Повернутися на сторінку

Коментарів: 19

 1. 2010-02-23 в 15:05:30 | Аноним

  Постапокаліптичний сон...

  І щоquestionmad

 2. Тю! Так гарно написано, нащо ж було зводити все до банального сну?

 3. В мене буда домовленість зі Всесвітом щодо цього...

 4. така майстерність.. і така маячня..confused все інтригувало, щоб розчарувати... трохи сумно..blank stare

 5. Бачу, усі сподівалися на щось епічніше.

  Метафора виявилась занадто суб’єктивізована cool smile

 6. Усі сподівання були на достойний фінал. А подібні перевертні трапляються майже на кожному конкурсі (не тільки на конкурсі Фортеці, а взагалі - на всіх!). От тому і розчарування.

 7. фейк до культового "метро 2034"?

  глава "метро 2034 в києві"

  якби не вторинність було б непогано, а так один в один злизано.

 8. Ай-йай-йай, схоже на теLOL Ще не знайоме, читаю рецензії

 9. Тема метро заїжжена і не тільки "метро 2034", а набагато раніше, але вона завжди буде приваблювати авторів. Мова твору дуже гарна.

  Але мені здається, що автор полюбляє "Матрицю" та "Бійцівський клуб". Кінцівка залишає питання, де насправді сон де ні. Пані Рися все баче дуже прамолінійно і це насторожує.

 10. Я ще коли читав Глуховського, то думав що непогано було б якби хтось написав таке на українську тематику) І ось мало не один в один, щоправда дуже вже багато спільного з Глуховським, все таки воно було би краще, якби було щось відмінне у зображенні реалій світу. Фінал таки розчаровує, досить банальний, хоч і пом'якшений останньою фразою.

 11. LOL Ну от таке я село неасфальтоване - не читала Глуховьского. Тим більш, що наснилося таке багатенько років тому, а як надумала показати, не прогуглила... Буде наукаsmile

  Згодна,згодна, хто перший пропіарився, того і капціtongue wink

 12. Трішечки не можу збагнути. Арсенальна належить "нашим", а вони йдуть до неї зеленою гілкою, ще й не контролюючи трикутник переходу. На поверхню підійматися неможливо, як написано у тексті. То.. як? І навіщо тоді "нашим" Арсенальний анклав?

  Біда в тому, що київське метро - не та система, яка теоретично може дозволити проживання соціуму. Якщо це ядерний вибух - то усі "легкі" станції будуть непридатні до життя. Глибоких станцій в Києві не так вже й багато. В московському чи пітерському набагато біль розгалужена мережа і набагато більше "важких" станцій. Тому й... та досить.

  А от мова сподобалась. І поступове нагнітання саспенсу у кінцівці.

  Щодо неї, то вона без останньої фрази була б програшною.

 13. Як навіщо нашим Арсенальна? А як же "міфологія" стосовно неї???????

  А нагору й справді неможна. У тому й трагедія... Взагалі-то історія не про метро, а про непотрібну людину. Така собі чергова антиутопія. Тому, власне, і кінцівка така... "банальна".cool smile

 14. Як навіщо нашим Арсенальна? А як же "міфологія" стосовно неї???????
  Та хоч цілий пантеон smile

  Але ж це що виходить? Захопли станцію "Арсенальна", пробралися до неї з боями через "Театральну" та "Хрещатик", залишили людей там охороняти анклав і.. назад, до "Печерської" чи "Лукьянівської"? І що, анклав БЕЗ ресурсів зеленолінійної "метрополії" дає собі раду? Якось дивно.

  Ви, звісно, можете слушно сказати, що писали не про те, та й справа в оповіданні не в тому, але світ, який створює автор, має бути логічним хоча в першому наближенні, а не провокувати на додаткові запитання.

 15. (чухаю потилицю)

  ...так, воно було того варте - захопити найжирнючий "амбар", озброїтися там, нажертися, залишити там "важку артилерію" харчі стерегти, "розчистити" осередок з глибокими станціями, всановити по їх периметру Межі і із "циганами та ведмедями" розійтися по домівках...

  ...якщо ж говорити про метрополію (якої в оповіді, взагалі-то нема,tongue rolleye ), то скоріш за все вона б могла виникнути тільки завдяки привласненню такого стратегічного обьекта, як Арсенальна...

  хм... можна писати "передісторію"... ще на 19 999LOL

 16. ... і ще, skaermane, я ж не просто так вибрала АРСЕНАЛьну, а не шулявку чи якусь іншу "стратегічну" станцію. Вважала, що саме назва і позбавить читача від додаткових запитань за умов браку фонових знань confused

  ... а за конструктивність "розносу" спасибі. wink у вас тут із таким, нажаль, напряжонка

 17. Та зрозуміло, що Арсенальна - одна з найвідоміших станцій києвського метро, нині єдина на території екс-СРСР станція "лондонського" типу. І назва в неї підходить, й чутки про гілку до підземних цехів заводу Арсенал.

  Вам просто не пощастило потрапити на метрофана (хоча й на початковому рівні) із схемою ліній у голові grin

 18. grin Чому ж "не пощастило"? Може метрофан підкаже блондинці, як їй за "душевним ананізмом" не прогавити комору із консервами...

 19. Ну, по-перше комора має там чомусь узятись, а не грати консервами на роялі у кущавому тунелі smile

  А по-друге, і це більш серйозно: роздрукуйте карту ліній, намалюйте на ній де, що і як. Одразу й побачите, де оті комори брати і чи можна за обмежень, які ви самі поставили (не виходити на поверхню, небезпечні тунелі) до них дістатися.

  От, наприклад, "Площа Льва Толстого" із "Палацем Спорту" мають вихід у Метроград. Він, звичайно, майже на поверхні, але не більше, ніж "Святошин" чи "Оболонь".

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)