Повернутися на сторінку

Коментарів: 17

 1. Вітаю, авторе!

  Назагал, написано класно, хібащо окрім мату, але то смаковщина. Тільки от одна проблема - я не дуже допер кінцівку, щоб не сказати, що зовсім недоперshut eye Можливо, перечитаю - таки допруsmile

  Успіхів та наснаги!

 2. Характеристика рассказа цитатой из самого рассказа

  Сюрреалізм, бля

  Жаль людей, которые подобное пишут и читают.

 3. Дякую, Фантоме за побажання! Успіхів навзаєм!

  Тільки от одна проблема - я не дуже допер кінцівку, щоб не сказати, що зовсім недопер
  Не варто перечитувати, краще співставте кінцівку з назвою і все стане на свої місця.

  І Вам, Пане Мишиусе, дякую за характеристику оповідання.

  Жаль людей, которые подобное пишут
  І тут дяка - за співчуття. Причому дяка не менш щира, ніж Ваш жаль, запевняю, дорогий Пане Мишиусе! Знаєте, я й сам себе жалію та помічаю останнім часом, що все частіше жаліюся на лиху долю. Сумно це все.

 4. Вітаю, Авторе!

  Написано ладно. Автор - не новачок, це ясно. Помилок нема, хіба що Степан один раз став Семеном. Взагалі-то, придиратися я не вмію, хіба що можу порефлексувати з приводу контексту і моралі. І це така суб"єктивна річ, моя рефлексія, що Ви сміло можете на неї не звертати уваги. Але ж треба виговоритися, якщо я прочитала, правда ж? grin

  Отже, про мораль. А в чім мораль? Що треба вчитися не сцяти від обставин, а бути жорстоким? А для чого? На випадок війни чи голівудської дорожньої пригоди а-ля "Попутник" з Р.Хауером? Не знаю...

  Масонський сюжет з помазанням через убивство - хай навіть в підсвідомості героя - це такий старий трюк, що для мене він був передбачуваний з того моменту, як Степан почав свою проповідницьку промову. Але це нестрашно - завжди є той, кому щось буде новим.На це не звертайте уваги, хіба можете на майбутнє собі зауважити: подібні масонські сцени - табу, бо є ще й такі зануди, яким, бачте, приїлися сучасні популярні мотиви.

  Не сподобалася участь афганця в пригоді.Так сталося, що для мене ця тема чомусь близька, можливо, через багаторічну тісну роботу з цим контингентом, та й в сім"ї є афганець. Тому - гра на почуттях через травмовану психіку афганців - це, для мене, погано. Просто реально вони, горепаки, там зазнали справжнього жаху і я не думаю, що варто з афганців робити монстрів - калік - психопатів. Навіщо така гірка пропаганда - образ-то символічний і показовий?

  Раніше конкурсом було оповідання з сюжетом про Афган. Це вже тенденція gringrin

  Що ще? Ну на разі "ще" закінчилися. Дуже б хотілося, щоб свій талан Ви використали не на реалістичні жахастики, а на справжню фантастику. Ну цим я теж нуджу на кожнім конкурсі, тож вважайте моїм персональним перманентним суб"єктивізмом і пишіть, як пишеться: на кожен товар є покупець. На жаль, чи на щастя wink

  Успіху на конкурсі.

 5. Дякую, Ловчине, за розбір. За Семена-Степана - окремо. Кажуть, що такі ігри з іменами - чи не найстрашніший ляп. І вичитував же, але не побачив. Моралі у творі немає. Якраз усе на ту фантастику і спрямовувалося. Ніяких афганців немає взагалі, як і помазання убивством. Немає маніяків, масових розстрілів і т.д. Є свідомість ГГ, є човняр, котрий має підготувати ГГ до переправи і все. Причому Човняр вирішує навчати ГГ не бути жорстоким, як Ви вбачаєте, а дечого іншого (навіть навпаки). Вже й так наспойлерив, але, знову ж таки, чому ніхто не питає, а до чого тут назва - рівне полотно ріки? Але у будь-якому разі спасибі за увагу, виявлення ляпу і рекомендації! Вам теж успіхів!

 6. 2014-02-14 в 08:22:55 | Пан Мышиус

  Оказывается, это был Харон? За авторским эпатажем этого не было заметно.

  Вопрос - что даст читателю рассказ? Он поможет жить, поддержит в трудную минуту, даст волю фантазии? Пока только чернуха. Если человек в депрессии, и прочитает ваш рассказ, не думаете ли, что это будет последней каплей?

  Интересно, что люди добиваются, шкрябая такие рассказы, на что размениваются. Понятно, что сучукрлит, но мне в жизни надоело читать на заборах слово из трех букв и слышать матерщину на улицах. Жаль, что в правилах не написан запрет на матерщину. Значит, можно употреблять? Ах, это не вы, а герой. Ну, тогда да. Вот так зайдешь на ЗФ по старой памяти, а то уже с мешками отправили, а тут такая х...

 7. Так, у підсвідомості, але я чомусь пропустила ту межу, коли ГГ її перетнув і вигадав собі таку непросту психологічну ситуацію. Знову ж суб"єктивізм, але насправді усе, що ви написали "нема" - є! В голові читача воно відбувається.

  Користуючись нагодою, спитаю, а який сенс Ви вклали в назву? То й справді була алюзія на Харона і Ахеронт-Лету-Стікс?

  Якась я недогадлива,аж незручно...hmmm

 8. Якась я недогадлива,аж незручно

  Ловчине, ви у цьому не самотняgrin

 9. Пане Мишиусе!

  Оказывается, это был Харон?

  Ну, от я намагаюсь не спойлерити, а Ви всю малину…

  что даст читателю рассказ? Он поможет жить, поддержит в трудную минуту, даст волю фантазии?

  У жодному разі! Я ж не гуру, то чого повинен вчити інших людей бодай-чомусь? Чи взагалі я таке право маю? Нехай повчають Ви та інші особистості, що знають життя і мають рівень моралі не нижчий від 21-го.

  Если человек в депрессии, и прочитает ваш рассказ, не думаете ли, что это будет последней каплей?

  У Вас вгадується не аби який досвід роботи із самогубцями. Напишіть посібник – врятуєте тисячі, а те й мільйони життів по всьому світові.

  Интересно, что люди добиваются, шкрябая такие рассказы, на что размениваются. Понятно, что сучукрлит, но мне в жизни надоело читать на заборах слово из трех букв и слышать матерщину на улицах.

  Шикуйсь, матершинно-чорнушна нечисть: Маяковський, Хвильовий, Єсенін, Бунін, Марієнгоф, Акутагава, Місіма… Це так, щоб чорнуха і матюки не в’язались Вами виключно з сучукрлітом. І взагалі, цей сучукрліт Вам явно, перепрошую, муляє. Певно, якісь комплекси… дайте вгадаю… земноводно-зеленої природи. До глибини душі шкода, що в такому просторому полі, як сучукр(ненавиджу цей термін!) не знайшлося місця панові Мишинському.

  Вот так зайдешь на ЗФ по старой памяти, а то уже с мешками отправили, а тут такая х...

  Ну не можна такому порядному громадянинові, як Ви, я б навіть сказав, корисному членові суспільства, послуговуватися лексикою, зчитаною із паркана. Але я Вас заспокою: аби не втратити Вас, я перестану писати чорнуху і матюки (може).

  Ловчине, про афган тут справді невеличка згадка без особливих акцентів. Більші акценти на різанині в Ходжали, масовому самогубстві сектантів в США та інших реальних людських «подвигаг», що, НМСД, чудово ілюструють нашу, не побоюсь цього слова, сволочну, природу.

  А до афганців у мене особливе ставлення. Хоч і мій рід ця війна оминула, але відстоювати їх ім’я мені доводилося не раз у житті. І вістоювати саме від наскоків про їх «прихованість» чи «схибленість».

  Фантоме, скоріше за все, то моя проблема. Твір треба переробити, аби було зрозуміліше.

 10. У Вас вгадується не аби який досвід роботи із самогубцями. Напишіть посібник – врятуєте тисячі, а те й мільйони життів по всьому світові.

  Нет, у меня опыт потери близкого человека, когда не хочется жить. Да, вы правы, лучше помогать людям, но не такой чернухой, на которую вы размениваетесь.

  По поводу Есенина и прочих. Давайте найдем у них в произведениях слово из вашего рассказа

  Я, хуй його…

  Я жду, делитесь цитатами и не передергивайте.

 11. Координаторське:

  [Розумію, яскраві приклади, але п.4.2. Правил]

  Володимире! Без провокацій.

  Всім сторонам: не переходимо на особистості.

  Коментар:

  Я так цього не люблю, але таки висловлюсь. А у мене є досвід роботи із самогубцями. Тричі доводилось відмовляти людей на межі. Ну, третій випадок був не зовсім на межі, скоріше показуха. І знаєте, що я казав двом? - "Нє х... дєлать, робіть. А потім банально брехав про негативні наслідки для родичів самогубця. І через кільканадцять хвилин мав уже більш-менш адекватного співрозмовника.

 12. Пане Мишиусе, тут ви зараз будете здивовані - класики були такими хуліганами, що і нам з вами далеко (http://www.nasha.lv/rus/blog/blogs/Ivanoffbest/62578.html). Даруйте, модератори, але краще посилання, ніж оригінал grin

  Авторе, я зрозуміла, що Ви мали на увазі і, здається, розібралася з назвою.

  Успіху

 13. випередили grin А загалом - гугл завжди в поміч

 14. О як... і тут я зрозумів, наскільки неповною була шкільна програмаgrin

 15. Отак от, а як же "з пісні слів не викинути"? Я ж такі переконливі приклади навів. Якщо на особистості, то тільки у відповідь. Вводьте ценз в твори, а то через мої (перепрошую на слові)творчі витівки тут скоро масова істерика запалиться.

 16. Отак от, а як же "з пісні слів не викинути"

  То есть, в нашей стране нет нормальных песен? Суровая сермяжная правда? Это называется эпатаж, когда автор не может нормально написать без ругательств.

 17. Істерики не допустимо.

  Так, в тексті оповідання не забороняється ненорматив.

  Володь, цитату из рассказа в комменте №10 не трогали. Хотя, к обсуждению она не имеет отношения, но всё же из текста.

  А тепер, коменти до цього тексту прикриваю. Для початку, на одну добу. Та підчищаю коментарі.

Повернутися на сторінку