Повернутися на сторінку

Коментарів: 14

 1. 2010-02-25 в 13:18:01 | Добрий

  Було число три і незрозуміле закінчення. Хто за ким шпигує? Кого і навіщо фільтрують? Десь посередині мало бути пояснення, але кудись поділось. Мова хороша, от тільки "медяний" - це який?rolleyes

 2. Це ж не математична формула, а повість, навіщо все пояснювати? Чому незрозуміла кінцівка? Людина, яка готувалася померти буде жити, більш того, буде жити вільною людиною, що тут не зрозумілого?

  Медяний – «медный» російською мовою.

 3. Може правильніше буде "Мідний" ? smile

 4. мІдяний є, помилка в одній літері, таке буває, не будьмо буквоїдамиwink

 5. Мідяний - щось виготовлене з міді, на одну літеру помилився розстріляйте.confused

 6. Та ні , що ти. Особисто для мене мілкі помилки не мають значення cool smile

 7. cheese

 8. хммм..blank stare непогано написано, але.. ідею автор подав дуже сумбурно.. "зроблено в Китаї" - насмішилоLOL Київ зник.. а Китай, навіть через безліч років, штампує дрібнички..

 9. так-так, китай то проблема нагальна. smile

  окрім цього вбачаю соціально-релігійні роздуми

 10. Взагалі те "Зроблено в Китаї" вщент розбило все враження. До самого кінця було нормально, а після цієї фрази - відчуття, ніби тобі впарили підробку. Пробачте, автор, якщо різко написала.

 11. Ну, якщо в коментаріях надруковані кардинально різні погляди на одну фразу, то це бальзам на мою душу. Жодних образ, жодних.

 12. клас! закінчення сподобалось.

 13. А мені саме те "Made in China" найбільше сподобалося. Початок якийсь нудненький і туманний, але потім, з тим як розкривається оригінальний світ і його закони, стає набагато цікавіше.

 14. Дякую Сибірак. автор автор задоволений Вашим задоволенням. grin

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)