ІHФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТОК УКРАЇHСЬКОЇ ФАHТАСТИКИ N 10/2013 (360)
O L D N E W S
Від 1 жовтня 2013 р.
© ТМ «Другий млинець» («Второй блин», м. Харків).
У НОМЕРІ :
_________
* Книжкові новинки.
* Підсумки «ВОЛФкону». Лауреати Національної премії України з фантастики.
* Книжкова серія «Партеніт»: новинки вересня.
* Благодійна збірка фантастики та інші книги.
* Остаточна програма фестивалю фантастики «Сузір'я Аю-Даг-2013».
* «Басткон-2014» .
* Новий сайт, присвячений україномовній фантастиці.
* Нові номери журналів та альманахів.
* КHИЖКОВІ HОВИHКИ.
Видавництво «СНІГОВИЙ КОМ М» (Москва), серія «Справжня фантастика»:
ГЕОРГІЄВ Борис: «Космогон» (роман), 2013.
_______________________________________________________________________
Видавництво «СНІГОВИЙ КОМ М» (Москва) - видавництво «ШИКО» (Луганськ) - видавництво «МАКСИМ» (Луганськ), серія «Партеніт»:
АРІФУЛЛІНА Олена: «Взгляд сквозь пальцы» (однойменний роман і оповідання «Хранитель перехода», «Взявшись за меч», «Дядь-Шура», «Странник»), 2013 (дебют).*
ВАЛЕНТИНОВ Андрій: «Нуар» (роман), 2013.*
_______________________________________________________________________
* - Видано за участю творчої майстерні «Другий млинець» (Харків)
_______________________________________________________________________
Інформацію про решту новинки фантастики див на профільних сайтах видавництв, а також на сайті «Новинки фантастики в Нижньому Новгороді»: http://booknews.rusf.net/booknews/booknews.htm і в колонці з оглядом новинок фантастики на Фантлабі: http://fantlab.ru/user10072/blog
* ПІДСУМКИ «ВОЛФКОНУ». ЛАУРЕАТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРЕМІЇ УКРАЇНИ З ФАНТАСТИКИ.
З 26 по 29 вересня 2013 р. у Києві пройшла перша Конференція з фантастичної літературі «ВОЛФкон», яка була організована Всеукраїнським об'єднанням любителів фантастики (ВОЛФ). На конференції було зачитано цілий ряд доповідей, присвячених різним аспектам і проблемам сучасної фантастики, відбулися творчі зустрічі з Леонідом Кагановим, Андрієм Дмитруком, Андрієм Валентиновим і Г. Л. Олді, пройшли презентації нових книг фантастики видавництв «Сніговий Ком М» і «Шико», а також нової міжвидавничої книжкової серії «Партеніт» і низки інших книг - а в суботу, 28 вересня, за підсумками попереднього проведеного голосування були вручені Національні премії України з фантастики у восьми номінаціях:
---
Твори, написані українською мовою:
Велика форма (романи): Винничук Юрій. Танго смерті. -- Харків: Фоліо, 2012.
Середня форма (повісті): Бриних Михайло. Хрустальна свиноферма. -- Київ: Грані Т, 2012.
Мала форма (оповідання): Геник Віталій. Дужче від пітьми. // УФО, 2012, N 2.
Критика, рецензії: Аністратенко Антоніна. Розкішна інтелектуальна забава, або Жанр альтернативної історіі. // Дніпро, 2012, N 10.
---
Твори, написані російською мовою:
Велика форма (романи): Олди Генри Лайон. Внук Персея. -- М.: Эксмо, 2012.
Середня форма (повісті): Красносельская Елена. Точка отсчета. // Фантум-2012. Локальный экстремум: Сб. -- М.: Снежный Ком М, 2012.
Мала форма (рассказы): Силин Олег. Строго по рецепту. // Настоящая фантастика-2012: Сб. -- М.: Эксмо, 2012.
Критика, рецензії: Олди Генри Лайон. Я б кулаком гармонию поверил... // Настоящая фантастика-2012: Сб. -- М.: Эксмо, 2012.
---
Всі учасники шорт-листа премії були відзначені почесними грамотами.
Також на «ВОЛФконі» відбулася урочиста церемонія нагородження Відзнаками «Золотий письменник України» від Міжнародного Благодійного Фонду «Мистецька Скарбниця»). Цього року «Золотими письменниками України» стали:
- Генрі Лайон Олді (Дмитро Громов і Олег Ладиженський, м. Харків).
- Андрій Валентинов (Андрій Шмалько, м. Харків).
Від душі вітаємо всіх переможців та лауреатів!
[Редакція «OldNews».]* КНИЖКОВА СЕРІЯ «ПАРТЕНІТ»: НОВИНКИ ВЕРЕСНЯ.
У новій міжвидавничій книжкової серії «ПАРТЕНІТ», яка була анонсована раніше, вийшли дві перші книги. Стисло нагадаємо: книги серії «Партеніт» випускають спільно видавництва «Сніговий Ком М» (Москва), «Шико» (Луганськ) і «Максим» (Луганськ). Серія створена на базі літературного семінару під керівництвом Г. Л. Олді та А. Валентинова, який ось вже п'ять років проводиться в смт Партеніт (Крим). Зараз йде набір рукописів на 6-ий семінар, який пройде в Партеніті в травні 2014-го року. Ознайомитись з умовами участі в семінарі можна на сайті «Сузір'я Аю-Даг»: http://www.audag.org/?p=2123
А тепер - докладніше про перші книги серії:
--
Андрій ВАЛЕНТИНОВ: «НУАР». Новий роман Андрія Валентинова завершує «Ноосферний цикл», який відомий читачам за романами «Сфера», «Омега», «Даймон» і «Капитан Филиер». При цьому «Нуар» - роман повністю самостійний, і цілком може читатися без прив'язки до циклу.
Анотація :
Друга Світова війна тримає світ в залізному кулаку. Навіть в тихій гавані Ель-Джадіри не сховатися від вогню, що стягує кільце. Родіон Гравицький, у минулому - білогвардійський штабс-капітан, занадто добре пам'ятає Першу Світову, щоб чекати милосердя від Другої. Зрада, інтриги розвідок, божевілля снів, любов, що переплавлена в ненависть - і нарешті звістка, здатна перетворити війну на справжнє пекло.
Перша Світова, Друга Світова - в якому світі йдуть ці війни ? І звідки прибув загадковий корабель, який доставив Гравицького до Ель-Джадіри? Чи існує можливість вирватися з круговороту тіней минулого, або «Нуар» - це назавжди?
--
Олена АРІФУЛЛІНА: «ВЗГЛЯД СКВОЗЬ ПАЛЬЦЫ». Роман розбирався на Партенітському семінарі 2013 р. у групі Г. Л. Олді та був рекомендований до публікації після незначного доопрацювання. У дебютну книгу Аріфулліної, окрім заголовного твору, увійшли також оповідання: «Хранитель перехода», «Взявшись за меч», «Дядь-Шура», «Странник».
Анотація:
У неї більше немає тіні. Але у неї залишилася мужність. Мужність відчаю. Психіатри теж можуть сходити з розуму. Для Ольги Вернер, лікаря з курортного приморського містечка, збожеволіти було б легше. Вона отримала можливість вивергати вогонь, керувати людьми і бачити перевертнів. Вона заплатила страшну ціну. Ця ціна - втрата власного «я».
Ользі треба врятувати дочок, взятих у заручниці примарою- моряной, і зберегти свою особистість. На це їй дано всього сорок днів.
Побачити світ таким, який він є, можна тільки крізь пальці...
У жовтні 2013 р. в серії «Партеніт» очікуються ще дві цікаві новинки. Слідкуйте за анонсами!
[Редакційна рада книжкової серії «Партеніт».]* БЛАГОДІЙНИЙ ЗБІРКА ФАНТАСТИКИ ТА ІНШІ КНИГИ.
У мережі на сайті «Гільдія вільних видавців»: http://gviz.ru/ebooks/ викладена у продаж в електронному вигляді благодійна збірка фантастичних оповідань і повістей «ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО». Всі кошти від продажу книги підуть на лікування Аліни Стародубцевої, про яку ми вже писали у «OldNews» N6/2013 (356) від 11 липня цього року. На тому ж сайті продаються електронні книги «Семья» Далії Трускіновської, «Више времени» Євгена Гаркушева і «Сказки с крыш» Ніки Батхен, всі кошти від продажу яких також підуть на лікування Аліни Стародубцевої. Запрошуємо на сайт всіх, кому цікава сучасна фантастика та небайдужа доля хорошої людини.
Склад збірки «ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО»: Юлій Буркін: «Я больше не буду», Юліана Лебединська: «Кот Мороз», Марія Парфьонова: «Три желания Агостино», Дар'я Зарубіна: «Бабушка плачет», Микита Аверін: «Чудеса, как они есть», Генрі Лайон Олді, Андрій Валентинов: «Право первородства», Марія Гінзбург: «Ловись, рыбка, большая и маленькая», Юлія Сіромолот: «Неправильные пчелы», Володимир Бережинський: «Человек, которому везло», Юлія Зоніс: «Садовник», Ніка Батхен: «Сказка о крае света», Ерік Брегіс: «Все будет хорошо», Яна Дубинянська: «На сто первом этаже», Антон Фарб: «Из всех решений...», Олександр Сорокін: «Утренняя прогулка», Леонід Кудрявцев, Світлана Кудрявцева: «Нечто неопределимое», Оксана Романова: «Стигматики», Антон Фарб, Ніна Цюрупа: «Невидимые миру тролли», Далія Трускіновська: «Ворота», Андрій Щербак-Жуков: «Сказка о волшебном заклинании, изменившем жизнь одного человека», Світлана Васильєва, Микола Романецький: «Я буду...».
Укладач - Ніка Батхен.
[Редакція «OldNews».]* ОСТАТОЧНА ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ ФАНТАСТИКИ «СУЗІР'Я АЮ-ДАГ - 2013».
Сьомий кримський відкритий фестиваль фантастики «Сузір'я Аю- Даг» пройде з 24 по 27 жовтня 2013 р. в Криму, в смт Партеніт.
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:
24 жовтня, четвер:
10:00-13:00. Заїзд та реєстрація учасників (1 корпус ЗАТ ЛОК «Айвазовське»).
13:00-15:00. Обід (їдальня 1 корпусу).
15:15-16:15. Програма ВОЛФ: Доповідь Володимира Єшкілєва «Фантастика між Тисою і Збручем. Повільне сходження в етнічному стилі» (кінозал).
16:30-17:30. Доповідь Тетяни Пліхневіч «Цивілізації Мезоамерики в літературі: від благородних дикунів до сатанинських культур» (кінозал).
15:15-17:45. Дитяча програма: пісні, танці та веселі ігри - для дітей від 3 до 93 років (Ніка Батхен, Броня Громова, хол перед кінозалом).
18:00-19:00. Вечеря (їдальня 1 корпусу).
19:00-20:00. Відкриття фестивалю. Вручення премій: ім. О. Гріна «Золотий Ланцюг», ім. Л. Козинець «Фіолетовий Кристал», «Та, що біжить хвилями»; почесного диплома «Герой фендому»; підведення підсумків літературної премії «Нове ім'я в фантастиці» і оголошення переможців. Співзасновники премії: Інтернаціональний Союз письменників, Літературна конференція з питань фантастики «Роскон», Кримський відкритий фестиваль фантастики «Сузір'я Аю- Даг», Літературно-практична конференція «Басткон» (кінозал).
20:00-20:30. Літературна дуель «Перо і клинок» (видавець versus письменники), частина перша - «Виклик» (кінозал).
20:45-22:15. Показ-обговорення фільму «Слабка стать» (англ. «The Weaker Sex») з серіалу «SLiDE» (Олена Первушина, кінозал).
---
25 жовтня, п'ятниця :
8:00-8:30. Ранкова гімнастика з Г. Л. Олді. Під девізом: «Фантасти - за здоровий спосіб життя!» (Веранда цокольного поверху).
9:00-10:00. Сніданок (їдальня 1 корпусу).
10:00-14:00. Збір бюлетенів для голосування за преміями «Сузір'я Великої Ведмедиці» і «Сузір'я Малої Ведмедиці»; ті, хто проголосував, дегустують каву від Ігоря Грінчевського (у холі на першому поверсі).
10:00-13:30. Майстер-клас Антона Первушина і Гліба Гусакова, за участю Сергія Чекмаєва: «Є контакт?» (Кафе).
10:00-11:00. Доповідь Юлії Галаніної «Анатомія бестселера. Чому «Сутінки» - явище природне, «Код да Вінчі» - механічний конструкт, а Борис Невський, м'яко кажучи, неправий, розмірковуючи на сторінках СФ про стан справ у Young Adult» (кінозал).
11:15-12:15. Доповідь Олени Первушиної «Що дісталося нам від предків, або Гендерні ролі у приматів» (кінозал).
10:00-13:00. Семінар Дмитра Володіхіна за підсумками конкурсу рецензій на фантастичні твори 2010-2013 рр. випуску (хол перед кінозалом).
12:00-13:00. Літературна дуель «Перо і клинок» (видавець versus письменники), частина друга - «Битва» (веранда цокольного поверху).
13:00-14:00. Обід (їдальня 1 корпусу).
14:00-18:00. Майстер-клас Дмитра Скірюка «Містичний горор-бойовик» (кафе).
14:00-15:00. Доповідь Сергія Чекмаєва «Інтерактивні книги і книжкові програми: могила традиційного книговидання або новий виток еволюції?» (Кінозал).
15:00-15:30 Презентація журналу «ФанCity» (редколегія, кінозал).
15:30-16:00. Презентація літературного конвенту «Петрогліф» (Володимир Софієнко, кінозал).
16:00-16:30. Презентація журналу «Космопорт» (www.kosmoport.net, Дмитро Федотов, хол перед кінозалом).
16:30-17:00. Презентація роману «Фимбулвинтер»; вікторина з розіграшем бірюзових призів (Юліана Лебединська і колектив авторів, хол перед кінозалом).
17:00-17:30. Презентація нових номерів альманаху «45 меридіан» (Наталія Гук, хол перед кінозалом).
17:00-18:00. Доповідь Дмитра Володіхіна «Три Соляріси» (кінозал).
18:00-19:00. Вечеря (їдальня 1 корпусу).
19:00-21:00. Вручення призів переможцям майстер-класів А. Первушина та Г. Гусакова «Є контакт?»; Переможцям конкурсів: рецензій на фантастичні твори 2010-2013 рр.. випуску, «Моє сузір'я» ; премії ім. М. Я. Данилевського; премій «Моделі для збірки» найкращим авторам сезону-2013 (кінозал).
21:30-00:00. Котяча вечірка. Ведуть Юліана «Рися» Лебединська і Далія Трускіновська. У програмі:
- Дискотека в стилі «НЯВ» - танці та спілкування під усілякі пісні на котячу тему;
- Вручення літературних премій за кращий котячий образ: дипломи за «Мурррчавість» ;
- Лотерея «Злови рибку»;
- Інтелектуальна гра «Вгадай кота»…
І БАГАТО ІНШОГО !
При собі бажано мати вуса, лапи і хвіст. Також вітаються вуха, хвости і крила дружніх народів. Триває дегустація кави від Ігоря Грінчевського (хол перед кінозалом).
---
26 жовтня, субота :
8:00-8:30. Ранкова гімнастика з Г. Л. Олді. Під девізом : «Фантасти - за здоровий спосіб життя!» (Веранда цокольного поверху).
9:00-10:00. Сніданок (їдальня 1 корпусу).
10:00-13:00. Семінар Дмитра Федотова та Людмили Синіциної «Великі проблеми малої форми. Як правильно писати НФ-оповідання» (за підсумками конкурсу «Альтернативне літературознавство») (кафе).
10:00-12:00. Майстер-клас Дмитра Скірюка «Містичний горор-бойовик» (продовження, кінозал).
10:00-11:00. Доповідь Світлани Туліної «Різниця поглядів на можливості розвитку одностатевого суспільства у фантастичних творах залежно від гендерної приналежності автора» (хол перед кінозалом).
11:15-13:00. Тренінг з історичного діалогу (Далія Трускіновська, хол перед кінозалом).
13:00-14:00. Обід (їдальня 1 корпусу).
14:00-17:30. Майстер-клас Олени Первушиної «Фантастика жіночим почерком» (кафе).
14:00-17:00. Майстер-клас Дмитра Скірюка з настільних ігор давнини. Беруть участь всі бажаючі (в холі на першому поверсі).
14:00-15:00. Доповідь Владислава Русанова «Мої рядки, мої скакуни…» (кінозал).
14:00-14:20. Презентація збірки «Імперіум» (Гліб Гусаков, Сергій Чекмаєв, хол перед кінозалом).
14:20-14:40. Презентація серії «Партеніт» (ред. рада, хол перед кінозалом).
14:40-15:00. Презентація журналу «Фантастика і детективи» (Майк Гелпрін, Ніка Батхен, хол перед кінозалом).
15:00-16:30. Майк Гелпрін versus Ярослав Вєров. Диспут «Мережеві літературні конкурси: трамплін для успіху чи могильна плита учасника?» (Хол перед кінозалом).
16:45-17:45. Доповідь Г. Л. Олді «…Про нас про всіх - які до біса вовки?!» (Хол перед кінозалом).
18:00-19:30. Урочисте закриття фестивалю, вручення премій і нагород: «Сузір'я Великої Ведмедиці» і «Сузір'я Малої Ведмедиці»; переможцям конкурсу «Альтернативне літературознавство»; переможцям майстер-класів О. Первушиної «Фантастика жіночим почерком», Д. Скірюка «Містичний горор-бойовик». Програма ВОЛФ: вручення призу Ради ВОЛФ за найкраще проведення летючого конвенту «Чумацький шлях» за підсумками останніх трьох років; офіційна передача символів «Чумацького шляху» представнику міста, в якому він пройде в 2014 році (кінозал).
20:00-24:00. Святковий бенкет, який плавно переходить у ОлДьову дискотеку, DJ Д. Громов (їдальня).
---
27 жовтня, неділя :
9:00-10:00. Сніданок (їдальня 1 корпусу).
10:00. Здача номерів, від'їзд учасників фестивалю.
---
Протягом усього фестивалю працює фотовиставка Оксани Романової aka lawerta «Пітерська готика», виставка малюнків Олени Первушиної «З кішкою по життю!», Книжкова крамниця, виставка-продаж робіт Миколи Редьки, виставка-продаж настільних ігор.
---
Штабний НОМЕР - 47 (другий поверх).
Контактні телефони оргкомітету:
+38 (095) 833-44-30; e-mail: [email protected] Позднякова Світлана Анатоліївна (голова оргкомітету).
+38 (050) 472-26-93; e-mail: [email protected] Гусаков Гліб Володимирович (директор фестивалю).
---
Сайт фестівалю: http://audag.org
ЖЖ -спільнота: http://community.livejournal.com/aju_dag/
ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ: Громадська організація «Сузір'я Аю-Даг» (смт Партеніт).
СПОНСОРИ ФЕСТИВАЛЮ:
Генеральний спонсор: Видавництво «Сніговий Ком М» (Москва) і особисто Гліб Гусаков.
Видавництво «ПрінТерра - Дизайн» (Волгоград).
Видавництво «Шико» (Луганськ).
Видавництво «ЕКСМО» (Москва).
Видавництво «Віче» (Москва).
Продюсерський центр Олександра Гриценка (Москва).
Ігор Грінчевський (Москва).
Інформаційна підтримка:
Видавництво ЕКСМО (Москва).
Журнал «Світ фантастики» (Москва).
Журнал «Наука і життя» (Москва).
ДТРК «Крим» (Сімферополь)
Оригінал цього повідомлення знаходиться на сайті «Сузір'я Аю-Даг»: http://www.audag.org/?p=2172#more-2172
[Оргкомітет фестивалю «Сузір'я Аю-Даг».].* «БАСТКОН-2014».
«Басткон-2014» пройде 24-26 січня 2014 року.
Програма укладається, і Оргкомітет буде радий пропозиціям доповідей та семінарів.
Про здачу оргвнесків та реєстрації див. тут: http://bastion-kon.livejournal.com/42203.html
У цьому ж блозі концентрується вся поточна інформація про конвент «Басткон». Вже відомо, що у нас будуть:
1. Дискусія: «Наука майбутнього». Веде Едуард Геворкян. Бажаючі виступити: запис відкритий!
2. Семінар Сергія Алексєєва і Гліба Єлісеєва «Прихована передісторія людства: Лавкрафт, Толкін, Говард».
3. Традиційний семінар Ольги Єлісеєвої «Історія та література».
4. Семінар Дмитра Володіхіна з соціальної НФ і моделюванню майбутнього, де будуть підведені підсумки конкурсу повістей на тему «Ювенальна юстиція».
5. Семінар Далії Трускіновської та журналу «ФанCity» з історії в фантастиці, де будуть підведені підсумки конкурсу історико-фантастичного оповідання.
6. Ну, і я дуже сподіваюся, що в нас відновиться традиційна школа перекладу Володимира Баканова.
7. Голосування/премії.
[Дмитро Володіхін, м. Москва.]* НОВИЙ САЙТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНОМОВНIЙ ФАНТАСТИЦI.
Нещодавно розпочав роботу новий сайт, присвячений україномовній фантастиці: http://www.ukrfantclub.com.ua - сайт Клубу любителів україномовної фантастики. Мета сайту та Клубу - популяризувати україномовну фантастику та підвищувати на неї попит. Сайт також намагається висвітлювати події, пов'язані з україномовною фантастикою. В рамках «Клубу» задумана серія проектів, повний перелік яких буде оголошений після початку повноцінної роботи Клубу.
У 2013 р. проект працює у тестовому режимі, планується, що його повноцінна робота розпочнеться у 2014 р. Наразі Клуб шукає кореспондентів: http://www.ukrfantclub.com.ua/spivpraca/avtoram. За статті та репортажі будуть виплачені гонорари, утім адміністрація буде вдячна, якщо матеріали будуть надані на безгонорарній основі.
P.S. Клуб не має на меті сіяти розкол чи принижувати російськомовних авторів України та відкритий для діалогу. Нами керує бажання читати та писати фантастику українською.
[Святослав Чирук, м. Дніпродзержинськ.]* HОВІ HОМЕРИ ЖУРHАЛІВ ТА АЛЬМАНАХІВ.
Вийшли у світ номера 21 і 22 журналу «Меридіан». Зміст номерів:
Номер 3 (21). Квітень-травень 2013 р. Тема номеру: «Пам'яти БНС». Зміст:
ПЕРЕДМОВА: Конкурс пам'яти Бориса Стругацького; Дім Маестро; Від редакції.
ОПОВІДАННЯ: Максим Тихомиров: «Пастыри»; Ріхард Алабаєв: «Тук-тук-тук в ворота рая»; Олена Клещенко: «Еще восемь веков»; Дмитро Нікітін: «Улитка из моря Кракена»; Нік Средін: «Последний праздник»; Олександр Романов: «Возвращение»; Майк Гелпрін: «Ковчег-3»; Агата Баріста: «Корхо чихел?»; Сергій Удалін: «Перед тем, как захлопнется дверь»; Олег Тот: «Виток пружины»; Ігор Мінаков. «N 11» («Эльбрус»).
ПУБЛІЦИСТИКА: Роман Злотніков: «...Я вырос на книгах Стругацких»; Юрій Кірпічов: «Прощальный сонет»; Гліб Гусаков: «Хищные вещи, или Век голода и убийств?».
--
Номер 4 (22). Липень-серпень 2013 р. Альманах «Астра Нова» - пілотний випуск (спецвипуск журналу «Меридіан»). Тема номера: «Канатоходець». Зміст:
Вступ від Григорія Панченка.
Звернення від Кирила Берендеєва.
Оповідання: Ніка Батхен: «Выход в люди»; Юлія Бекенська: «Кошкины сны»; Олег Кожин: «Снегурочка»; Катерина Бакуліна: «Химера»; Андрій Лободинов: «Великолепная тройка»; Геннадій Ядрихинський: «За дверью»; Сергій Ігнатьєв: «Смородова горка».
Пілотний номер розповсюджується за підпискою «Меридіану» на територіях Німеччини та України. Надруковано у видавництві «Шико» (Луганськ).
Сайт альманаху http://astra-nova.org/
Плануються презентації альманаху в Москві і Санкт-Петербурзі, про дати яких буде додатково повідомлено на сайті. Номер також можна замовити, надіславши повідомлення на адресу: kibervor()mail.ru, де потрібно вказати поштову адресу та кількість примірників, що замовляютсья. Орієнтовна ціна - 80 рублів або 20 гривень.
Наступний номер альманаху вийде у обсязі восьми авторських аркушів у кінці жовтня - початку листопада цього року. Тема номеру «Двері у стіні».
[Григорій Панченко, Кирило Берендеєв.]ATTENTION!!! ВHИМАHИЕ!!! УВАГА!!!
_________________________________
* Свіжий випуск «OldNews» завжди можна знайти в мережі на харківському сайті фестивалю фантастики «Зоряний Міст» за адресою:
http://www.star-bridge.org/?section=news
Ще не вмерла Україна! (С) Гімн України.
Укладачі: Дмитро Громов, Олег Ладиженський (Генрі Лайон Олді).
Технічна підтримка: Костянтин Бояндін.
Адреса редакції (E-Mail): [email protected]
З повною «підшивкою» «OldNews» можна ознайомитися в мережі Internet
за адресою: http://www.rusf.ru/oldnews/ плюс «дзеркала».
© ТМ «Другий млинець» (м. Харків), 2013 р.
Якщо ви знайшли неточність або помилку у перекладі - будь ласка, повідомте нам про це, і вона буде виправлена.
Адміністрація «Зоряної Фортеці».