Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. Непогане оповідання. Із зауважнь: собака зайвий. Взагалі, його можна було б класифікувати як ту саму славнозвісну "криву собачку", тільки пес-убивця на цю роль не зовсім вписується wink. Тим більше, він вижив. І господар собаки та його напарник теж не відіграють ніякої визначної ролі в оповіданні. ІМХО, всі ці персонажі можна прибрати без шкоди для твору.

  Діалог між Ігорем та Іваном під час фінального поєдинку трохи наївний - як правило, в такій ситуації побудова фраз міняється.

  Загалом, було цікаво.

  Авторе, успіху!

 2. 2014-03-04 в 22:52:37 | Аноним

  дякую) Так, погоджуюсь щодо собаки, та й щодо зайвих персонажів. Ну... спочатку я хотів, щоб Віктор і Яків виявилися зрадниками... але щось так і не додумав)

 3. Вітаю, авторе!

  Аж від серця відлягло. Ну, думаю, швах. Повилазили зомбі - почнеться Голівуд. Слава Богу не почавсяgrin

  Назагал, нічого нового не знайшов. Містичний артефакт з охоронцем, зомбі, якийсь чаклун, що неодмінно знає одного з ГГ. Фінальна битва, один з друзів гине, другий рятується. Хеппі енд. Як ідейно, так і сюжетно було.

  З реалізацією особливих огріхів не помітив.

  Успіхів та наснаги!

 4. 2014-03-13 в 12:13:51 | Бандерлог

  "Доспєхі бога" + "Зловєщі метрвеці". Цікавий мікс.

 5. На мою думку, у творі великі проблеми з логікою. Наприклад:

  Знайти заробіток було вкрай важко: після Аварії люди змінилися, здичавіли. Спочатку всім було страшно від того, що трапиться далі, потім страх переріс у жорстокість і насильство.

  Це наводить на думку про постапокаліпсис. За таких умов люди мають з недовірою ставитися до грошей, особливо великих сум. Якщо вони не впевнені, що буде далі, вони не можуть бути впевнені, що зможуть обміняти гроші на щось дійсно корисне. Натуральнішою була б плата "безумовно" корисними речами - їжею, одягом, тощо.

  Шлях до Хесайвіля був не з легких: кілька годин злодіїв йшли степом

  Крім того, що тут оці злодії не узгоджені (може, то друкарська помилка?), вважаю, що авторові не годиться так іменувати головного героя. Цілком зрозуміло, коли він виступає "злодієм" в контексті конкретної крадіжки, але не просто так, сам по собі.

  Він розумний, тренований. Яків каже, що Веб може за мить людину задушити!

  Вперше чую, що здатність когось задушити - ознака розуму.

  Ну і далі в такому дусі. Тож, не порозумілася я з Вашим твором.

  Успіхів Вам!

 6. 2014-03-13 в 18:26:05 | Аноним

  Чому не годиться? Якщо хтось щось краде, в тому числі й ГГ, то хіба це не злодій?? не крадій?

  "Ознака розуму" собаки - не здатність душити противника, а здатність виконувати наказ хазяіна.

  Щодо грошей, то частково погоджуюсь) там ситуація "вляглась", іх почали знову використовувати. Треба було замінити іх золотом)

  Дякую за відгук)

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)