Повернутися на сторінку

Коментарів: 34

 1. Сильно. Психологічно дуже сильне оповідання. Ідея, звісно, не нова, але реалізація - на вищому рівні. Браво, авторе. Ставлю себе на місце Марка...а мабуть, так би само вчинив. Не хотів би, щоб і за мене ось так забули...проміняли на залізяччя.

  Дякую. Сподобалося. Успіхів.

  P.S. Show must go ongrin

 2. 2012-03-16 в 21:21:35 | Мисливець

  Так, виконання просто блискуче. Автору респект. Деякі моменти - зменшення дози морфію заради грошей - здалися, як кажуть, перегином палиці, але то дрібниці. А взагалі сильно.

 3. 2012-03-16 в 21:45:17 | Зіркохід

  Але поясніть мені хтось, чому це так до болю схоже на епізод із "Майстра та Маргарити"?smile

 4. Зіркоходе, скажіть будь ласка, а на який саме епізод це так до болю схоже?

 5. 2012-03-16 в 23:13:10 | Зіркохід

  Будь ласка: Розділ 15. СОН НИКАНОРА ІВАНОВИЧА

 6. Це той, що про валюту? о_0 Дивні у вас больові асоціації.

  Напевне не вийде мені вам пояснити цей факт, це, очевидно якісь підводні камені особисто вашої свідомості wink

 7. 2012-03-17 в 13:51:28 | HarleyDavidson

  Сильно.

 8. нормально написано. Проте ІМХО дозу "собачки" - тобто давлення на жаль - варто зменшити і дати читачу самому проникнутись ситуацією. Особливо це стосується епізоду із бандою - скротити б його.

 9. О! Потойбічча Має Талант!

  Добре що і автор теж. Гарне оповідання. Сумно аж за край, а я люблю сумне іронічне чтиво. Ну прошкутильгала весільна процесія собачок, але так організовано і доладно, що аж замилувалась дивлячись їм у слід.

  Дає повод для роздумів. Дякую авторе, успіхів вам.

 10. Не те, щоб я брався виправдовувати твір, не дуже люблю цим займатися. Але можете пояснити мені, хоч хтось, хто тут виступає у ролі собачки? Кого з персонажів аж так хочеться пожаліти?

  Чому як емоції, то відразу "собачка"?

  Стосовно епізоду з бандою - там даються роз'яснення, що ж власне відбувається з самого початку. Контекст конкурсу дозволяє здогадатися, що мова йде про щось металеве, але контекст не вічний. Цей епізод навпаки, розширити б здалося, але 24 930 smile

 11. Чому як емоції, то відразу "собачка"?

  тому що "собачка" - це якраз зветься прийом, єдина мета якого - викликати в читача емоції і який не прив'язаний до сюжету.

 12. Себто смерть Ромео і Джульєтти це теж собачка?

  Менше з тим, дякую за зауваження, я про це подумаю...

 13. 2012-03-27 в 11:35:46 | HarleyDavidson

  А от і ні. Смерть Ромео і Джульєтти покликана показати, що вендетствувати - неконструктивно LOL Багато хто плутає "собачку" і вмотивоване фабулою використання певних подій, які змушують глядачів або читачів співчувати героєві. Почитайте про "собачку" тут: http://www.pravda.com.ua/articles/2010/03/16/4866384/ Ви відразу зрозумієте, що таке справжня "собачка"

  Не все, що тут називали "собачкою", нею є LOL

 14. У мене було дещо інше бачення "собачки", сформоване грєлківськими триногими песиками, які повинні вичавлювати сльозу і, наприклад, фільмом "Я легенда", де смерть вівчарки викликає більше жалю, ніж смерть ГГ.

  Я нічого такого у свій текст не вставляв, просто намагався подати історію з різних боків. І якщо бандюки в мене не вийшли такими однокольоровими сутностями, як у декого, і їх можна навіть пожаліти, це ж, здається, не недолік, а радше перевага, ні?

 15. З.І. А наведений вами приклад я знаю, як "козу" з анекдота про муллу і дядька, що жалівся йому на тісну квартиру. Такий собі конфлікт термінологій smile

 16. Тут у кожного своє сприйняття. Вам не варто перейматись. Звісно для мене, як матері двох дітей, це оповідання сприймається дещо інакше. "Собачка" - у моєму випадку, це необхідність співчуваючи персонажам ставити себе на їх місце. Так от мені дуже не хотілося ставити себе на місце матері з оповідання. Зрозумійте мене в такому випадку, прийом сприймається мною, чи не забороненим. Але ж на роздуми оповідання таки надихає. Та воно взагалі вдале, чи не найкраще у групі. І написано добре, не треба там нічого міняти, на мою думку. Але я на вас дещо обурилась за больовий прийом, вибачте.

  І ще. Вважаю, що взагалі складно написати важкий психологічний твір без того, щоб вам не пришили ту саму "собачку". А з цього погляду - значить вам таки вдалося викликати емоції у читача. Це варто аплодісментів. Можна визнати оповідання майстерним.

  Якби Шекспір писав у наші дні, та ще й ризикнув брати участь у конкурсі, йому б і не таке тут написали.

  Але ви ж і порівняли себе не аби з ким - я вам скажу.

 17. Я порівнював не особистості, а літературні прийоми, не треба тут smile

 18. 2012-03-30 в 19:43:01 | ПерехожийЧитач

  Найкраще оповідання у групі, IMHO.

  Бере за душу, лякає, і написано чудово.

  Скорочувати нічого не треба - це все зіпсує

 19. 2012-03-31 в 08:08:54 | Коваль

  а шо, написано гарно.

  Та моя думка відрізняється від спільноти, трохи не сподобалося виключно через оту викрутку та очі.

  Майстерність автора у зображенні героїв привела ось до чого - реалізм (майстерно зображений) допоміг зробити героїв живими, а значить і викрутка сприймається як знаряддя зброї вбивства людини (дитини).

  Знайшов би якусь пімпочку, як у Електроніка, вирубив би чи ще щось. Перепрошую,яка тут собачка?

  Це Едгар По. Або Бредбері зі своїми "чорними новелами". Що теж непогано. Просто не моє.

 20. 2012-04-02 в 22:06:57 | скайуокер

  Якщо чесно, то і не моє також. Занадто похмуро... Хоч і стиль написання чудовий. Ну, просто не моє.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)