Повернутися на сторінку

Коментарів: 3

 1. 2020-11-16 в 17:44:35 | Спостерігач

  Вас надихунло твором Корній так що вирішили запилити її промоцію? А чом би і ні.

  Ба більше скажу як на мене це навіть добре.

  А тепре про погане. Знову маємо Театр Кабуке в його гіршому прояві. На порожній сцені обличчя до глядача стоять двоє акторів. Мігби бути і один але нам дали двох. І вони розповідають глядачу яка та книжка добра. У акторів є лишень стать ані віку ані характерів. Лишень текст сценарію.

  Подіям, героям та оточенню недістає барм. Колориту та особливостей.

  Дякую що спробували щось написати і не побоялися це показати. Пробуйте ще.

 2. Показав Дарі. Цікаво, хто автор.

 3. 2020-11-17 в 22:19:53 | Алхімік

  З одного боку - реалістичність фентезі від наявності згадок справжніх письменників, романів, пісень лише виграє.

  Зі зворотнього боку - справжні імена, наприклад, я намагаюсь використовувати лише в пародіях, бо авторське право це дозволяє.

  З внутрішнього боку - оповідання в цілому мені не сподобалося, хоча деякі жарти доволі порадували (про філософа, спартанців). Напевно, забракло майстерності. Окрім розлогих діалогів та малої динаміки спотикався через шершавості, як-от, "голодний як вовкулака". Звісно, для фаната фентезі, який прочитав усього тисячосторінкового "Володаря перснів" - це було б доречним. Але при цьому ж хлопчина випадково заразився вірусом читання ледве не лише через брак електрики. Тобто, в героїв не зміг повірити. Тим паче, що хлопчина неправильно оповідає про Святослава, що той народився приблизно в 938-972 року, а батько-історик сина не поправляє.

  Із зовнішнього боку - читачі мають змогу прочитати фентезі про фентезі. І то добре. Але вправності бракує, і якби я раніше не був знайомий зі згаданими творами, не певен, що надихнувся б за них узятися. Усе-таки, очікуєш, що гарні твори надихають на гарні фанфіки.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)