Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. Ще одне якісне оповідання. Над чим варто подумати: фантелемент, по суті, обмежується новим способом мандрівки у просторі. І йому відведено мало уваги. Ще: авторе, я теж дуже полюбляв дужки. Відучили. Говорять, що забагато дужок у тексті - ознака початківця, невміння передати суть звичайними реченнями.

  Успіху на конкурсі!

 2. Дякую за коментар!

 3. Вітаю, авторе!

  Щодо техніки. Я так розумію, купа повторів у тексті - то стиль? Не знаю, як іншим, та, як на мене, воно не дуже. Втім, це суб"єктивне.

  Далі:

  Він ще раз перечитав два останні речення, і виділивши їх курсором у тексті, натис на “Delete”.
  Зайвий опис дій відволікає. Як видаляється текст усім відомо. Тому, просто скажіть: видалив текст.

  Фантастики замало. Та й взагалі, фантприпущення не грає на сюжет. От скажіть, наскільки б змінилося оповідання, якби замість нових просторових подорожей ГГ, приміром, виявився б чаклуном якимось, здатним ставати невидимим, абощо.

  Ну, і найголовніше. От прочитав я (пересічний читач) оповідання, дізнався, як автору із початку оповіді (про якого протягом оповідання взагалі забуваєш) прийшла ідея роману. Ну и что?, як казали Олді. Де конфлікт? Де його вирішення? Немає. Є антураж, є певна дія, але мети цієї дії не видно.

  Успіхів та наснаги!

 4. Фантоме,

  А де саме, на вашу думку, у тексті є "купа повторів"?

 5. Авторе, змусили перечитуватиwink Отже, те, що вважаю повторами я:

  постером з написом «Зуби» - постером з прем’єри екранізації
  Робота – ось головне, забув? Ти забув, чим займався ще рік тому? Забув, йолопе?
  Страх, призабутий вже страх новачка
  сперта металева тростина з набалдашником зі слонової кості – знаменита, легендарна тростина,відома всім, хто щось чув про правителя.
  Помалу ковтаючи холодну воду з льодом, Джонс ліниво розмірковує, правда чи ні, що імператор цією самою тростиною
  Його дратує ця вульгарна розкіш, його, що колись, хай і десятки років тому, у іншому житті, вивчав історію мистецтва в університеті.
  підданих, що пухнуть із голоду. І це у одній із найбагатших країн планети; люди пухнуть і помирають голодною
  Несподіваний звук, що пролунав у коридорі попереду, змусив його різко зупинитися і завмерти на місці. Звук, що його не сплутаєш ні з яким іншим.
  На вигляд принц, що стояв посеред галереї, був прегарним хлоп’ям (маленький принц, наголосив подумки начитаний Джонс, чорний принц, продовжив гру чоловік).
  Просто чарівне дитя, словом.
  Чарівне дитя з пістолетом у руці.
  продемонстрував молочний зуб, що хитався. Зуб цей нескладно
  Де гарантія, що країна, погрузнувши наново у корупції, розбраті і хаосі, який панував тут за попередника тирана, не згадуватиме з ностальгією і жалем про того, хто, як багато-хто впевнений, залізною рукою навів тут лад? Хто будував їм нові лікарні, дороги, школи?
  Бо людині з передовими поглядами, кількома університетськими освітами, що мала лікарську практику, людині, яка вільно володіє кількома іноземними мовами
  Ти згадуєш про те, що видав сувору директиву – під страхом смерті не дозволяти вивозити жодного алмаза за кордон твоєї держави. Окрім тих, звісно, що везтимеш особисто ти. Ти знаєш, що
  туфлях. Ще й тепер з новим європейським ім’ям, що личить тобі не більш, ніж туфлі.
  у який були загорнені зуби.
  Спершу він надумав продемонструвати ці зуби начальству
  Це ж зуби! Причому явно людські. Хто ж це тут викидав у смітник зуби
  Щоденну рутинну працю, що давала йому гроші на прожиття, молодий чоловік вважав лише досадною повинністю, яку треба відбувати щодня.

  Це може бути стилем, але, повторюся, мені він не імпонує.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)