Оскільки колеги вже встигли досить ретельно описати майстер-клас, від себе доповню лише кілька фраз. Скоріше, не про саму подію, а враження від неї.
Насамперед, побачив, як уміє аналізувати твори Майстер (дійсно, з великої літери). Андрій Валентинович оголосив себе поганим знавцем космічної тематики, проте, про це всі швидко забули. Кожне оповідання було чітко розібране на «запчастинки» і отримало свої характеристики. Я, зокрема, повністю погоджуюся, що моє творіння – з епохи 50-х років минулого сторіччя. Проте, цього разу саме таке й хотів написати. Трохи прикро за оповідання Володимира Венгловського – як літературний твір, воно мені дуже сподобалося. У автора є власний стиль і, ніде правди діти, завдяки ньому він вже має значні досягнення і перемоги. Звичайно ж, приємно за Ігоря Сілівру. Після повернення з «Днів фантастики» перечитали його оповідання вдома, у колі друзів. Воно справедливо заслуговує на перемогу у майстер класі і є прикладом гарної наукової фантастики.
Як підсумок: такі заходи надзвичайно необхідні для авторів-початківців. З думкою Майстра та колег можна погоджуватися чи ні. Але висновки робити – обов’язково!
Щира дяка організаторам майстер-класів! Так тримати!
Коментарів: 1 RSS
1Sergiy Torenko17-11-2011 11:28
Золоті слова! Саме про авторів-початківців. Смішно на певних майстер-класах дивитися на авторів з двома-трьома книжками за плечима. Навчатися, звичайно, завжди є чому, але варто розділити "ігрові майданчики".
Майстер-клас це саме навчання, але існують певні проекти (чи конвенти), котрі перетворють навчання на черговий елемент тусовки.