Текст оповідання видалено на прохання автора
Текст оповідання видалено на прохання автора
Проєкт «Зоряна Фортеця» існує з 2008 року. Ми прагнемо формувати творче літературне середовище, що сприятиме появі нових імен та ідей в українській фантастиці. Зміцнюємо зв'язки між авторами, які працюють у жанрі фантастики, та читачами, підтримуємо прагнення молодих авторів вчитатися та розвивати свої літературні навички. Проводимо конкурси та різноманітні культурні й освітні події.
Коментарів: 11 RSS
1Док27-09-2014 00:10
Варвар Ізя а ля Фреді Крюгер.
Головний герой був безвільною тряпкою (але доброю в душі - он як сестричку з ліфта на поталу викинув!), а став злісним покидьком. Причому, оповідання побудоване таким чином, що просто спостерігаєш за подіями, не аналізуючи причини трансформації ГГ. Бо причина одна: панічно боячись смерті, він сам став таким собі Варваром Ізею. Дракона вбито, хай живе новий дракон! Зло вічне і непереможне. Таких історій є вже багато, але кращі з них примушують задуматись. Від нинішнього твору залишився лише неприємний осад в душі. Вибачте, авторе, мабуть, я не ваш читач.
Успіху на конкурсі.
2Ліандра30-09-2014 10:19
Знов майдан!?! Давайте ще послинимо, пожуємо, посмакуємо! А, може, давайте у кожне оповідання пхати майдан
Я теж не ваш читач.
Сам стиль читабельний, але зміст неприємний, ба ні, навіть байдужий особисто мені. Просто шкодую, що потратила час. Вибачте!.
Краще б Варвароїда дочитала!
3Автор30-09-2014 11:41
Майдан - наше все. Не забувайте про це, коли надумаєте хаяти його наступного разу.
Майдану їй, бачте, забагато! [Видалено. Перехід на особистості]
4Ліандра30-09-2014 12:05
Дивно, що ви це сприймаєте в такому ключі! Майдан наше все - підпишусь під кожним цим словом. Але хіба треба це жувати? Майдан це святе! Думаю це ви його хаєте, коли так пишете
5Автор30-09-2014 14:36
"...разруха не в клозетах..."
Ви серйозно, люди? Нема межі абсурдності нашого з вами сьогодення. Якось зроблю агітлистівку з таким написом і дам вам на підпис. Ні, святе це не Майдан, святе це Ленін і Велика Жовтнева Революція. І хоча б у чомусь маєте рацію, дорогенька, хоча б у чомусь!6Ліандра30-09-2014 14:50
Просто конкурс фантастичний, а не політичний. А тут, як мінімум третина творів з політикою перекликається. Але не це головне.
Занадто ще свіжі рани майдану, щоб в них фантастикою колупатися.
7Аноним30-09-2014 21:30
Фільму, згаданого в присвяті, не бачила, тож не знаю, наскільки з ним перегукується сюжет Вашого твору.
Виникли питання до деяких моментів у тексті. Чому Варвар Ізя не вбив разом із шефом і ГГ? Адже той на той час вже точно був добрим, бо вбивцю, на відміну від звичайних людей, бачив?
І знову ж, про "доброту" ГГ, на яку в творі нічого не вказує. Погоджуюся з Доком, епізод з сестрою аж ніяк не свідчить про його доброту, навпаки. В принципі, після того,як герой випхав сестру з ліфта, Варвар мав би вже відчепитися від нього, тож, нмсд, цей епізод міг бути фінальним.
І про Майдан. Він, знову ж нмсд, "вискакує" у фіналі "роялем з кущів". Тобто спершу згадка про Спілку Іуд, далі - докладний опис серії вбивств, жодних згадок про політичні події в країні чи про те навіть, коли відбувається дія, і раптом, ні з того, ні з сього, з'являється Майдан. Таке принаймні враження читача.
Загалом, ця історія могла б мати раціональне пояснення, наприклад, що герой насправді - божевільний маніяк-вбивця, і розправляється з жертвами, тимчасово ментально "перевтілюючись" у Варвара. Тому й запис з камери спостереження забрав. Але в такому випадку фантастики в творі не було б.
Текст ще потребує вичитки, проскакують русизми, у назві перед "або" має бути кома.
Успіхів на конкурсі!
8Автор01-10-2014 08:48
Про раціональне пояснення Ви круто придумали. Можна, у принципі, й так зробити, втрати фантелементу не боюся. Проте, трохи банальним стане сюжет. Погодьтеся, тих перевтілень сьогодні тьма. У принципі, як і привидів. Тому, подумаю, дякую. І взагалі за низку толкових порад Вам дяка. Прислухаюсь. І Вам успіхів!
9Син лейтенанта Шмідта15-10-2014 20:59
Буду лаконічним. Ледь дочитав. Не моє. Успіхів!
10L.L.16-10-2014 20:17
От що-що, а Антимайдан (а тут проглядає саме він) у творах присутній вперше! Втім, мені найбільше сподобалось те, що хоча б в одному творі чернець (до речі, авторе, правильно чернець, а не ченець) зображений істинним монахом.
А про переломні моменти в житті героїв ми не чули? Я цей епізод сприйняла як мить, коли герой вперше спіймав себе на тому, що спаскуджується.
11Аноним27-10-2014 01:00
Авторе, вибачте, що запитую, але чи є ще якісь Ваші твори у мережі? Хотілося б почитати ще щось. Якщо є і якщо маєте бажання поінформувати про них, скиньте, будь ласка, посилання на те, де їх можна знайти, сюди, в коментарі, або на мій мейл: [email protected]. Дякую за увагу.