Повернутися на сторінку

Коментарів: 22

 1. ідея класна, реалізація не дуже. Навіщо розтягнутий початок я не знаю

 2. Дякую, думаєте початок затягнутий? Може бути. Буде наука на майбутнє.

 3. Щось я тут не роздивилася "трьох днів до народження", підкажіть, авторе, якщо там є відповідність темі конкурсу.

 4. Дякую, Gulia-Mulia за увагу. Знаєте, у попередніх конкурсах було багацько оповідань притягнутих за вуха. Звісно, це не еталон для наслідування. А щодо оповідання - малося на увазі народження нового світу (або ж очікування цього героєм), нехай цей світ буде фантасмагоричним або ж утопічним, тут не знаю, яким він міг бути намальованим. Десь так. Себто основним в темі для мене саме народження,а три, десять чи двадцять на МСД значення не має. Аргумент такий - уявіть собі, що кожне з 28 оповідань містить в собі слова "за три дні..". До речі в деяких так і було. Мені цього не хотілося, тому так і вийшло. Інша справа, як саме вийшло. smile

 5. А мені більше до вподоби той мрійник! До речі, оптимісти живуть більшеgrin

  Не хотів би акцентувати на дрібних граматичних помилках уваги, зараз вони не мають значення, але на майбутнє:

  -після прямої мови перед словами автора замість крапки має стояти кома;

  -після голосної попереднього слова перед голосною наступного ставиться "з", а не "із".

  Ну, не будемо про це. Думка хороша. Мова не проста. Посміхавсяgrin

  але тема хоч і передана, але якось мляво.

  Дякую за твір

 6. Дякую, Maello! Хотілося, щоб від твору посміхнулося smile Знаєте, з мовою - так. Ляпів багацько. Просто роботи геть усю не переробиш, вирішив написати твір, прийшов додому і думаю - не встигну, бо до дванадцятої годин вісім залишалося, або якщор і встигну, буде недопрацьоване. Ото так і вийшло. Як нашкреблося за десять тисяч думаю усе, досить. А нічого, колись допрацюю,додам образності, героїв, підчищу мову, буде гарно. Життя покаже...smile А Мрійник мені теж симпатичний, сам такий. До речі спочатку хотів твір зробити у мінорному настрої, а Мрійника зробити більш "темним", а потім передумав, вийшло гумористично-сатирично, хоча під кінець вже якось невесело стало...

 7. А ви працюйте, працюйте над творами. Якщо дісйно будете прагнути сягнути висоти, я впевнений - у вас усе вийдеwink

  А мрійник - краще оптиміст. "Сам такий"tongue wink

 8. 2010-02-26 в 20:54:11 | Аноним

  А хтось в останні 40 хвилин подав роботу...rolleyesLOL

 9. Позитивно, читав з насолодою.

 10. Дякую, Циніку!

 11. Шановний, Maello! Щодо прагнути. Тут ситуація така, слідство, як кажуть, зайшло у глухий кут. Це я в сенсі творчості. Прагнути то одне, а можливостей зростати малувато. Інколи буває - не знаєш як краще зробити, як повернути лінію і т.д. А спитати ні в кого. От скажімо задумка з майстеркласом - то клас! Оце реально можливо комусь і допоможе. А так поки що на фортеці така собі критична атмосфера, в ній не навчишся, хоча напевно так і повинно бути -це конкурс.

 12. Якщо Ви дійсно хочете навчитись писати, вам можуть допомогти порадою досить майстерні автори на одному сайті. При умові не смітити там "усяким брєдом" і нецензурою. Майстер-клас - то добре. Але за кілька днів не багато зробиш. Але за умови наполегливої праці... Щось заговрився я. Повторю: бажанняwink

 13. Дякую, Maello! Нести усякий брєд і нецензурщину мені якось незвично, тому із задоволенням би відвідав, натякніть будь-ласка, але тут знаєте теж ставлюся із обережністю до таких сайтів, бо мій досвід підказує що окрім майстрів там є ще всякі автори, що якраз смітять псевдоінтелектуальним брєдом.

 14. 2010-02-27 в 17:20:47 | Автор Життя на Марсі

  Мені теж цікаво!

 15. Дякую, авторе "Життя на Марсі". Не відкладаючи у довгий ящик, мандрую на Вашу сторінку.

 16. 2010-02-27 в 23:03:24 | Анонім

  Тема конкурсу обов"язкова умова, чому одні повинні її дотримуватися, ставити собі рамки, а інші гребують, пишуть "для душі" Не голосуватиму.

 17. Дякую, Аноніме і за таку думку. Ваше право. Але невже настільки далеко від теми?

 18. Вирішив додати до попередніх слів. Рамок я собі не ставив. Умов намагався дотримуватися. Можливо тему НЕ вдалося розкрити. Але вибачте, це ж не означає, що я створював собі рамки! У мене до вас питання, ви такий висновок зробили з чого - з тексту чи з обговорення. Якщо з тексту, то не можу зрозуміти, як з нього видно - ставить автор рамки чи ні. Якщо з обговорення- то яке відношення до тексту воно має, Оцінюється ж текст! От не подобалося мені на сайті можливість обговорення! Це вносить зайву суб'єктивність в оцінювання!(перепрошую, це вже до організаторів)

 19. Вельми цікаво. Автор чудово володіє мовою, пише розумно й дотепно, але час від часу вискакують просто неймовірні ляпи. Сподіваюсь, це виключно через поспіх.

  А от з темою та сюжетом не дуже. Тема не розкрита, сюжет заяложений. Шкода, шкода. Поставив би в том виключно за стиль. Втім, може ще й поставлю, подивимось.

  "Любить поспати, рибалити, портвейн і сусідську дівчину" - шедевр! smile smile smile

  До речі, там "и" замість "і".

  Ще,imho, краще не за сумісництвом, а за сумісністю. Хто як вважає?

  Але повернімося до відвертих ляпів. Гвинтокрил - це не вертоліт! Це зовсім інший типа машин. Цю помилку вже розбирали десятки разів, навіть журналісти з СТБ так більше не кажуть. Ганьба!

  Професіонал з ліжка - звучить дещо пікантно. Гадаю, є й моральніші способи заробляти. smile

  Шкода, що час трохи підганяє, оповідання хороше, варто було б його детальніше розібрати. Успіхів вам... на наступному конкурсі.

 20. Дякую,John Smith! Так, за ляпи соромно, виправдовую себе тим, що поспішав. Спробую до наступного конкурсу підготуватися ліпше.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)