. Ловчине, дякую!

  Ви занадто лестите автору. Втім, якщо сподобалось, дуже приємно.

  Чого мені на мить забракло - це трішки б додати атмосферності: описів природи чи самобутності планети.

  Є у мене така біда з описами світів. Буду виправляти.

  Добре, що знайшли одруківку - самому текст вже не сприймається.

  Успіху навзаєм!

 6. А мені не сподобалось.

  По-перше, занадто легка розв'язка, якось просто герой усе зрозумів. Не видно складної задачі для вирішення - отже не видно інтриги. По-друге, японським не цікавлюсь, східні філософії мене теж не чіпляють. По-третє, найманці якісь... недосвідчені. Командир телепень, якщо сам не помітив, що в мороці вогнепальна зброя не діє. А мав би. По-четверте, любові як такої теж не видно. Герой зустрів свою колишню, посварились, помирились - але все якось холодно, без емоцій, без почуттів.

  Грег на прізвисько «Кремінь»

  Прізвиська пишуться без лапок.

 7. L.L.,дякую за відгук.

  А мені не сподобалось.

  Я теж не надто задоволений оповіданням. Тому любі зауваження тільки на користь.smile

  Командир телепень, якщо сам не помітив, що в мороці вогнепальна зброя не діє. А мав би.

  Надто нестандартна для нього виявилась ситуація. А може, й правда, телепень. А може, все він помітив і просто знущався над Акіро. Його ж думки у цей час не описані.

  По-четверте, любові як такої теж не видно. Герой зустрів свою колишню, посварились, помирились - але все якось холодно, без емоцій, без почуттів.

  Схід - справа тонка.wink Емоції всередині, назовні спокій. Або ж, скажімо так: бурхливіші емоції були в минулому й, можливо, ще будуть в майбутньому.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)