Повернутися на сторінку

Коментарів: 14

 1. 2010-02-25 в 13:18:01 | Добрий

  Було число три і незрозуміле закінчення. Хто за ким шпигує? Кого і навіщо фільтрують? Десь посередині мало бути пояснення, але кудись поділось. Мова хороша, от тільки "медяний" - це який?rolleyes

 2. Це ж не математична формула, а повість, навіщо все пояснювати? Чому незрозуміла кінцівка? Людина, яка готувалася померти буде жити, більш того, буде жити вільною людиною, що тут не зрозумілого?

  Медяний – «медный» російською мовою.

 3. Може правильніше буде "Мідний" ? smile

 4. мІдяний є, помилка в одній літері, таке буває, не будьмо буквоїдамиwink

 5. Мідяний - щось виготовлене з міді, на одну літеру помилився розстріляйте.confused

 6. Та ні , що ти. Особисто для мене мілкі помилки не мають значення cool smile

 7. cheese

 8. хммм..blank stare непогано написано, але.. ідею автор подав дуже сумбурно.. "зроблено в Китаї" - насмішилоLOL Київ зник.. а Китай, навіть через безліч років, штампує дрібнички..

 9. так-так, китай то проблема нагальна. smile

  окрім цього вбачаю соціально-релігійні роздуми

 10. Взагалі те "Зроблено в Китаї" вщент розбило все враження. До самого кінця було нормально, а після цієї фрази - відчуття, ніби тобі впарили підробку. Пробачте, автор, якщо різко написала.

 11. Ну, якщо в коментаріях надруковані кардинально різні погляди на одну фразу, то це бальзам на мою душу. Жодних образ, жодних.

 12. клас! закінчення сподобалось.

 13. А мені саме те "Made in China" найбільше сподобалося. Початок якийсь нудненький і туманний, але потім, з тим як розкривається оригінальний світ і його закони, стає набагато цікавіше.

 14. Дякую Сибірак. автор автор задоволений Вашим задоволенням. grin

Повернутися на сторінку