Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. блін, ну за те, що така муть в кніцівці бити треба.

  розчарованя сподівання.

  світ цікавий, початок і середина вкрай симпатичні, кінець непрописаний і це все псує.

  здаться трохи замало розміру для такого задуму... ех

 2. Яка саме муть, можна конкретніше?

 3. 2010-10-12 в 01:21:55 | коментато

  Згоджуюсь із попереднім коментатором: закінчення не вдалось. Таке враження, що гнули-гнули лінію - і недогнули. Образи героїв ламаються занадто раптово і нагло.

 4. Ну, якби я догнув лінію, то вийшло б шаблонно і банально, а так хоч якесь пожвавлення у кінці. Принаймні це мотивувало мене обрати саме цей варіант розвитку подій із можливих.

 5. 2010-10-12 в 17:09:50 | Аноним

  Він швидко докопався до тіла жінка.

  Страшний такий жінкъ smile

  долучусь до попередніх коментаторів, кінцівка злита

 6. Дякую за помічену опечатку, пропустив.

 7. Русизми: сторони, без свiдомостi, нарядився, ну i що, диковинних, надягнув, цiлительнi,виглядае, жаль,

  Не певен, але, здаеься, правильнiш буде Зплетена.

  Дивно, що майстер вiдмовляеться вiд дiвчини як вiд жiнки.Не менш дивно, що вона готова згодитися як завгодно, крiм як жiнка. Дуже вже iдеалiстично. Не фантастично, а саме штучно, як у лицарських або соцреалiстичних романах.

  Хтось тут порiвнював Любку з персонажем Ендорфiну? Порiвняння на користь Любки. От вона - жiночна,хитра, пiдступна, але жiночна. Така собi Мiледi.

 8. Дякую за знайдені русизми, підправлю.

  Майстер відмовляється від дівчини як від жінки з двох причин. Очевидна - він кохає іншу. Менш очевидна (можливо, треба було це пояснити у тексті) - він майстер, не абихто, а чарівник, що шляхом тривалого навчання, праці і тренувань досягнув своєї майстерності. Тому він з легкістю здатен контролювати свої інстинкти, пристрасті й емоції. Як, безперечно, і Люба. Інакше б вони не змогли чарувати. Розбійники от ведуть себе цілком природно smile .

  Я не згоден зі штучністю й ідеалістичністю. Таке й в реальному житті цілком можливо, якщо у людини інтелект превалює над інстинктами і немає підстав чинити інакше.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)