ІHФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТОК УКРАЇHСЬКОЇ ФАHТАСТИКИ N 15/2011 (329)
O L D N E W S
Від 21 вересня 2011 р.
(С) ТМ «Другий млинець» («Второй блин», м. Харків).
(C) ВОЛФ, Україна.
У НОМЕРІ:
_________
* Книжкові новинки.
** Підсумки фестивалю «Зоряний Міст-2011». Прес-реліз. Лауреати премій.
*** Електронне видавництво «Аеліта».
**** Літературний семінар «Нова Маліївка».
***** Нові номери журналів та альманахів.
* КНИЖКОВІ HОВИHКИ.
Видавництво «Сніговий Ком М» (Москва), серія «Нереальна проза»:
КАПЛОНСЬКИЙ Ігор: «Янголи Монмартру» (дебютний роман автора), 2011 .*
УВАГА! Творча майстерня «Другий Млинець» рекомендує цю книгу!
Бук-трейлер до книги І. Каплонського «Янголи Монмартру» можна подивитися
тут: http://www.youtube.com/watch?v=ZTa65ziVokE
_______________________________________________________________________
Видавництво «Шико» (Луганськ):
ЛАДИЖЕНСЬКИЙ Олег: «Хайямкі і шостивіршшя» (збірка поезії Олега Ладиженського), 2011 .*
_______________________________________________________________________
Видавництво «ЕКСМО» (Москва), серія «Легенди»:
ОЛДІ Генрі Лайон: «Безодня голодних очей» (романи і повісті: «Дорога», «Сутінки світу», «Той, хто живе в останній раз», «Страх», «Вітражі патріархів», «Увійти в образ», «Той, хто чекає на Перехрестях», «Повсталі з раю»; весь цикл в одному томі; перевидання), 2011 .*
УВАГА! Бук-трейлер до цієї книги можна подивитись тут:
http://www.youtube.com/watch?v=ZmPWDRNyihE
_______________________________________________________________________
* - Видано за участю творчої майстерні «Другий млинець» (Харків) _______________________________________________________________________
Інформацію про решту новинки фантастики див. на профільних сайтах видавництв, а також на сайті «Новинки фантастики в Нижньому Новгороді»:
http://booknews.rusf.net/booknews/booknews.htm і в колонці з оглядом новинок фантастики на Фантлабі: http://fantlab.ru/user10072/blog
** ПІДСУМКИ ФЕСТИВАЛЮ «ЗОРЯНИЙ МІСТ-2011». ПРЕС-РЕЛІЗ. ЛАУРЕАТИ ПРЕМІЙ.
ПРЕС-РЕЛІЗ ХАРКІВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ФАНТАСТИКИ «ЗОРЯНИЙ МІСТ-2011»:
Фестиваль пройшов за підтримки фонду «Ренесанс».
З 15-го по 18-е вересня 2011-го року в м. Харкові пройшов XIII Міжнародний фестиваль фантастики «Зоряний Міст 2011». Перший фестиваль відбувся в 1999 р. і незабаром став міжнародною подією, що активно висвітлюється засобами масової інформації України та Росії.
Відмінною рисою фестивалю є участь в його роботі не лише письменників, видавців і любителів фантастики, але й відомих учених і діячів культури. У наступні роки «Зоряний Міст» збирав все більше учасників. Крім гостей з усіх країн СНД, його відвідували гості із США, Німеччини, Італії, Франції, Великобританії, Ізраїлю, Польщі, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Молдови. Цього року у фестивалі взяли участь більше шістдесяти письменників, які регулярно публікуються, у тому числі такі загально відомі автори, як М. і С.Дяченки, В.Панов, О.Громико, О.Дивов, В.Головачов, Г.Л.Олді, А.Валентинов, Є.Лукін, В.Васильєв, В.Свержин, О.Безсонов, О.Зорич, Д.Казаков, М.Бабкін, Л.Каганов, А.
Чернєцов, О.Панкеєва, Ю.Бурносов, Я.Вєров, А.Дашков, С. Вілар, Л.Астахова, Я.Горшкова та інші. Також у фестивалі «Зоряний Міст» взяли участь представники видавництв «ЕКСМО», «Сніговий Ком М», «Шико» та інші, співробітники журналів «Єслі», «Реальність фантастики», «Меридіан», «Очевидне - неймовірне», а також відомі критики, перекладачі, художники, літагенти і просто любителі фантастики.
Всього цього року на фестивалі офіційно зареєструвалися близько 200 учасників - не рахуючи »вільних слухачів», для яких вхід практично на всі заходи фестивалю був вільним.
Читачам були представлені нові книги колекційної серії «Зоряний Міст»: «Пан Чичиков» Ярослава Вєрова, «Бьоглер» Михайла Бабкіна і «Честь у борг» Людмили Астахової. Під час фестивалю пройшли доповіді й диспути про теорію, практику та сучасний стан фантастики, художні виставки, робота семінару Г. Л. Олді, творчої майстерні «Другий Млинець»; працювали секції і семінари з альтернативної історії, мережевої літературі, філософська секція, круглий стіл «Єдиний поле популярної літератури країн СНД» та ін. Відбувся чемпіонат з пейнтболу і концерти Євгена Лукіна (Волгоград), Бориса Смоляка (Харків), Олега Ладиженського (Харків), дрім-фолк-групи «Трохи Нервово» (Немного Нервно - Запоріжжя).
Були вручені літературні премії фестивалю, медалі ім. М.В.Гоголя, А.П.Чехова та інші нагороди.
У рамках фестивалю фантастики «Зоряний Міст-2011» в книжковому магазині «BOOKS» пройшли творчі зустрічі з письменниками Г.Л.Олді, Андрієм Валентиновим, Ігорем Чорним, Людмилою Астаховою та Яною Горшковою.
Фестиваль проводився на базі Харківського національного університету ім. В.Каразіна (ХНУ) і Харківського економіко-правового університету (ХЕПУ).
Фестиваль щиро дякує за допомогу та сприяння:
Фонду «Ренесанс», акціонерному комерційному банку «БАЗИС», ДП «Дослідницький центр медіатехнологій», Харківському національному університету ім. В.Каразіна, Харківському економіко-правовому університету, видавництву «ЕКСМО» (Москва), книжковому магазину «BOOKS», мережі супермаркетів «Восторг», ЗАТ «Хлібозавод "Салтівський"», Українській чаєзважувальній фабриці «Ahmad Tea», НТК «Монокристал», Харківській ювелірній фабриці.
Інформаційні партнери фестивалю: видавничий дім «Інвестор», телеканал «АТВК», Перший Інформаційний Канал, Новини АТН, IА «Харкiвськi новини», радіо «Нова хвиля», газета «Головне», інтернет-оглядяч «Головне», сайт «Російська фантастика»: http://www.rusf.ru/ (сайт «Зоряного Мосту»: http://www.rusf.ru/star/), журнал «Світ фантастики», інформаційне агентство «МОСТ Харків», журнал «Очевидне - неймовірне», журнал «Меридіан».
Телефон оргкомітету фестивалю: +38-057-720-12-11.
Більш детальну інформацію можна знайти на сайтах фестивалю «Зоряний Міст»: http://www.star-bridge.org та http://www.rusf.ru/star/
*
ЛАУРЕАТИ ПРЕМІЙ ХАРКІВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ФАНТАСТИКИ «ЗОРЯНИЙ МІСТ-2011»:
ДЕМОКРАТИЧНІ ПРЕМІЇ
(Вручаються за результатами голосування учасників фестивалю):
НОМІНАЦІЯ «ЦИКЛИ, СЕРІАЛИ І РОМАНИ З ПРОДОВЖЕННЯМ»:
1 місце («Золотий Кадуцей»): ШЕЛЛІ Мерсі: «2048.Деталь А», «2048.Деталь Б» (1-а і 2-а книги роману-циклу «2048»).
2 місце («Срібний Кадуцей»): ЩЕРБА Наталія: «Часовий ключ» (1-а книга трилогії «Часодії»).
3 місце («Бронзовий Кадуцей»): АСТАХОВА Людмила, ГОРШКОВА Яна: «Дари ненависті», «Невинних немає», «Тепер або ніколи», «Бог із машини» (1-а, 2-а, 3-я і 4-а книги циклу).
НОМІНАЦІЯ «ВЕЛИКА ФОРМА» (РОМАНИ):
1 місце («Золотий Кадуцей»): ДИВОВ Олег: «Симбіонти».
2 місце («Срібний Кадуцей»): ДАНІХНОВ Володимир: «Дівчинка і мерці».
3 місце (»Бронзовий Кадуцей«): СКОРЕНКО Тім: «Сад Ієроніма Босха».
НОМІНАЦІЯ «ДЕБЮТНІ КНИГИ»:
1 місце («Золотий Кадуцей»): ГЕОРГІЄВ Борис: «Полювання на Улісса».
2 місце («Срібний Кадуцей»): ВЕРЕСНЄВ Ігор: «Місячний звір».
3 місце («Бронзовий Кадуцей»): ЦЮРУПА Ніна: «Людина людині».
НОМІНАЦІЯ «КРИТИКА, ПУБЛІЦИСТИКА І ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВО»
(Премія вручається за результатами голосування професійного журі):
1 місце: Андрій Щербак-Жуков за книгу «Древній міф і сучасна фантастика, чи Використання міфологічних структур у драматургії жанрового кіно».
2 місце: Дмитро Казаков за статтю «Відпустіть мене в Гімалаї! Або П'ять наївних запитань щодо потраплянства».
3 місце: Геннадій Прашкевич за книгу «Герберт Уеллс».
«АВТОРИТАРНІ» ПРЕМІЇ (вручаються за рішенням їхніх засновників):
ГРАН-ПРІ ВІД ХАРКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ДИВАКІВ («Філософський камінь»):
Вадим Панов (Москва) - за видатні заслуги перед Її Величністю Фантастикою.
ПРЕМІЯ ФОНДУ «РЕНЕСАНС» письменниці-харків'янці за гідне представлення рідного міста у фантастичній літературі: Симоні ВІЛАР (Харків).
ПРЕМІЯ ТВОРЧОЇ МАЙСТЕРНІ «ДРУГИЙ МЛИНЕЦЬ»: Видавництву «Шико» (Луганськ): Від творчої майстерні «Другий Млинець - видавництву «Шико» за хороші книжки!
ПРИЗ ВІД ХАРКІВСЬКОЇ ЮВЕЛІРНОЇ ФАБРИКИ: Людмилі Астаховій (Харків) та Яні Горшковій (Санкт-Петербург): «Подвійна зірка» - за створення яскравих і живих світів.
ПРЕМІЯ ОРГКОМІТЕТУ ФЕСТИВАЛЮ: «ЗІРКОВИЙ ШЛЯХ» - Семену Ладиженському (Чикаго, США), учаснику всіх «Зоряних Мостів» - за найдовшу дорогу на фестиваль: у загальній складності 200000 км. Цього шляху вистачило б на п'ятиразову подорож екватором Землі!
ТАКОЖ НА ФЕСТИВАЛІ «ЗОРЯНИЙ МІСТ-2011» були вручені нагороди:
Нагороди Спілки Письменників Росії та Некомерційного Партнерства «Неурядовий інноваційний центр»:
МЕДАЛІ ім. М.В.ГОГОЛЯ: Лауреати: Дмитро Громов і Олег Ладиженський (Г. Л. Олді)(Харків).
МЕДАЛЬ ім. А.П.ЧЕХОВА: Лауреат: Євген ЛУКІН (Волгоград).
МЕДАЛЬ «50-річчя ОСВОЄННЯ КОСМОСУ ЛЮДИНОЮ»: Лауреати: Микола МАКАРОВСЬКИЙ (Харків), Ольга ГРОМИКО (Мінськ), Наталія ЩЕРБА (Івано-Франківськ), Оксана ПАНКЕЄВА (Нікополь), Людмила АСТАХОВА (Харків), Михайло БАБКІН (Ростов-на-Дону).
Слов'янська премія в галузі популярної літератури «Лель»: Лауреат: Ольга ГРОМИКО (Мінськ).
«СРІБНА СТРІЛА» (медалі фестивалю «Сільверкон», Москва) були вручені: Ользі Громико (Мінськ), Вадиму Панову (Москва), Генрі Лайону Олді (Харків).
«ГЕРОЙ ФЕНДОМУ» (ПРЕМІЯ ФЕСТИВАЛЮ ФАНТАСТИКИ «СУЗІР'Я АЮ-ДАГ»):
Генрі Лайон Олді та Андрій Валентинов, керівники Партенітського семінару.
Премія «Nordklinge» («Північний клинок») - від читачів з північно-західних федеративних земель Німеччини:
Найкращий роман (велика форма) (Die Grosse Nordklinge): A. und B. Strugatzki-3 (Аркадій і Борис Стругацькі, 3-й том у серії, випущеної видавництвом «Heyne Verlag»; зміст цього тому: «Равлик на схилі», «Друге нашестя марсіан», «Обтяжені злом», «Подробиці життя Микити Воронцова», «Диявол серед людей»).
Найкраще оповідання (Die Kleine Nordklinge): Володимир Аренєв: «Дев'ять тисяч сто сім».
Найкраща стаття (публіцистика) (Die Kleine Nordklinge): Юлія Горішня, Володимир Лещенко: есе-диспут «Карти Арканара».
Найкраща мініатюра: (Die Kleinste Nordklinge): Сергій Шоргін: «З життя І.І.Обломова і його дивана» (з циклу «До і після Понеділка»).
У чемпіонаті з пейнтболу «Сталкери» проти «Потраплянців» з великим відривом перемогла команда «Сталкер». В особистому заліку перші три місця посіли:
1. Деркач Вадим (Wave) (м. Харків);
2. Бердніков Сергій (Дервіш) (м.Мурманськ);
3. Єфімов Олександр (м. Москва).
Оргкомітет фестивалю «Зоряний Міст» від душі вітає всіх переможців і лауреатів!
*
АЛЬТЕРНАТИВНЕ БІЛОРУСЬКЕ ОПИТУВАННЯ ЗА НОМІНАЦІЯМИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ФАНТАСТИКИ «ЗОРЯНИЙ МОСТ-2011» В М. ХАРКОВІ:
ЦИКЛИ, СЕРІАЛИ І РОМАНИ З ПРОДОВЖЕННЯМ:
1. ОЛДІ Генрі Лайон: «Дитя Ойкумени», «Королева Ойкумени», «Вигнанниця Ойкумени» (три томи роману «Urbi et Orbi, або Місту і Світу», «ЕКСМО», 2010-2011).
2. ДРАВІН Ігор: «Чужинець. Мисливець», «Чужинець. Барон», «Чужинець. Рейнджер», «Чужинець. Бойовик-універсал» (2-а, 3-а, 4-а і 5-а книги серіалу «Чужинець»). «АЛЬФА-КHИГА», сер. «Фантастичний бойовик», 2010, 2011.
3. КОШ Алекс: «Вогняний орден» (продовження книг «Вогняний факультет» і «Вогняний патруль»). «АЛЬФА-КHИГА», сер. «Магія фентезі», 2011.
ВЕЛИКА ФОРМА (РОМАНИ):
1. ГРОМИКО Ольга і УЛАНОВ Андрій: «Космобіолухі» («АЛЬФА-КHИГА», 2011).
2. ПЄХОВ Олексій, БИЧКОВА Олена, ТУРЧАНІНОВА Наталія: «Чарувальники». «АЛЬФА-КHИГА», сер. «Фантастичний бойовик», 2011.
3. ДИВОВ Олег: «Симбіонти». «ЕКСМО», сер. «Легенди», 2010.
ДЕБЮТНІ КНИГИ:
1. ДРАВІН Ігор: «Чужинець. Учень». «АЛЬФА-КHИГА», сер. «Фантастичний бойовик», 2010.
2. ТРУНІНА Юлія: «Німфа в камуфляжі». «Ленінградське видавництво», сер. «Бойова фентезі», 2010.
3. ГРАДОВ Алекс: «Чорний клан». «АСТ» - «АСТРЕЛЬ-СПБ», сер. «Чорний клан», 2011.
Подробиці тут: http://zlo-gena.com/news.php?code=159
[Оргкомітет Міжнародного фестивалю фантастики «Зоряний Міст», м. Харків.]*** ЕЛЕКТРОННЕ ВИДАВНИЦТВО «АЕЛІТА».
З 1 серпня 2011 року в складі редакції фантастики журналу «Уральський Слідопит» і оргкомітету фестивалю фантастики Аеліта» почало працювати електронне видавництво «Аеліта» (ЕВ «Аеліта»). Засновники видавництва - Борис Долінго та Ілля Тьо. Адреса сайту видавництва: http://www.aelita1981.ru
ЕВ «Аеліта» орієнтовано в першу чергу на фантастику і фентезі, але розглядаються твори талановитих, самобутніх письменників, що працюють і в будь-яких інших напрямках літератури. Для авторів умови прийому рукописів представлені на сайті видавництва в розділі
«Співпраця»: http://aelita1981.ru/sotrudnichestvo/avtoram/uslovija-priema-rukopisej-v-elektronnoe
На даний момент читачі можуть знайти у розділі «Каталог»: http://aelita1981.ru/katalog/products на сайті більше 30 романів і збірок. Тексти представлені у форматах .Txt, .Doc, .Pdf і .Fb2. Ці книги можна придбати тільки в інтернет-магазині ЕВ «Аеліта».
*
Інформація про книжки ЕВ «Аеліта»:
На 4 вересня 2001 р. на сайті електронного видавництва «Аеліта» вміщено твори в наступних жанрах (розшифровка піджанрів дана на сайті в анотаціях до творів):
-
Фантастика: http://aelita1981.ru/katalog/products/fantastika
Євген Кривенко: «Сірі землі Едему», «В землях Заходу».
Владислав Кетат: «Стати безсмертним».
Олександр Соловйов: «Бунтівник Хомофара», «Нашестя хронокеров».
Валерій Михайлов: «Комедіанти», «Подорож за край Землі».
Ілля Тьо: «Божественність як бізнес», «Ніхто, окрім Бога», «Відображення Бога в дзеркалі», «Тюрма для Господа Бога», «Війна для Господа Бога», «Свобода для Господа Бога», «Євангеліє від Ніки».
Борис Долінго: «Ігри третього роду», «Творці Стовпотворіння», «Точка-джи-ел».
-
Фентезі: http://aelita1981.ru/katalog/products/fentezi
Владислав Кетат: «Флорентійська голова».
Олександр Рижков: «Ув'язнені душі», «Шукачі смерті».
Неонілла: «Любов не згасає» (книга 1: «Острів в океані»; книга 2: «Часи випробувань»).
Михайло Бочкарьов: «Москва Піднебесна», «Припливами Загубленого Місяця».
Григорій Неділько: «Три фальшивих квітки Нереальності».
Павло Виноградов: «Господар Древа цього».
Олександр Соловйов і Юлія Скуркіс: «Хомотрофи».
-
Збірки фантастики та фентезі:
http://aelita1981.ru/katalog/products/sborniki-fantastiki-i-fentezi
Ольга Альошина: «По той бік реальності».
Борис Долінго: «Втікачі».
Костянтин Бахарєв: «Закони людини».
Ніка Ракітіна: «Вітражі».
Збірка «Аеліта/007».
-
Бойовик: http://aelita1981.ru/katalog/products/boeviki
Ігор Фунт: «Залишуся краще там ...»
[Борис Долінго, м. Єкатеринбург.]**** ЛІТЕРАТУРНИЙ СЕМІНАР «НОВА МАЛІЇВКА».
Прес-реліз нового літературного семінару, який пройде під Санкт-Петербургом на початку 2012 року.
Представляємо вашій увазі літературний семінар «Нова Маліївка: Маліївка-Інтерпрескон: нова хвиля». Семінар молодих письменників-фантастів.
Одна з характерних рис сучасної вітчизняної фантастики - дефіцит культурної спадкоємності. Обставини склалися так, що механізм передачі досвіду у фантастиці працює з перебоями. Більшість авторів, які прийшли в жанр, змушені знову торувати давно сходжені іншими стежки замість того, щоб використовувати багаж, накопичений попередніми поколіннями, для створення яскравих книг.
Семінари, які ведуть метри фантастики, наприклад, в Санкт-Петербурзі, Москві, Новосибірську, як правило, досить замкнені і не вирішують проблеми в цілому. Короткі ж майстер-класи на конвентах, при всіх їхніх перевагах, не дозволяють у достатній мірі детально і вдумливо розібрати представлені твори, а тим більше отримати якісь серйозні загальнолітературні навички. Враховуючи всі ці чинники, конвент «Інтерпрескон» відроджує традиції Маліївки - легендарного семінару, через який пройшли всі зірки «четвертої хвилі». Перший такий семінар відбувся в Маліївці під Москвою, пізніше переїхав до Дубултів, але назва «Маліївка» назавжди закріпилася за ним. Тепер нова Маліївка - в Санкт-Петербурзі: на початку лютого 2012 року відбудеться перший робочий семінар, вести який будуть колишні «маліївці», а нині живі класики російської фантастики.
Для участі в семінарі необхідно надати сюжетно закінчений твір середньої або великої форми (повість, роман, фрагмент роману) обсягом від 5 до 15 авторських аркушів, або 3 оповідання обсягом від 0,5 до 1,5 авторських аркушів. До повістей, романів і фрагментів в обов'язковому порядку повинен додаватися синопсис обсягом від 1 до 2 тис. знаків з пробілами: якщо ви маєте намір видаватися, мистецтво написання синопсисів доведеться освоїти так чи інакше. Рукописи приймаються на адресу: [email protected]
Автори, які пройшли попередній відбір, будуть повідомлені про це відразу після схвалення керівником.
Підкреслюємо: семінар розрахований на письменників (як початківців, так і тих, хто вже публікується), що прийшли в жанр всерйоз і надовго. Основна його мета - допомогти вам підвищити якість творів і в загальнолітературні сенсі, і в сенсі привабливості для читача і видавця, розглянути і навчитися виправляти типові помилки (зрозуміло, і на прикладі надісланих текстів), глибше вивчити фундаментальні норми та сучасні вимоги до фантастичної літератури, освоїти і перейняти досвід метрів. У кращих традиціях старої Маліївки тексти учасників будуть розглядатися насамперед з точки зору літературних якостей - сюжету, композиції, мови, стилю, а також ідеї, що лежить в основі твору, оригінальності, несподіванки, новизни фабули.
Крім роботи з провідними метрами, учасників семінару чекає курс з основ редактури і стилістики, розбір синопсисів, а також зустрічі з представниками провідних видавництв Росії, що публікують фантастику.
Звичайно, п'ять днів не зможуть замінити п'ять років літінституту, але, тим не менш, відчутно піднімуть вашу кваліфікацію.
З Маліївського семінару вийшли кращі представники «четвертої хвилі» нашої фантастики, від Святослава Логінова до Віктора Пєлєвіна. Ми впевнені, що відроджений семінар дасть потужний імпульс розвитку сучасної російської фантастики, а сам факт участі автора у цьому семінарі буде кращою рекомендацією для видавця.
Терміни проведення: з 31 січня по 5 лютого (6 днів, рахуючи дні заїзду та від'їзду).
Місце: Будинок творчості кінематографістів (Санкт-Петербург, Курортний район, селище Репіне).
Вартість участі: 7500 рублів (проживання в двомісних номерах зі зручностями, харчування). Є одномісні номери, в цьому випадку вартість складе 9000 рублів.
Керівники: Андрій Лазарчук, Алан Кубатієв, Святослав Логінов. Ведуться переговори з четвертим потенційним керівником.
Вимоги до текстів, подробиці та новини - на сайті interpresscon.ru
[Василь Володимирський, СПб.]***** НОВІ НОМЕРИ ЖУРНАЛІВ ТА АЛЬМАНАХІВ.
Вийшов у світ 10-й (жовтневий) номер журналу «Полудень. XXI століття» за
2011 Зміст номера:
КОЛОНКА ЧЕРГОВОГО ЗА НОМЕРОМ. Самуїл Лур'є.
ІСТОРІЇ, ОБЛИЧЧЯ, ФАНТАЗІЇ: Геннадій Прашкевич: «КАФА (ЗАХІД ЗЕМЛІ)»
(Повість, закінчення); Дмитро Тихонов: «НІЧ У КОЛІ СІМ'Ї» (оповідання); Костянтин Ситников: «РОЗЗІ» (оповідання); Наталія Аніскова, Майк Гелпрін: «ШУКАЙ МЕНЕ» (оповідання); Сергій Соловйов: «БЕЗ ОСОБЛИВИХ ПРЕТЕНЗІЙ» (оповідання); Федір Береснєв: «ПОРТАЛ НА РЕЛАГУ» (оповідання); Володимир Маришев: «ВАРТОВИЙ» (оповідання).
ПАРАЛЕЛЬНІ СВІТИ: Ольга та Сергій Бузиновські: «ІВАН БРОВКІН І МАКСИМ ПЕРЕПЕЛИЦЯ НА МІСЯЦІ».
ОСОБИСТОСТІ, ІДЕЇ, ДУМКИ: Володимир Цаплін: «ВЛАДА РОЗУМУ (УОСОБЛЕННЯ ВЛАДИ)»; Валерій Окулов «НФ: НОБЕЛІАТИ-ФАНТАСТИ».
Інформаторій: Петербурзька фантастична асамблея; «Маліївка-Інтерпрескон: нова хвиля».
Наші автори.
[Микола Романецький, СПб.]ATTENTION!!! ВHИМАHИЕ!!! УВАГА!!!
_________________________________
* Свіжий випуск «OldNews» завжди можна знайти в мережі на харківському сайті фестивалю фантастики «Зоряний Міст» за адресою:
http://www.star-bridge.org/?section=news
Ще не вмерла Україна! (С) Гімн України.
Укладачі: Дмитро Громов, Олег Ладиженський (Генрі Лайон Олді).
Технічна підтримка: Костянтин Бояндін.
Адреса редакції (E-Mail): [email protected]
З повною «підшивкою» «OldNews» можна ознайомитися в мережі Internet
за адресою: http://www.rusf.ru/oldnews/ плюс «дзеркала».
(С) ТМ «Другий млинець» (м. Харків), 2011 р.
Якщо ви знайшли неточність або помилку у перекладі - будь ласка, повідомте нам про це, і вона буде виправлена.
Адміністрація «Зоряної Фортеці».