Повернутися на сторінку

Коментарів: 16

 1. гммммммммм....

  автор у своєму прагненні інтепретувати перли народної творчості не оригінальний

  в цілому - живенько

  певні потуги гумористичного характеру роблять оповідку схожою на якийсь шарж))).

  ПуШ спостерігає кричущу безвідповідальність афффторів у ставленні до рівня своїх опусів та їхньої худ.цінності. таке враження - що усі пойняли таємний сенс буття і начхали на перемогу у конкурсі))))))))))))

  Х чим ПуШ і вітає піпл - бо направду це велике досягнення - збагнути МАРНОТУ речей... От тіки скажіть - часу, часу свого не жалко?)))

 2. 2010-09-20 в 10:52:25 | Аноним

  ех, якби б його та й вичитати хоча б раз, взагалі ґлянц би бувsmile

 3. Аноніму:

  Ви в тому сенсі, що Тоді взагалі би була би ідеальна рівнина і не було би за що оку зачепитися ???

 4. 2010-09-20 в 16:53:59 | Аноним

  чіплятися за щось оком - боляче, особливо за щось гостре

 5. На ексклюзівні лаври тонкого знавця гумору й глямурного жартуна ПуШа претендувати не стану.

  Назвіть мені хоча б три прізвища сучасних письменників-фантастів (українських), що зверталися б до "перлів народної творчості". Будь ласка, ПуШе, я із задоволенням почитаю. А-а-а, є звичайно Кожелянко - посмертно відзначений минулоріч фантастичною спільнотою. Тодів ще хоча б двох.

  Збагнути МАРНОТУ буття автор не намагався, але, я бачу, ПуШеві взагалі не подобається, коли автори звертаються до "божественної" теми. Звіняйте, якщо щось десь там вас зачепило. Іще раз - автор нічого геть не збагнув, скрьомний до краю, вірить, хоча й не канонічно.

  Воно перемогти в конкурсі, звичайно хоцца - відчути на тілі футболочку переможця! Але задоволення від процесу - на першому місці. Так що часу не шкодаsmile

 6. О, пшепрашам, месьє митець!!!!!

  Тисячу скузе муа. Давайте ПуШ вам піджачок почистить від пилу, що натрусив.

  То ви серйозно писали - а ПуШ і не збагнув...

  Думав - стьоб.

  Тепер ваше творіння виступає зовсім у иншому сяйві - високоморальне, високохудожнє і вапше.

 7. LOLОднак, і знатная ж звєрюга цей ПуШ!

 8. Отож бо.

  ПуШ і не приховує цього факту - же єст уродзони шляхтич, гламурний подонок і тонка творча натура.

 9. Не треба було будити ПуШа, хай би собі спочивав у дегідратованому стані. Але ж Авторе, Ви самі пробували перечитати те що написали? Я розумію, що злий жарт зробив з Вами ліміт на знаки, та ще й на фінал здоровя/ідей не вистачило. Задум цікавий - паралелі оригінальні, але викладено занадто розтягнуто. Я, як читач, дочитав до кінця з надзусиллями і тільки ради того щоб мати змогу оцінити обєктивно весь твір при голосуванні.

 10. не сподобалось.

 11. Я мені сподобалося! Оповідання хороше, князівну звати як мене і взагалі я тут не автор, а читач, тому не заздрю сильним авторам!

 12. red facegrinДякую, Олю! Приємно, що комусь, крім мене (зрозуміло, з цілком особистих причин) воно теж подобається! А тих, кому не подобається уклінно прошу - вказуйте - чому саме!

 13. Охохо... ну розумiю, що стилiзацiя пi казку, але розпочинати з русизмiв... Ганьба!

  Читаю "аж глядь", й хочу гукнути: от б .. втiм, це також русизм. smile Тим бiльше, що можете, як захочете,там он далi п'я-якийсь-там нерв, я таке й прочитати не втну, не те, що написати!. I тут - на тобi: "шайку"! Або "повинне"! Що воно повинне, воно ж дерев'яне! smile

  Рота лише вiдважних - невдалий зворiт, так, наче ïх за вiдвагою сортували, кого лишити. Прогледiла - виглядаючи. Кофтинка на рудях - гиги, авторе, про що ви думали, коли це писали? smile Ще помилки: перамент, зпихаєш, являтиметься, заперти,

  Про вологий плюс - чудово, смiявся.

  Трохи незрозумiлий фiнал- як дiрка в топологiчно згорнутому просторi вплине на Зетян? Вб'є чи звiльнить?

  Загалом - чудово, просто чудово. Кандидат на перше мiсце в топi. СподМваюсь, коли готуватимете оповiдання до друку, то дрiбнi недолiки виправите.

 14. Стиль написання непоганий, гумор теж. Однак ідейний зміст якийсь слабенький.

  Загалом, мушу погодитися з ПуШем - більшість прочитаних досі оповідок тільки сум викликають... і жаль за витрачений час... Ця ще нічогенька, втім.

 15. 2010-10-12 в 23:43:13 | коментато

  Твір на межі. З одного боку, написано непогано. З іншого - закінчення ні в туди, ні в сюди; на додачу - рясніє роялями в кущах. Не зрозуміло, яка є мотивація гада, нащо він відпустив Коте і дівчину. І дівчина мутна якась. І не зрозуміло, нащо гадові зв'язуватись з людішкамі та їх планетками? Що він з того отримує?

  І що сталося потім з планетою - після того, як її продірявили? Чи можна її відновити? Чи - герої залишаться на Землі зі своїма причандалами технічними - і піде розвиток плянети незнаними досі темпами, і ходитимуть по землі розумні нащадки розумної риби, ведмідя, і когось-там-іще?

  П.С. Як риба може говорити чілавєчєскім голасам?

  П.П.С. І, доречі, як відновлювати планету? Її теж хтось має народити?

  Кхм. Твір породжує купу хаотичних питань антинадихаючого характеру.

 16. Спасибі за коментарі. Над питаннями подумаю, мене вони якраз дуже надихають, за що дуже дякую

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)