Повернутися на сторінку

Коментарів: 15

 1. ще не дочитав, але "Шахтарська глибока" має 1405 метрів... для інформації

 2. м-дя... вибачте, авторе, ви знайому близько з побутом шахтарів?

  щодо іншого: кінець натягнутий. ІМХО

  ЗІ

  зате фантастика! нормальна!

 3. Оце ще різонуло "спеціальною машиною" бурив, а стріляв би "спеціальною зброєю"? Треба би знати, чим саме бурив... Складається враження, що оповідання написане не під конкурс, бо відношення до теми я там не знайшла. Але "від душі" написане, молодець, авторе, що надіслав. Стильно,відрізняється і вирізняється. А наступне оповідання теж ваше?

 4. 2010-02-26 в 19:14:57 | Аноним

  наступне - це яке?tongue rolleye

  а тут публіці ніяк не догодиш. То фантазія ллє через край - тільки без смислу, а інші нарікають на бідність опису хорошої думки.

  Проте читач завжди на 50% правий, бо ж це Автор не зумів переконати його в чомусь, змусити повіритиwink

 5. Може досі описувати скрутне матеріальне становище пересічних українських громадян? Про це писали і Тарас Шевченко, і Панас Мирний, і зомбоящик також цим годує кожен день.

  Особливо сподобалась дуже бідна сім'я без цукерок для дітей, але з виходом в Інтернет - оце дійсно фантастика! cheese

 6. 2010-02-26 в 20:47:36 | Друг циніка

  Ага, а Венера - то лампочка в під'їзді...hmmm

 7. Угу,суміш із оповідання, як мене марсіані на коробель свій притягли та біленької горячки, яка має класичну особливість або усіх - того - на шмаття порубати, або - я всіх люблю. А що?cheese

 8. твір залишив подвійне враження, багацько русизмів, але то таке, я на це не зважаю. Спеціальна машина -так, ріже вухо. Акцент на бідності створює ілюзію "складного твору", себто не дуже веселого. Інтернет дійсно з цим якось не в'яжеться. Цікаво із знахідкою, памятаю, що періодично знаходять всякі штучки, тіпа літачків, чи космонавтів. Так що науково-фантастично.

 9. 2010-02-27 в 19:10:14 | Аноним

  мова не йшла про бідність, а про відсутність жити в достатку...

 10. 2010-02-27 в 19:23:36 | Аноним

  "багацько русизмів" - наведіть приклад, щоб я більше не допускав таких помилок. Дякую.

 11. Шановний авторе, перепрошую за те що поспішив. Напевно не багацько, а трохи. Не памятаю точно, але щось схоже на: "бездну" -безодня,провалля, прірва, можливо "у муці" - борошні, але здається "мука" теж є, ні, не здається, а так і є. Можливо ще щось.

 12. 2010-02-27 в 21:37:21 | Аноним

  все одно дякую. Так і треба - критика кращий друг творуtongue wink

 13. 2010-02-27 в 23:14:44 | Анонім

  Знову те саме, що й в попередньому оповіданні. Тема конкурсу, що для особливих? Одні себе утискають, а інші гребують, певно, без теми легше писати. Знейте, авторе, саме тому за Вас не голосуватиму.

 14. 2010-02-28 в 13:40:04 | Аноним

  А ви вчитайтеся уважніше. Мабуть, для особливих написане перше речення. Я б навіть назвав таких "особливих" по-іншому. Але що ж, публіка вимагає "супер-оріджинал-фікшн", а при цьому бачить такі їй близькі та банальні сюжети. Не голосуйте. Я що, за призами прийшов? Я просто дещо зрозумів. Але ні, не дарма час витратив

 15. Шановний Цинік, от ви пишете:

  "Особливо сподобалась дуже бідна сім'я без цукерок для дітей, але з виходом в Інтернет - оце дійсно фантастика!"

  а, мабуть, забули анекдот:

  - Вже два тижні за інтернет не сплачено, а вона меблі купує!!!

  Втім, по суті ви маєте рацію. Дуже вже гротескні образи в творі, невірогідні.

  І ляпів багато. Я ніколи не думав, що бізони гострять роги для сутички. Ех, подивитися б... авторе, у вас відео нема?

  Барліг в українській - жіночого роду, а двічі щось рвати в одному реченні зовсім не обов'язково, бо урветься терпець у читача.

  А з ким злягається буря? Оце б подивитись, оце була б порнуха... За Олександром нашим (їхнім) Сергійовичем "буря небо кроет", а у вас таку цікаву тему не розкрито!

  А ще, авторе, ви дуже негуманна людина! Якщо те, що розриває навіть груди, запхати у "подалі", то "подалі" точно буде розірвано. А мова ж про дівчину, можливо, навіть у, так би мовити, гінекологічному розумінні слова. Хоча хто їх, тих донецьких, зна. smile

  Натомість я поважаю вас як вченого - гідравлика та еколога. Сподіваюсь, ви запатентували ідею екологічно чистого унітазу, де вода йде по замкненому циклу?

  Стандаре зауваження про "виглядало". Виглядає пес з буди, а якщо мова про зовнішність, то "мало вигляд".

  Сходити за пивком... ні, не варто. Це майже те саме, що послати всіх на Ген. Погугліть різницю між "за водою" й "по воду", й буду радий вас бачити на наступному конкурсі.

Повернутися на сторінку