Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. Враження, ніби дві години просидів на нудній лекції. Під час читання ловив себе на думці, що хочеться боляче ущипнутися, щоб не заснути. Чисто суб'єктивна оцінка-не сподобалось.

 2. Я теж отетерів від такого тексту. Відкрив, прочитав лише перше речення, підвис на розшифровці абревіатур, прогорнув до кінця, шукаючи діалоги і передчасно зрадів - а то виявилися пункти висновків. Тихо порадів, що я не мушу читати цей опус повністю, бо оцінюю оповідання з іншої групи smile

  Бажаю витримки та мужності читачам, а автору не припиняти творчих пошуків!

 3. Наскільки я зрозуміла, стилізація під чи то звіт, чи то наукову роботу - це фішка. Ок, чому ні. Але ця стилізація не всюди витримана. Спочатку я думала, що компанія рекламує себе і свій товар. Але далі є чимало ремарок про непрозору схему керування організацією, про утиски співробітників, переслідування й заручників (негативна оцінка, яку сам собі не даси), тому стає незрозуміло, яку мету переслідує текст у межах цього прийму: хвалити? Ганити? Бо точно - не лише інформувати. Оця неоднозначність меня заважала сприймати.

  (А стилізація загалом - ні.)

  Я відчула перегук теми з романом "Маша, або Постфашизм" Ярослава Мельника. Розлюднення людей - десь про те саме, про що і його твір.

  Мені сподобався невтішний висновок, зокрема останній пункт, він підсумовує всю цю жесть. Але сама ідея, що ми, українці, можемо дати глобалізованому світу лише ритуальну жертву, дуже вже чорнушна, настільки підкреслено, що аж занадто. Як на мій смак, перебір.

 4. Якщо розглядати цей твір як синопсис, чому ні - цілком можливо. Але в ньому зараз присутня тільки фактична сторона. Це кістки, які повинні обрости м'ясом конфлікту, персонажів, фабулою.

  Удачі на конкурсі!

 5. Чого цьому конкурсу точно не потрібно було, так це канцелярського звіту замість оповідання.

 6. А мені надзвичайно сподобалось! Уявляла, що це читає якийсь пафосний голос - аля американська пропаганда часів Другої світової.

  Дуже моторошна антиутопія.

  І водночас сатира на багато новомодних сьогоднішніх віянь - зелені, толерантність тощо.

  Круть! Можливо, навіть 10 балів віддам.

 7. 2018-12-10 в 11:22:37 | Сторонній

  Згоден з Рибкою: стилістика цікава, але не всюди раціонально виглядає. Та й навіть в оповіданні такого цікавого стилю має бути конфлікт, розвиток подій, кульмінація, розв'язка... Ідея хороша, місцями від чорнушної сатири дуже усміхало. Взагалі люблю чорнушну сатиру, тим паче концептуально оформлену.

  Але реалізація не дуже хороша, тому вийшов просто сатиричний опис фантастичного майбутнього, а не оповідання.

 8. Ту вже все за мене сказали. Стилізувати оповідання під суху канцелярську доповіть - це, мабуть, оригінально, але як художній твір - абсолютно нечитабельно rolleyes

  Хоч би там більше стьобу було, щоб хоч оку за щось було зачепитися...

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)