Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. Якщо автору небагацько літ, то досить непоганоsmile якщо ж ні… промовчу…cool hmm

  P/S/ Авторе, правопис…shut eye особливо розділові знаки при прямій мові. Чесно кажучи, вперше бачу, щоб отак писали «?, - » або «!, - » непотрібно ком. самовдосконалюватися, і ще раз самовдосконалюватисяwink

 2. Навпаки кажіть, на те це й конкурс, аби чути про свої помилки . wink

 3. і чого мені згадуються Олді? "Живущий в последний раз"?

  це фанфік чи як? бо якщо не фанфік то відвертий плагіат.

 4. 2 Chernidar Так , я знайомий з творчістю Г.Л. Олді, проте в основному лише з оповіданнями. Дякую за вказаний роман. З великим подивом прочитав його анотацію. Можу дати слово честі, що я навіть не чув раніше про нього. Як на мене ідея настільки на поверхні, що немає абсолютно нічого дивного, у тому що люди приходять до неї паралельно.

  Дякую за увагу

  2 Колобок, Був би дуже вдячний, якщо би ви сказали все , що хотіли, незважаючи на вік ))) Я прийщов сюди аби навчитися.

 5. Мені сподобалося, потенціал в оповідання є, образ дівчинки гарний. Навіть якщо це все запозичене, все одно якщо людина запозичує хороше і цікаве, це свідчить, що письменник з неї цілком може вийти.

  Стиль, звичайно, сильно кульгає. Більше читайте якісної україномовної літератури, в т.ч. перекладної (звертаючи увагу на те як будуються речення, стиль), зрозумієте що не так, бо на словах тут важко пояснити.

 6. grinДякую

 7. Фе, авторе, мало того, що епіграфі присобачили, та ще й російською. На біса? Я ще розумію, якби він в оригиналі був російською, з Пушкіна там, абощо, але він все одно перекладений? То чому було б не перекласти ще раз?

  Але найкраще,звичайно, викинути. Забувайте вже шкільні догми щодо творів.

  Взагалі русизмів багато. Продовжуватись, як тебе зву... (мабуть, зва?),не утікай, оступаюсь, сковтнув, зарослі, винирне.

  "Знайду і зможу зламати" - зззз!..

  З пунктуацією негаразди. Після Господи бажано кому, а сполучення "!," мене взагалі здивувало, а це, повірте, нелегко зробити. smile У реченні "Це тобі не допоможе Байстрюк" відсутня кома геть змінює зміст речення.

  У епізоді бійки з крокодилом міняється стиль, і міняється, повірте не в кращий бік. Речення геть незграбні.

  Все це дуже сильно заважає сприймати ідею оповідання.

 8. 1. Щодо, пунктуації. Так це є, і я цим не пишаюсь. Вплинуло те, що писав після нічних змін у остнні дня перед закінченням дати прийому. Звичайно це не виправдання. Буду працювати над помилками.

  2. Щодо русизмів, дякую " Звуть" і "Оступаюсь" "Хащі " - цілком згоден. Дякую , я не помічав. З рештою , не збагну, чому це " винирне" русизм. Я не сперечаюсь, навпаки прошу вказати вірний варіант.

  3. Щодо эпіграфу, я все таки важаю , що він потрібен. І це перш, за все, тому що , він призначається конкретній людині, якій я присвятив оповідання.

  Тут зовсім ні до чого, шкільні роки ))) Як раз, там у школі, я старався уникати єпіграфів. Мене не зманював, той додатковий бал, що нам обіцяла за нього вчителька.

  А не переклвадав я його, ось чому. Зустрів у свій час я його саме на російскій мові. Мови оригіналу я не знаю, а робити переклад з перекладу, як на мене це також не вихід.

  Велике вам спасибі за увагу до твору, намагатимусь уникати вказаних помилок надалі.

  Також був би вдячний, якщо, б ви вказали ще на якісь огріхи.

  Не шкодуйте мене, це буде лишень на користь.

  Дякую.

 9. > не збагну, чому це " винирне" русизм.

  Бо "вирине".

  А епіграф і присвята - це трохи різні речі. Втім, якщо ви розраховуєте, що оповідання ніхто не читатиме, окрім тієї людини, якій ви присвятили... але ж, підозрюю, це не так? wink

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)