Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. Так, суб'єктивно - не сподобалось. Якась дратівлива надртвність тексту, наче нав'язування емоцій там, де в тексті їх немає.

  Об'єктивно - компоновка нормальна. Ну, просте, мало б давити на емоції... може додати опису процесу осліплення? Маю власний такий досвід, могло б зачепити. Але це треба давати перед спогадом. Щось таке, щоб пройняло. Лікарню там, черги, уколи підочі, в очі. Склеропластика, пов'язка на очах, надія - відчай через повторне відшарування сітківки... а потім, коли читач підчеплений - уже розгортати небесні будиночки.

  Успіхів.

 2. [...]. Хай автор вибачеє.. але йому треба більше читати ну там фантастику, фентесі

 3. Вітаю. Висловлю свої враження. Як на мене, це непоганий твір, але було відчутно, що тут чогось бракує, а дещо - зайве.

  Ні пуху ні пера.

 4. 2020-11-04 в 21:31:42 | Алхімік

  Оповідання в трубу? Цікава концепція. Але ні.

 5. 2020-11-04 в 21:56:25 | Спостерігач

  Соціальна драма яка заблукавши зазирнула на конкурс фантатсики.

  І ладно б це. Але це нудна соціальна історія. Буденна та сучасна.

  погана новина: Читати таке не цікаво.

  Гарна новина: зазвичай такі оповідання отримують тут вищі бали.

 6. 2020-11-06 в 13:47:02 | Анонім Нікнеймович Інкогніто

  З технічної толки зору написано дуже професійно. І читати легко. І мені не було нудно. Але сенс твору... Підкачав. Тому було сердито. Чому?

  Як на мене, чітко спостерігається аллюзія на рекомендації до суїциду, якщо ти хворий. У ГГ навіть не окологія (як же люблять письменники вбивати людей з раком), а з частковою втратою фукнціональності. І це, на мою думку, дуже погано.

  Типу є в творі такий собі таємничий маньяк-педофіл-психопат (вірне підкреслити), який виставляється доброю феєчкою. Живе він десь у захарщених кущах і виловлює хворих діток, коли сутеніє. Але найголовніше - у нього є власний крематорій, виготовлений із закинутої котельні.

  І ось ГГ смиренно шурує в пічку... А що? У нього ж діабет! Згорів і полетів його прах формувати хмарки на небі wink

  Для автора додаю інформацію для етичних роздумів:

  1) Про суїциди серед підлітків

  За даними ВООЗ, рівень суїцидів серед підлітків (яка є переважною цільовою аудиторією вашого твору) є жахливим. В Кореї і Китаї навіть вводяться державні програми, що попереджають самогубства та серйозно карають булінг та схиляння дітей до суїцидів через Інтернет. Станом на 2016 рік підлітковий суїцид є 2 місцем (!) по причині смертності в цій віковій категорії.

  Читати тут https://www.who.int/ru/news-room/fact-sheets/detail/suicide

  2) Про суїциди серед пацієнтів з діабетом (у головного героя цей діагноз).

  За даними сучасних досліджень, в якому прийняли участь близько 80 000 осіб з цукровим діабетом, встановлено, що частота суїцидальний думок складає 26,4%,а суїцидальних спроб - 13,3%.

  Чатати тут Sarkar S, Balhara YP. Diabetes mellitus and suicide. Indian J Endocrinol Metab. 2014;18(4):468-474. doi:10.4103/2230-8210.137487

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4138899/

  Запитання до автора: навіщо писати таке, що може наштовхнути людину з фізіологічними вадами на депресивні думки і суїцидальну активність?

  У автора є безмежний світ уяви. Можна вигадати мільйон рішень (або мільярд), аби мотивувати хворих людей жити. Жити радісно і спокійно. А не шукати по кущах закинуті котельні, аби звести рахунки з життям.

  Прошу мене пробачити і зробити правильні висновки для подальшої творчості.

 7. 2020-11-27 в 12:09:06 | Анонім Оцінювач
  Гарна новина: зазвичай такі оповідання отримують тут вищі бали.

  Ага. На жаль cheesecheesecheese

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)