Повернутися на сторінку

Коментарів: 17

 1. 2012-03-12 в 12:34:52 | Зіркохід

  Написано непогано, сікатися по дріб'язказ неохота. Антиутопій страшенно не люблю, але світ намальований зримо. На жаль, нічого нового у творі не зустрів, вичайний джентльменський набір з обов'язковим звалищем та всезагальним декадансом. Але кажу ж, це не моя література, тому коментувати не беруся.

 2. 2012-03-12 в 14:50:08 | HarleyDavidson

  Гарно написано. А більше нічого і не треба. Дрібні помилки - не така вже й велика проблема, тому вдаю, що їх не помічаю LOL Моя література LOL

 3. Фільм "Залізяки", полегшений варіант. Нормально.

 4. К. - це Франц Кафка?grin

  Сподобалося, так, новизни малувато, але класично. Тут люблять говорити, про те, що впізнають авторські стилі, в мене не виходило, але щодо цього твору я б сказав, що стилістично схоже на твори деяких авторів, яких читав раніше.Але яких не скажу.

 5. гм... трохи бентежить мішанина з назвами: танк, самохід, суглоб... навіщо? Накрайняк нехай старий придумає як оцю штуку звати і на тім зупиниться. Від автора це - не виглядає.

  Світ варто було б прописати краще, наприклад ввести епізод зі старими газетами та процитувати їх заголовки. Ще краще - з точки зору робота.

  Ну і хоч якийсь здогад чого той робот став розумним - мені було б цікаво.

  А так - симпатично.

 6. Справді добре, на наш скромний котячий погляд smile. Футуристична меланхолія якась. Можна було б наприклад сказати про недостатню прописаність сюжету, образів, персонажів - але з мене вистарчило і цієї лакнонічності. Не порожній текст. Автору - респект.

 7. 2012-03-13 в 14:43:14 | автор я

  Всім хто читає - дякую!

  Коментарі змістовні. Футуристичну меланхолію, газетні заголовки і інші зауваження прийнято до уваги. Лише одне - це не антиутопія, і крапкаraspberry

 8. Експеремент, Місто...ностальгічно то як, "Град Обреченный" пригадався... Але то так, пусте. Гарно написано. Але сумно. Атмосферний світ, живий герой. Цікава поведінка Танка, його "дорослішання", якщо можна так сказати. Трохи шкода, що так все погано в нашому майбутньомуcool smile

  Назагал, дуже непогано. Успіхів, авторе.

 9. За чудового стилю у фіналі, все ж таки, як на мене, трішки не вистачає оптимізму. За духом твір нагадує Бредбері (впевнений, що подбіне порівняння можна сприймати лише як найвищий комплімент), в нього теж більшість оповідань просякнуті сумом. Звісно, мені сподобалося, хоча подібна меланхолічно-декадентська тематика й не в моєму смаку. Авторові шанування.

 10. Цікаво: принтери, перероблені у сушарки? У мене теж є два зіпсованих, може, спробувати? А ще - цікаво: деревяні старі меблі, побиті шашілем, як приємний декор.

 11. А оце мені сподобалося. Поки що найбільше з прочитаного (поки що) в групі. Попри те що теж, можливо, є до чого придертися (але не хочу). Наявна свіжа (для мене-злого-темного у всякому випадку) ідея. І стиль викладення теж на рівні.

 12. Знаєте, не хочеться кидатися словами... але це шедевр. Чи, принаймні, дуже-дуже добре оповідання.

  Кажу це щиро і без іронії

 13. Звалище, минуле епоха, мешкав один, щось коло, чтого, провід, подібності, виключається, їх координати, щупальце, дбати за своєю людиною...

  Вітаю! Це, можливо, не рекорд конкурсу, але рекорд фіналу однозначно.

  Не певен, але замість завідуючого краще завідувач або й взагалі директор.

  Надто різкий перехід між минулим часом дієслів й теперішнім. Та й взагалі, чи потрібен тут теперішній час?

  Про мішанину з назвами, дивлюся, вже написали.

  І нарешті... пабабабам!

  "Вода закипіла, й він повторив процедуру у зворотньому порядку" – вітання автору! Залишайтесь на місці - я побіг по нобелівку у галузі термодинаміки.

 14. 2012-04-06 в 21:53:41 | Автор я

  А грець із нею, забирате. Стосовно змісту коментаря:якби критика, так конкретно нічого не сказано. Що за рекорд? Тупості, глупості, ляпів, русизмів - чого конкретно? Невже все так погано?

 15. Русизмів, русизмів. Але чи погано - не знаю, бо побили ваш рекорд...

 16. бо побили ваш рекорд...

  Хто? "Имя, сестра... Имя!"

 17. Ні.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)