Повернутися на сторінку

Коментарів: 16

 1. Цікава оповідка. Тема, звісно, не нова. Здебільшого 5 за 20 сприймається, як подарунок долі. Авжеж, герой отримує додаткові роки - саме так і сприймає його кілер smile

  Автору вдалося показати увесь трагізм ситуації, як на мене.

  Єдине, що мені не зовсім зрозуміле - із Землі були вислані усі покидьки, а потім дозволено продавати як би то... повії і наркотики, що заборонені деінде. Де логіка? smile

 2. Дякую за відгук.

  За моїм задумом, Земля перетворилась в такий собі рай вседозволеності, рай, який доступний лише для обраних - громадян, які чимось заслужили там жити...

  Тобто жителі колоній повинні мріяти про Землю і знати, якщо вони будуть "хорошими дітками" і грати за правилами, які встановлює Земля, тоді і їм дозволять посмакувати заборонених плодів.

  Це ніби сучасні Нідерланди - там можна майже все, але у них сурові кримінальні закони та сурова політика щодо емігрантів та біженців.

  Але, якщо авторові доводиться щось пояснювати, то певно він не зовсім впорався %-)

 3. Погоджуся, ідея цікава. Особливо перепустки-індульгенції сподобалисяwink Підозрюю, що їх так само можна купити, чиновники скрізь однаковіcheese От кілер якийсь вийшов, зам’який, як на мене. Ну не повинно в них бути сентиментів на кшталт останнього бажання та того, що у вічі хочеться подливитися в здоровому глузді. Особливо, коли на кону такі "бабки". Але це так, лише моє бачення професії кілера.

  Успіхів.

 4. 2011-09-26 в 20:31:51 | Леді Джі

  Оповідання в режимі монолог-ниття. Ну якось так сприйнялося. Біднесенький п'яничка жалісно розповідає про своє зруйноване життя. А навіщо мені розповіли цю історію? Що я з неї маю винести? Загальнолюдські цінності це звісно добре, але якось я б краще якусь цікаву історію послухала. Враховуючи, що модель світу досить яскрава. Та й герой є. Але сюжету, на який заслуговує і світ, і герой нема.

  А жаль.

  Бажаю успіхів!

 5. Фантом - дякую, сам кілер одного разу обмовлюється в тексті, що він занадто м’який.., але зрештою він зустрівся з героєм свого дитинства. Хоча я не виправдовуюсь.., він справді мало схожий на покидька, але кілер зробив свою роботу, а це головне у його роботі.

  Леді Джі, мадмуазель, мені, як автору, важко об’єктивно судити про власну роботу, ще більше не хочеться визнавати самоневдоволеність роботою, але в такому випадку навіщо йти на конкурс?...

  Прикро, що ті декорації, яким я зовсім не придавав ніякого значення, викликали більше захвату, ніж головна ідея "іншого боку медалі Парадоксу Близнят"...

  Мені залишається сподіватися, що це не найкращий твір, який я коли небудь напишу.

  Дякую,

 6. 2011-09-26 в 22:56:59 | Леді Джі

  Авторе, ви хоч не дуже засмучуйтесь, гаразд?

  Ще можна вважати, що, наприклад, я не найкращий читач, який вам дістався, бо п'яниці не викликають мого співчуття smile Тому й захотілося іншої історії можливо, навіть з тією самою ідеєю.

 7. ні в якому разі не засмучуюсь, я ж ще не програв конкурс, чи не так?? просто мені не дістанестья ваш голос grin)

  і, в принципі, попри критику, Сновида здається звернув(ла) увагу саме на те, чого хотілось, та й Фантом виявив якусь прихильність grin

  Дякую вам, гірше було б для мене, якби ви пройшли повз, будь-яка увагу краща за байдужість

 8. 2011-09-26 в 23:15:38 | Леді Джі
  просто мені не дістанестья ваш голос

  ой, не кажіть "гоп" . Це лише четверте оповідання в групі, і хто зна, що там попереду smile

 9. Мені сподобалося. Мабуть, найбільше з усіх прочитаних. Спочатку прочитала - ніби не зачепило. Але з часом зрозуміла, що таки влучило у серце, бо подумки повертаюся до оповідання... Дякую, авторе!

 10. Вдале оповідання. Єдиний момент, що мене насторожив - дуже легко "спалився" професійний кілер, "засвітивши" татуювання на зап"ястку. Плетений светрик з довгими рукавцями чи там стильний годинник дуже б йому придалися... А що він про це не подумав... Не повірю!

 11. Storyteller: дякую вам велике!!!!!! немає ніочго приємнішого, ніж читати такий відгук grin)

  Gulia-Mulia: чорт забирай, а мені в голову не приходило.., справді якийсь незграбний кілер..., хоча він не кілер, він рпосто поганець, якому начхати на депортацію.

  Дякую за те, що звернули увагу! Тут уже правити пізно, але для себе подумаю як то виправити

 12. Ідея: конфлікт поколінь і робота проти сім’ї, вічні, загалом, проблеми, приправлені дещо надуманою проблематикою. 7/10.

  Сюжет: Досить мляво, проте наприкінці навіть з певними реверансами. 7/10.

  Реалізація: Таке враження, що сильно притискав час. Елементарна вичитка цьому оповіданню не завадила б так точно. 6/10.

  Вердикт: Старі пісні про головне у виконанні кіллера–розмазні.

  20/30.

 13. як читача бентежить швидкість у 4 рази більша за швидкість світла. Куди вони встигли злітати за 10 років? 40 світлових років - не надто далеко. Радив би прибрати цю цифру.

  Друге, що бентежить - релятивістські ефекти при надсвітловій швидкості. Проте це - на совісті автора залишаю.

  І останнє - колонії. Вони ж тільки в сонячній системі, чи не так? щось недозрозумів.

  Симпатично. Хоча кіллерів не люблю, проте це вже справа смаку.

 14. До Злюки - проблематика повністю надумана, мені не відомо як насправді почуватимуться астронавти після надсвітлових подорожей. Не конфлікт поколінь, не робота проти сім"ї, а Всесвіт зі своєю безмежністю проти нікчемності людського існування. Автор тяжіє до трилерів та драм, але з сумом констатує, що драма не вдалася, читач оцінив лише фантастику.

  До Chernidar - проблема не в тому наскільки далеко 20 (звідки 40?) світлових років, проблема в тому, наскільки довго 20 років для людини. Я намагався пофантазувати про темну сторону надсвітлових подорожей. краще за мене ідею твору сформолював автор першої рецензії Сновида.

 15. 2011-10-05 в 11:26:10 | Пан Мишиус

  Прочитал с интересом, но ваш персонаж-космонавт - полный тупица, простите. Наверное, каждый школьник старших классов знает про теоретически рассчитанный парадокс времени при полетах со скоростями, близкими к скорости света. А человек, который готовился улететь - не знал. Или не думал.

  И киллер - тоже не совсем умный, раз его вычислили. Но это - ладно.

  Но космонавт какой-то странный. Неужели ни сам не думал ни никто не говорил о парадоксе времени? Он не задавал вопросов, когда они вернутся на Землю? Или им сказали, сколько они будут лететь, и этого достаточно?

 16. До Пана Мишиуса:

  я не розумію першого зауваження. Для космонавта не було несподіванкою парадокс часу, як такий... Несподіванкою стало наскільки важко повернутись до нормального життя. Якщо ви подорожуєте машиною часу, ви ж знаєте куди вона вас закине (припустимо знаєте), але ви не знаєте чи вам буде комортно у тому майбутньому/минулому з психологічної точки зору. Космонавта знав про результат, він просто не усвідомлював наскільки багато зміна важитиме для нього. Також, на мою думку, космонавт - боягуз, і я не намагався приховати це в творі.

  Кліер - мій ляп, з цим погоджуюсь, в новій редакції оповідання він поводиться більш професійно, але правила є правилами, я не можу редагувати твір.

  Дякую за увагу,

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)