Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. Чудове оповідання. Вправно написано, гарна ідея - перетворити екскурсію у Туніс на відвідини передпокою того світу.

 2. 2011-03-02 в 18:19:23 | Аноним

  А мені не сподобалось. Герой ні співчуття, ні осуду не викликає. Якийсь картонний він. І майстерності особливої не бачу. Це моя особиста думка, на об'єктивність не претендую.

 3. 2Друг

  Спасибі за добрі слова )

  2Аноним

  Ну - навіть ковбаса не всім подобається))

  А якшо серйозно - то використовуючи ваш термін - що хотів скаазати текстом- щоб кожен задумався - чи не картонний він? Картонність - це якраз наша характеристика. Які в нас в житті орієнтири, які цінності, які мотиви наших вчинків? Як це виглядає з точки зору вічності) Чи не картонні ми всі ??? Спасибі а комент)

 4. Щось автор мабуть призабув 10 заповідей. Главгер не порушив хіба першої - не вбив, а так - по-повній відірвався: крав, заздрив, перелюб чинив, зраджував своє слово і т.д. по списку. Ну і про 7 смертних гріхів гляньте в гуглі, якщо все ж таки хочете опирати твір на християнську мораль. Оповідання примушує задуматися, в цьому - його плюс. Добре передано вн. світ героя, та сучасну орієнтацію на успіх. Призів наловив, бабла нарубав - значить маладєц.

  Можна просто забрати згадку про 10 заповідей. Від цього твір загалом не постраждає

 5. до Gulia-Mulia

  Чесно - кажучи я не особливо задумувався над тими 10 заповідями. І не хотів прямо вказувати, що ключ до успіху в тому тесті - це їх виконання (дотримання). Згадалося по тексту тільки з точки зору, що герой в паніці хоче для себе зясувати, які ж критерії оцінювання. Як і я, герой - тільки в загальних рисах памятає про їх зміст (при потребі користується гуглом))))

  Специфіка конкурсних оповідань "на тему" в тому - що вони завжди трохи недоколихані і після їх відправки на конкурс зявляється багато світлих та конструктивних ідей щодо їх покращення ))))) Ваша пропозиція теж заслуговує на увагу та врахування )))))))) Спасибі за розуміння)))

 6. Непогано.

  "Інші члени делегації, пройшовши реєстрацію швидше сиділи в салоні десь позаду." - підправити пунктуацію, бо виходить якійсь незрозумілий процес - швидше сиділи smile Імхо, краще: кома які пройшли реєстрацію швидше кома.

  "а й простим смертним людям" - людям - зайве. Прості смертні - стале словосполучення.

  "неголосний голос"

 7. Ех - для повного щастя не вистачило коми. Автор плаче. Звісно - всіх грошей не заробиш, всіх ком не розставиш. Ну - зауваження слушні! Треба буде врахувати!

  Спасибі ))))))))

 8. Вправно написано гарною мовою і ГГ, так би мовити, "на місці" і сюжет не без певної злободенної моралі, але нічим не зачепило. Можливо, всього, що конче вимагає розкриття сюжету, надто багато, що саме фантастичний елемент твору виглядає якось напрочуд буденно. Від початку "сну" ГГ починаєш розуміти, як і чим закінчиться твір. Твір вийшов без родзинки, проте з суспільно-значущою мораллю. Автор вичавив з сюжету все, що тільки можна, але сам сюжет, на жаль, виявився не вельми оригінальний і досить таки передбачуваний.

  з дозволу автора http://samete.blogspot.com

  коли автору ліньки http://ukrfantastyka.uaforums.net

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)