Єврокон-2015: номінанти

Єврокон-2015: номінанти

Вівторок, 21 квітня 2015 г.
Рубрика: Анонси
Проглядів: 1057
Підписатися на комментарі по RSS

Емблема ЄвроконНа сайті Європейського товариства наукової фантастики викладений список номінантів на премії цьогорічного «Єврокону», який розпочнеться у Петербурзі цього четверга.

Зал слави

Найкращий автор

  • Вільма Кадлечкова (Чехія)
  • Дануц Унгуряну (Румунія)
  • Філіпп Кюрваль (Франція)
  • Джон Коннолі (Ірландія)
  • Світло крізь Тінь (Болгарія)
  • Андреас Ешбах (Німеччина)
  • Святослав Логінов (Росія)
  • Міхаель Маркус Турнер (Австрія)
  • Александар Жиляк (Хорватія)
  • Чайна Мьєвіль (Велика Британія)
  • Даріо Тонані (Італія)

Найкращий художник

  • Павел Чех (Чехія)
  • Маншу (Франція)
  • Деклан Шелві (Ірландія)
  • Катерина Данаїлова (Болгарія)
  • Лотар Бауер (Німеччина)
  • Сергій Шикін (Росія)
  • Йоханн Петерка (Австрія)
  • Івана Гуляшевич (Хорватія)

Найкращий журнал

  • Fantastica (Румунія)
  • Fiction (Франція)
  • FantAstica Almanac (Болгарія)
  • Exodus (Німеччина)
  • Млечный путь (Росія/Ізраїль)
  • Visionarium (Австрія)
  • Sirius B (Хорватія)

Найкраще видавництво

  • Argo (Чехія)
  • Paladin (Румунія)
  • L'Atalante (Франція)
  • Swan River Press (Ірландія)
  • The Human Library (Болгарія)
  • Фантастика Книжный Клуб (Росія)
  • Finfar (Фінляндія)
  • Septime (Австрія)
  • Hangar 7 (Хорватія)
  • Gollancz (Велика Британія)
  • Delos Digital (Італія)

Найкращий промоутер

  • Маріан Труце (Румунія)
  • Жан-Люк Рівера (Франція)
  • Команда The Human Library (Болгарія)
  • Дмитро Злотницький (Росія)
  • Тоні Єррман (Фінляндія)
  • Франц Роттенштайнер (Австрія)
  • Міхаела Марія Перкович (Хорватія)
  • Команда Worldcon Exhibition (Велика Британія)

Найкращий перекладач

  • Ян Кантурек (Чехія)
  • Сільвіу Женеску (Румунія)
  • Патрік Кутон (Франція)
  • Гебріел Розенсток (Ірландія)
  • Калін Ненов (Болгарія)
  • Катерина Доброхотова-Майкова (Росія)

Дух відданості

Найкращий художник-ілюстратор (автор одного, чи більшої кількості творів)

  • Дідьє Котьє (Франція)
  • Сергій Крикун (Україна)
  • Ігор Савін (Росія)

Найкраща вистава

  • Фантастика (Румунія)
  • Пісня моря (Ірландія)
  • Ауреліон: Вічний Баланс, епізод 2 (Болгарія)
  • Гік-пікнік (Росія)
  • Astra LARP (Хорватія)

Найкращий фензін

  • Gazeta SF (Румунія)
  • Présences d'esprits (Франція)
  • Journey Planet (Ірландія)
  • Shadow Dance (Болгарія)
  • Притяжение (Росія)
  • Usva (Фінляндія)

Найкращий сайт

  • Europa SF (Румунія)
  • nooSFere (Франція)
  • SciFi.bg (Болгарія)
  • Мир Фантастики (Росія)
  • Risingshadow (Фінляндія)
  • Fantasy Rundschau/Standard (Австрія)
  • www.inverzija.net (Хорватія)

Найкращий автор творів для дітей

  • Жоель Вінтребер (Франція)
  • Рут Лонг (Ірландія)
  • Велеса Фламбурарі (Болгарія)
  • Антон Ломаєв (Росія)

Заохочувалюні нагороди (найкращий дебют)

  • Мартін Антонін (Чехія)
  • Яна Плаухова (Словакія)
  • Геогіана Владулеску (Румунія)
  • Ліз Бурк (Ірландія)
  • Калоян Захарьєв (Болгарія)
  • Віктор Колюжняк (Росія)
  • Луїс Корредура (Португалія)
  • Міхаель Воцоніг (Австрія)
  • Давід Келечич (Хорватія)

esfs.info

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>