Повернутися на сторінку

Коментарів: 15

 1. ще не дочитав, але "Шахтарська глибока" має 1405 метрів... для інформації

 2. м-дя... вибачте, авторе, ви знайому близько з побутом шахтарів?

  щодо іншого: кінець натягнутий. ІМХО

  ЗІ

  зате фантастика! нормальна!

 3. Оце ще різонуло "спеціальною машиною" бурив, а стріляв би "спеціальною зброєю"? Треба би знати, чим саме бурив... Складається враження, що оповідання написане не під конкурс, бо відношення до теми я там не знайшла. Але "від душі" написане, молодець, авторе, що надіслав. Стильно,відрізняється і вирізняється. А наступне оповідання теж ваше?

 4. 2010-02-26 в 19:14:57 | Аноним

  наступне - це яке?tongue rolleye

  а тут публіці ніяк не догодиш. То фантазія ллє через край - тільки без смислу, а інші нарікають на бідність опису хорошої думки.

  Проте читач завжди на 50% правий, бо ж це Автор не зумів переконати його в чомусь, змусити повіритиwink

 5. Може досі описувати скрутне матеріальне становище пересічних українських громадян? Про це писали і Тарас Шевченко, і Панас Мирний, і зомбоящик також цим годує кожен день.

  Особливо сподобалась дуже бідна сім'я без цукерок для дітей, але з виходом в Інтернет - оце дійсно фантастика! cheese

 6. 2010-02-26 в 20:47:36 | Друг циніка

  Ага, а Венера - то лампочка в під'їзді...hmmm

 7. Угу,суміш із оповідання, як мене марсіані на коробель свій притягли та біленької горячки, яка має класичну особливість або усіх - того - на шмаття порубати, або - я всіх люблю. А що?cheese

 8. твір залишив подвійне враження, багацько русизмів, але то таке, я на це не зважаю. Спеціальна машина -так, ріже вухо. Акцент на бідності створює ілюзію "складного твору", себто не дуже веселого. Інтернет дійсно з цим якось не в'яжеться. Цікаво із знахідкою, памятаю, що періодично знаходять всякі штучки, тіпа літачків, чи космонавтів. Так що науково-фантастично.

 9. 2010-02-27 в 19:10:14 | Аноним

  мова не йшла про бідність, а про відсутність жити в достатку...

 10. 2010-02-27 в 19:23:36 | Аноним

  "багацько русизмів" - наведіть приклад, щоб я більше не допускав таких помилок. Дякую.

 11. Шановний авторе, перепрошую за те що поспішив. Напевно не багацько, а трохи. Не памятаю точно, але щось схоже на: "бездну" -безодня,провалля, прірва, можливо "у муці" - борошні, але здається "мука" теж є, ні, не здається, а так і є. Можливо ще щось.

 12. 2010-02-27 в 21:37:21 | Аноним

  все одно дякую. Так і треба - критика кращий друг творуtongue wink

 13. 2010-02-27 в 23:14:44 | Анонім

  Знову те саме, що й в попередньому оповіданні. Тема конкурсу, що для особливих? Одні себе утискають, а інші гребують, певно, без теми легше писати. Знейте, авторе, саме тому за Вас не голосуватиму.

 14. 2010-02-28 в 13:40:04 | Аноним

  А ви вчитайтеся уважніше. Мабуть, для особливих написане перше речення. Я б навіть назвав таких "особливих" по-іншому. Але що ж, публіка вимагає "супер-оріджинал-фікшн", а при цьому бачить такі їй близькі та банальні сюжети. Не голосуйте. Я що, за призами прийшов? Я просто дещо зрозумів. Але ні, не дарма час витратив

 15. Шановний Цинік, от ви пишете:

  "Особливо сподобалась дуже бідна сім'я без цукерок для дітей, але з виходом в Інтернет - оце дійсно фантастика!"

  а, мабуть, забули анекдот:

  - Вже два тижні за інтернет не сплачено, а вона меблі купує!!!

  Втім, по суті ви маєте рацію. Дуже вже гротескні образи в творі, невірогідні.

  І ляпів багато. Я ніколи не думав, що бізони гострять роги для сутички. Ех, подивитися б... авторе, у вас відео нема?

  Барліг в українській - жіночого роду, а двічі щось рвати в одному реченні зовсім не обов'язково, бо урветься терпець у читача.

  А з ким злягається буря? Оце б подивитись, оце була б порнуха... За Олександром нашим (їхнім) Сергійовичем "буря небо кроет", а у вас таку цікаву тему не розкрито!

  А ще, авторе, ви дуже негуманна людина! Якщо те, що розриває навіть груди, запхати у "подалі", то "подалі" точно буде розірвано. А мова ж про дівчину, можливо, навіть у, так би мовити, гінекологічному розумінні слова. Хоча хто їх, тих донецьких, зна. smile

  Натомість я поважаю вас як вченого - гідравлика та еколога. Сподіваюсь, ви запатентували ідею екологічно чистого унітазу, де вода йде по замкненому циклу?

  Стандаре зауваження про "виглядало". Виглядає пес з буди, а якщо мова про зовнішність, то "мало вигляд".

  Сходити за пивком... ні, не варто. Це майже те саме, що послати всіх на Ген. Погугліть різницю між "за водою" й "по воду", й буду радий вас бачити на наступному конкурсі.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)