Повернутися на сторінку

Коментарів: 4

 1. 2020-11-11 в 00:18:37 | Спостерігач

  Наше "улюблене". Розлогі та непотрібні описи які тільки жеруть час як отой Мотлох. Давайте стурміню історії гомоніти на дозвіллі і не ховайте його під грудами непотребу.

  Сам твір надто серйозний як на казку. А мова надто казкова як на таку історію.

  Технічно теж є зауваження. Мотлох не загрожую ані Вояниці, ані Ічетику. Мотлох живе надто коротко. І Природа просто приспала обох своїх дітей поки Мотлох нанесе шкоду єдиним кому загрожує - Людству. А за якихось 5 - 10 тисяч років від Мотлоху і сліду не залишиться а Верба розквітне та і жабки гомонітимуть.

  А в цілому викиньте половину описів і буде гарне оповідання.

 2. Чому в туніці? Логічніше було б голою її залишити. Це так, по ходу читання думка.

  А тепер про політику... годі про політику. Добре, про екологію. Ріки міліють, ліси вирубують, скоро вже й не буде де... (далі по тексту)

  Написано непогано, світу багато. Але от ідеї та сюжету - мало. Якщо читач не є екологічно-орієнтованим, то не зачепить.

  Героїв відверто забагато, кожному приділене місце - а яку функцію відіграє половина з них я не зрозумів. Точно не працює на сюжет.

  Мова хороша, описами відверто насолоджувався.

 3. 2020-11-12 в 00:13:38 | Алхімік

  Не буде. На жаль. А так казка сподобалася. Дякую!

 4. Мабуть, найцілісніше оповідання, з усіх тут прочитаних на даний момент! Я плачу зараз, серйозно. Дякую автору за підняття такої надважливої теми та поширення її у маси. Читалось дуже легко, структура твору логічна, є мораль. Бо ж хто ми? Лишень частинка Природи, маленькі мурашки, зоряний пил... Зникне Природа, то й ми довго не протягнемо. Але чомусь більшість все ще живе за принципом: "Після нас,хоч потоп" :(

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)