Повернутися на сторінку

Коментарів: 14

 1. 2011-09-25 в 01:06:30 | Зіркохід

  Хороше оповідання. У всіх відношеннях. Єдина хиба - не на конкурсну тему ohh. Нема космосу. Ні далекого, ні близького, ні сліду, ні згадки. І що тепер накажете робити?

 2. Ну як же нема! А звідкіля воно падало й де точилися бойові дії? Як на мене, то натяк у стилі sapienti sat кращий за пряме тицяння носом: ось воно море, синку! smile

  До речі, якщо хтось матиме пропозиції з приводу кращої назви - прийму з вдячністю.

  Також прошу адміністрацію глянути форматування, бо літери як горобці, а файл зроблений строго за рекомендаціями.

 3. Цікаве оповідання. Спочатку подумала, що мова йде про Велику Вітчизняну, але потім зрозуміла, що події відбувалися набагато пізніше, чи не так? Отоді все й стало на свої місця - і яйце, і болото, яке сплавилося у суцільний скляний моноліт навколо літального апарата. Чомусь уже язик не повертається назвати його просто літаком. smile

  Технічно - потребує вичитки, бо багато одруківок.

  Автору - удачі!

 4. 2011-09-25 в 11:02:44 | Зіркохід

  Та я-бо, спаодіваюся, ще sat smile, але щось мені підказує, що якщо літак падав на землю й кидав бомби, то бої мали б точитися не в космосі, а максимум у верхніх шарах атмосфери. Яким дивом пошкоджений у космосі апарат міг долетіти до поверхні землі, щоб його при цьому встигли роздивитися люди внизу, мені не зовсім sat. Це мало б виглядати радше як вогняна куля (див. тему Тунгуський метеорит grin)... І взагалі, якщо слідувати Вашій логіці, то будь-яке оповідання можна втиснути в дану тему, адже Земля (та й будь-яка інша планета) мчить у космосі, і це кожен sat tongue laugh.

 5. Дозволю собі трохи не погодитися, пане Зіркоходе. Ніде не сказано, що цей літак кидав бомби, й ніде не сказано, що люди його роздивилися. Більш того, натякнуто wink, що падав він надто гучно й надто яскраво для літака, й побіжно згадано ще кілька ефектів, на кшталт запаху озону й радіації. Втім, не буду спойлерити. Воля ваша, звісно, вважати оповідання відповідним темі, чи ні.

 6. оповідання не на тому конкурсі, тому відразу в антитоп, незалежно від іншого. Зауважу, що на цьому конкурсі це перше таке.

 7. Брррр... а що означає "не на тому конкурсі"? Невідповідність темі, чи щось інше?

 8. Погуджуся з попередніми дописувачами - теми стосується опосередковано і навіть поясню чому. Цитата з коментаря Венгловського до заданої ним самим теми

  Проте є жорсткі умови – космос повинен бути визначальним для сюжету
  . Так, у Вас є натяки на космос, але щоб він був визначальним - ні (хоча не відкидаю варіант, що я міг щось не так зрозуміти). Загалом же оповідання сподобалося. Автору успіхів.

 9. Хоч і знаю, що не варто сперечатися з рецензентами, але у цьому випадку мова не про критику, а про елементарну неуважність.

  Сподіваюся, це лише "конкурсна" неуважність, пов'язана з необхідністю швидко два десятки текстів на одну тему.

  Панове, космос тут є. Більш того, тут "в лоб" виконано обидві умови теми - космос і далекий (війна на орбіті, а може й трохи вище), й водночас близький, буквально у сусідньому лісі. Й визначальний для сюжету, бо без космічної війни не було б сюжету взагалі. Як бачите, усі формальні умови конкурсу виконано.

  Будьте уважнішими, будь ласка.

 10. Знаєте, б'ють не по паспорту... тобто оцінюють не по формальних ознаках, оцінюють по власному сприйняттю. Така вже специфіка цього конкурсу. Тобто навить дуже хороший твір може навіть не пройти першого туру просто тому, що не знайде тут свого читача. І навпаки - посередній твір може "вистрелити". Я бушував минулого конкурсу, як цікаво - гляньте архіви, а потім змирився - "маємо те, що маємо"

 11. 2011-09-28 в 10:00:21 | Ледi Джi

  Оповiдання добре написане. Все на своєму мiсцi. Космос тут звiсно дуже опосередкований. З таким же успiхом хлопцi могли б бути прибульцями iз майбутнього, а "тарiлка" теж якимось чином звiдти потрапити. Ну й не чиплялися б уже до Другої Свiтової. Якось там, судячи з оповiдань, забагато тарiлок лiтало. Та то таке.

  Я так розумiю, що дiя вiдбувається пiд Брестом. Там НЛО знайшли (див. http://www.belarusin.net/index.php?option=com_content&view=article&id=148:admin&catid=40:2009-05-08-13-21-23&Itemid=101). Та й болота, мабуть, десь на Полicci, то чому б i нi?

  Коли читала було враження, що оповiдання середнє, але залишився дуже приємний присмак. I, здається, оповiдання таки вдалося. Дякую!

  Бажаю успiхiв!

 12. Оповідання хороше. Але космосу замало. Все ж, не виключено, що в мій топ потрапить. Як художній твір, котрий має переваги над багатьма іншими.

 13. Ідея: Наркотики – це погано. Коли бачиш автоінспектора, треба затримати подих, щоб… Ой, я щось не те пишу, чи не так? 4/10

  Сюжет: Як на такий формат – нічогенький. Проте можна було б краще. 6/10

  Реалізація: Круто. Реально круто написано. Ні, чесно. Я не жартую. 10/10. На цьому все.

  Вердикт: Автотренінг «Я - розумний».

  20/30.

 14. фак, таки промахнувся. Це не вам комент, вибачте smile

  Ось вам:

  Ідея: Ніщо не забуте, ніхто не забутий. Удар по найслабших місцях. Простий, але дієвий прийом. Космос, на жаль, пришпилений штучно. Тому 2/10.

  Сюжет: Трохи заплутаний, я достоту так і не розгрібся. Проте щось таки є. 6/10.

  Реалізація: Читається легко. Помилок нема. 8/10.

  16/30.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)