Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. Кхм… Не знаю, вважати це компліментом чи ні, але серед прочитаних мною конкурсних оповідань це - безперечний лідер злиття автора з його текстом. У мене склалося враження (вже після перших абзаців, а потім воно лише зміцніло), що розповідь про атомний штучний інтелект написано самим атомним штучним інтелектом для інших атомних штучних інтелектів. Либонь пересічним читачам-людям не осягнути всієї глибини думки, вкладеної в цей дивний текст.

 2. 2018-12-07 в 19:25:57 | Він, вона, воно.(Автор)

  Сподіваюся, що Ви(Вікторе) - якщо читаєте мою відповідь - розумієте, наскільки ви справедливі. І зрозумійте, наскільки ви розчулили мене - думка вашого коментарію несе для мене сподівання, що кожен (не)зрозуміє текст... текст досить особистий - я викликав у вас саме те, що хотів. Можливо небайдужих, окрім вас, зовсім не буде. Але дякую за вас та ваш коментарій - відчуваю себе переможцем світу(невеличкого, без АТОМного світу).

 3. Мабуть, ідея була визначна і дуже цікава, але, на жаль, текст нечитабельний. Це не оповідання. Погоджуюся з попереднім коментарем, цей текст написано не для людей, а для штучного інтелекту.

 4. Вибачте, авторе, але в мене інші грибочки. wink

 5. 2018-12-09 в 11:59:24 | Дикобраз у кожусі

  О, святий Оксид Дигідрогену! Мабуть у цьому тексті заховані визначні перли, але навіть зануритися в текст, не те що дістатися до дна - вище моїх сил.

 6. 2018-12-09 в 14:50:24 | Грішник з другої групи

  Завис

Повернутися на сторінку