Повернутися на сторінку

Коментарів: 22

 1. ідея класна, реалізація не дуже. Навіщо розтягнутий початок я не знаю

 2. Дякую, думаєте початок затягнутий? Може бути. Буде наука на майбутнє.

 3. Щось я тут не роздивилася "трьох днів до народження", підкажіть, авторе, якщо там є відповідність темі конкурсу.

 4. Дякую, Gulia-Mulia за увагу. Знаєте, у попередніх конкурсах було багацько оповідань притягнутих за вуха. Звісно, це не еталон для наслідування. А щодо оповідання - малося на увазі народження нового світу (або ж очікування цього героєм), нехай цей світ буде фантасмагоричним або ж утопічним, тут не знаю, яким він міг бути намальованим. Десь так. Себто основним в темі для мене саме народження,а три, десять чи двадцять на МСД значення не має. Аргумент такий - уявіть собі, що кожне з 28 оповідань містить в собі слова "за три дні..". До речі в деяких так і було. Мені цього не хотілося, тому так і вийшло. Інша справа, як саме вийшло. smile

 5. А мені більше до вподоби той мрійник! До речі, оптимісти живуть більшеgrin

  Не хотів би акцентувати на дрібних граматичних помилках уваги, зараз вони не мають значення, але на майбутнє:

  -після прямої мови перед словами автора замість крапки має стояти кома;

  -після голосної попереднього слова перед голосною наступного ставиться "з", а не "із".

  Ну, не будемо про це. Думка хороша. Мова не проста. Посміхавсяgrin

  але тема хоч і передана, але якось мляво.

  Дякую за твір

 6. Дякую, Maello! Хотілося, щоб від твору посміхнулося smile Знаєте, з мовою - так. Ляпів багацько. Просто роботи геть усю не переробиш, вирішив написати твір, прийшов додому і думаю - не встигну, бо до дванадцятої годин вісім залишалося, або якщор і встигну, буде недопрацьоване. Ото так і вийшло. Як нашкреблося за десять тисяч думаю усе, досить. А нічого, колись допрацюю,додам образності, героїв, підчищу мову, буде гарно. Життя покаже...smile А Мрійник мені теж симпатичний, сам такий. До речі спочатку хотів твір зробити у мінорному настрої, а Мрійника зробити більш "темним", а потім передумав, вийшло гумористично-сатирично, хоча під кінець вже якось невесело стало...

 7. А ви працюйте, працюйте над творами. Якщо дісйно будете прагнути сягнути висоти, я впевнений - у вас усе вийдеwink

  А мрійник - краще оптиміст. "Сам такий"tongue wink

 8. 2010-02-26 в 20:54:11 | Аноним

  А хтось в останні 40 хвилин подав роботу...rolleyesLOL

 9. Позитивно, читав з насолодою.

 10. Дякую, Циніку!

 11. Шановний, Maello! Щодо прагнути. Тут ситуація така, слідство, як кажуть, зайшло у глухий кут. Це я в сенсі творчості. Прагнути то одне, а можливостей зростати малувато. Інколи буває - не знаєш як краще зробити, як повернути лінію і т.д. А спитати ні в кого. От скажімо задумка з майстеркласом - то клас! Оце реально можливо комусь і допоможе. А так поки що на фортеці така собі критична атмосфера, в ній не навчишся, хоча напевно так і повинно бути -це конкурс.

 12. Якщо Ви дійсно хочете навчитись писати, вам можуть допомогти порадою досить майстерні автори на одному сайті. При умові не смітити там "усяким брєдом" і нецензурою. Майстер-клас - то добре. Але за кілька днів не багато зробиш. Але за умови наполегливої праці... Щось заговрився я. Повторю: бажанняwink

 13. Дякую, Maello! Нести усякий брєд і нецензурщину мені якось незвично, тому із задоволенням би відвідав, натякніть будь-ласка, але тут знаєте теж ставлюся із обережністю до таких сайтів, бо мій досвід підказує що окрім майстрів там є ще всякі автори, що якраз смітять псевдоінтелектуальним брєдом.

 14. 2010-02-27 в 17:20:47 | Автор Життя на Марсі

  Мені теж цікаво!

 15. Дякую, авторе "Життя на Марсі". Не відкладаючи у довгий ящик, мандрую на Вашу сторінку.

 16. 2010-02-27 в 23:03:24 | Анонім

  Тема конкурсу обов"язкова умова, чому одні повинні її дотримуватися, ставити собі рамки, а інші гребують, пишуть "для душі" Не голосуватиму.

 17. Дякую, Аноніме і за таку думку. Ваше право. Але невже настільки далеко від теми?

 18. Вирішив додати до попередніх слів. Рамок я собі не ставив. Умов намагався дотримуватися. Можливо тему НЕ вдалося розкрити. Але вибачте, це ж не означає, що я створював собі рамки! У мене до вас питання, ви такий висновок зробили з чого - з тексту чи з обговорення. Якщо з тексту, то не можу зрозуміти, як з нього видно - ставить автор рамки чи ні. Якщо з обговорення- то яке відношення до тексту воно має, Оцінюється ж текст! От не подобалося мені на сайті можливість обговорення! Це вносить зайву суб'єктивність в оцінювання!(перепрошую, це вже до організаторів)

 19. Вельми цікаво. Автор чудово володіє мовою, пише розумно й дотепно, але час від часу вискакують просто неймовірні ляпи. Сподіваюсь, це виключно через поспіх.

  А от з темою та сюжетом не дуже. Тема не розкрита, сюжет заяложений. Шкода, шкода. Поставив би в том виключно за стиль. Втім, може ще й поставлю, подивимось.

  "Любить поспати, рибалити, портвейн і сусідську дівчину" - шедевр! smile smile smile

  До речі, там "и" замість "і".

  Ще,imho, краще не за сумісництвом, а за сумісністю. Хто як вважає?

  Але повернімося до відвертих ляпів. Гвинтокрил - це не вертоліт! Це зовсім інший типа машин. Цю помилку вже розбирали десятки разів, навіть журналісти з СТБ так більше не кажуть. Ганьба!

  Професіонал з ліжка - звучить дещо пікантно. Гадаю, є й моральніші способи заробляти. smile

  Шкода, що час трохи підганяє, оповідання хороше, варто було б його детальніше розібрати. Успіхів вам... на наступному конкурсі.

 20. Дякую,John Smith! Так, за ляпи соромно, виправдовую себе тим, що поспішав. Спробую до наступного конкурсу підготуватися ліпше.

Повернутися на сторінку