Повернутися на сторінку

Коментарів: 20

 1. досить непоганоsmile але якщо ім'я Чумбонта викликає посмішку, то Ісус Бруно трохи все псує, ну це лиш на мій поглядcool smirk

 2. Колобку: дякую. Але я, по-перше вперше беру участь у такому конкурсі, по-друге я знайшов конкурс чотири дні тому, і не продумав усе, а по-третє, я - учень, восьмикласник. Що від мене можна чекати в принципі?

  P. S. Щодо Чумбонти: на мій погляд ім'я марсіанина за означенням має викликати посмішкуsmile

 3. Коментуйте будь-ласка! Якщо так погано, не посилайтеся на толерантність - пишіть все, що ви думаєте!

 4. Обережніше з неологізмами. Ну ось "мінівсюдихід". Громіздко... І занадто часто використовується.

  Далі

  Чумбонта сів на акумулятор для охолодження повітря.

  Для оходженння повітря - радіатор. Може бути, наприклад, "акумулятор системи охолодження повітря".

  Я залишився тут, побачу першого марсіанина. Я не серед тих тридцяти мізків, вершків наукового суспільства, я тут.

  Серез мізків... Страшна картина smile

  Ну ще трохи повторіть правила прямої мови.

  А взагалі - непогано. А то молоді люди зараз пишуть виключно суїцідально-депресивну прозу, а у вас усе таке життєстверджуюче.

 5. Дякую за коментар. Тепер, власне, я знаю що мені треба покращувати. Ну, правила прямої мови та іншеsmile

 6. І доречі:

  Чумбонта сів на акумулятор для охолодження повітря.

  Читається так, ніби він сів туди, щоб охолоджувати повітря. : )) Розумієте? Сів - для охолождення.

 7. 2010-02-22 в 13:13:58 | Аноним

  І Вам дякуюgrin

 8. 2010-02-22 в 20:46:42 | Буркотун обикновєнний
  по-третє, я - учень, восьмикласник. Що від мене можна чекати в принципі?

  Правда, учень? Дивно, зазвичай учні-восьмикласники таке про себе не кажуть...

  Хотів би я прокоментувати ваш текст, та нажаль не зміг дочитати. Застряг десь на народженні чогось... чи когось. Може з другого разу вийде.

  А якщо не вийде - не ображайтесь. Буркотун старий, смак у нього збочений, догодити йому важко. cool smirk

 9. Я вже думав суворо критикувати або взагалі не писати коментар, але якщо восьмикласник - то це дуже навіть непоганий текст на такий вік.

  Я б порадив більше уваги звертати на цілісність оповідання - не пхати усе докупи, а продумати що там дійсно потрібне, без чого можна обійтися, а що треба детальніше розписати.

  Персонажів треба виписати більш живими. Виправити досить кострубатий стиль, мені здається що багато речень і навіть абзаців або неправильно побудовані, або банальні, або зайві. Ну але це суб'єктивне враження.

  Старайтеся не брати надто багато з чужих текстів. Початок мені щось дуже нагадав якусь повість чи оповідання Стругацьких, хоч може це й просто співпадіння.

  Не кидайте писати.

 10. Дякую за коментар. Все ж таки я і хотів щоб мені показали ту велику купу помилок у моєму оповіданні. Буду виправлятися. Кидати писати поки що не збираюсяsmile

 11. Жахливо. Просто жахливо. Критикувати ідею та стиль тут не має сенсу, діалоги взагалі моторошні (про марсіанську націю та аморальний достаток - шедевр, справді шедевр!).

  Стенлі був англійцем середніх років, людина сильна. Ну, ви зрозуміли.

  Це були єдині меблі у деградованому суспільстві.

  Увесь цей час - тисячі років по тому, як марсіани закопалися у землю, вони несли свій страшний гріх, справді - вони вбили себе.

  Як так можна робити рації ніхто пояснити не міг.

  Ні, вибачте, не можу. Натомість маю підозру з приводу авторства, і якщо вгадав - то сильне здивування. "Було краще" (с).

  До речі, звідкіля не виходить дідько, й, головне, як він там опинився? smile

 12. АВТОРЕ БЛІН перша частина Вашого оповіданнечка не просто нагадує а є фактичною копією пешого расказу з "Полдень ХХІІ" братів Сругацьких "Ніч на Марсі".

 13. Я ще раз наголошу - я восьмикласник. Що від мене можна чекати? Я хотів щоб моє оповідання прокоментували інші люди - не мама, не вчителька української мови і, навіть, не однокласники. Ось Ви і прокоментували. Для мене це дуже важливо! Те, що ви написали для мене не було сюрпризом. Я, в принципі, очікував подібне.

  З іншої сторони, я взагалі, - так званий юний математик. Навчаюся у фізмат класі, і, наразі, сиджу вдома, готуюся до чергового туру відборів міста Києва на Всеукраїнську олімпіаду з математики.

  Що від зовсім не письменницького, юноматематичного люду можна очікуавти. Але мені подобається щось писати! І мені тут потрібна лише критика, коментарі і вказівки що мені треба покращувати.

  Я не збираюся поки що кидати писати. Я буду тренуватися. І надалі буду брати участь у цьому конкурсі. І тільки якщо через років 5 у мого оповідання будуть такі коментарі я облишу. Зрештою у мене вже є своя улюблена справа.

  P. S. А про марсіанську націю - справді шедевр? Будь-ласка, не треба іронії...red face

 14. 2010-02-27 в 17:39:43 | автор Художника

  Здалося мені, що це таки не восьмикласник smileСхоже на містифікацію,і чому Гондурас? Можливо я помиляюся. В будь-якому разі - у Вас є стиль, бажаю успіхів!

 15. Восьмикласник, восьмикласник. Якщо не вірите - після завершення конкурсу на цій сторінці я викладу для Вас посилання на файл результатів відборів в команду на Всеукр з математики де буде написано моє ім'я, прізвище, і клас.

  А про Гондурас зараз всі пишутьgrin

 16. Перепрошую, авторе, це таки була іронія. Мав на увазі, що речення дуже неоковирне.

  Але впадайте у відчай. Для восьмикласника та для першої спроби вийшло непогано; а конкурс - чудове місце для потренуватися.

  Успіхів!

 17. Дякую smile

 18. 2010-02-27 в 20:41:57 | автор Художника

  ну, якщо восьмикласник то вельми, вельми непогано. Вірю в вас як математика, тому можна не підтверджувати smile Успіхів!

 19. Перші речення - забагато "ненажерливих".

  Про "мінівсюдиходів" вам вже сказали. Мініход, чи якось так. Чи вигадайте сленгове прізвисько для машинки.

  Тепер, щоправда, керівники Гондурасу, де й були зібрані дані агрегатники, ще сто років будуть виторговувати за це гуманітарну допомогу. Проте, пересічним гондурасцям це навряд чи допоможе.
  – Підемо пішки. Мінівсюдихід ми вдвох не витягнемо. Хто ж знав, що на шосе піски будуть? – надав інформацію для роздумів у вигляді риторичного запитання Альберт.

  Важкувато, та й взагалі скоротити можна.

  З усіх боків помаранчево-червоне марево. Вони цього не розуміли у безпеці, у мінівсюдиході. А тут, в такій халепі, все було набагато страшніше. Тут все було у помаранчево-червоних розводах, немов марення психічно неврівноваженої дитини, немов її дитячий малюнок на тему «Золота осінь»

  Уникайте зайвих повторів.

  А ви знаєте, що через три дні Різдво. (?)

  Знак питання?

  Може є останній марсіанська нація

  Це як?

  у якої нема шансів вижити від радіаційних полів або від аморального достатку

  Від цього, скоріше, помирають. Требя якось інакше сказати.

  Стенлі був англійцем середніх років, людина сильна і витривала

  людиною сильною і витривалою

  Чумбонта був маленьким, як і всі інші, марсіанином. Себто нещасною амебою, нащадком тих марсіан, що вперше зарились у червону марсіанську землю, зробили там таке собі червоно-помаранчево-чорне пекло.

  Знову повторюєтесь.

  Раптом Чумбонта побачив на скельці щось протиприродне, як він розумів. Раптом він побачив таке, що ніколи не могли уявити собі ні його мати, ні батько, ні далекі предки.

  Там ще кілька подібних повторів є, але ви, будь ласка, далі самі.

  Взагалі цікавий момент: марсіани також вірять у Месію та бачать янголів. Це слід обміркувати. Хоча згадується оповідання Бредбері про священника, який пішов проповідувати марсіанам.

 20. Так, над мовою треба працювати. Дякую за коментар і помічені помилки. smile

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)