Повернутися на сторінку

Коментарів: 19

 1. 2011-02-28 в 21:08:44 | Аноним

  мабуть важка артилерія підключилась. легко, якісно. Рівень!

  *заздрить*

 2. Посміхнулоsmile!

 3. 2011-03-01 в 08:28:56 | Тролік

  Абсурд і маячня

 4. м-да, конструктивноangry Абсурд? Так. А щодо маячні... ну не знаю, чесно кажу, писав у свідомому стані, порушень ніби не маю,розладів теж grin.

 5. Не сподобалось, як на мене, занадто лінійно і передбачувано. От, наприклад, в епізоді, де ГГ дізнається про Шукача, в мене не виникло сумнівів, хто ним виявиться, як і подальший розвиток подій.

  Бажаю Вам, Авторе, творчих успіхів.

 6. дякую за побажання,Terrо Incognito!

 7. ну, на мій погляд , - мій! уточнюю, для любителів ідентичних поглядів, - це далеко не важка артилерія, втім для піхоти згодиться.

  Кілька порад, поки з'явилося натхнення:

  "Навколо мене вирувало справжнє Тай-динське життя, мешканці міста кудись поспішали, птахи співали, машини гуркотіли, таксисти запрошували у чудову поїздку. (після "життя" поставте двокрапку і перелік зробіть через ";"

  "- Ні. – кивнув я" пряма мова… не забуваємо золоте правило "кома тире"

  "- Хіба ви не знаєте" нагадало дискусію з товаришем - доктором філологічних наук професором НАН. що при даному вживання "хіба" це калька… потрібно завжди вживати "чи".

  "спілкуватися із якимсь котом". не "із", а "з"

  "На плакатах було намальоване таке. Обличчя якоїсь істоти із усмішкою." викиньте слово "таке" і з'єднайте речення.

  це так, не вглиблюючись. якщо захотіти можна все розідрати, але я не люблю вичитувати.., люблю просто читати. а твір читабельний, не геніальний, не надзвичайний - читабельний.

 8. і не претендує на важку артилерію grin. Автору гарно і від того, що твір читабельний. Ну, і щодо аналізу... так є трохи ляпів mad

 9. поважаю молодих авторів, які щиро визнають свої помилки. по-моєму, ціль у письменника не диктант написати, щоб без жодних помилок, без жодної зайвої комочки, ціль - Сюжет! тому вигадуйте і ще раз вигадуйте, якщо, звісно, пишете фантастику, а не наукову роботу. поглиблюйте потроху знання і обовязково навчитеся, щоб потім не червоніти.

 10. а ви як хочте, шановні критики, але мені особисто в усього запропонованого лиш два твори до душі припали, і цей - один з них. Атмосферний він. Класний. І крапка)

 11. Вельми, вельми оригінальний початок! Гід, значицця, робив, щоб краєвиди здавалися таємничими. Тихцем, знацця, вночі, лопатою рельєф місцевості правив... smile

  "Натомість наша" - нана.

  Щось я не зрозумів оборудки з пляшками. Поясните?

  А загалом непогана казочка, легка та весела. Й недовга. smile

 12. та-ак.. що маємо...ну, з початком то я так, свідомо, дивіться гід змінює сприймання простору (і це може бути саме так)- цікаво розказує,таємничо - і все стає таким. Щодо плящок. Тут цікаво, питання поставило мене у глухий кут, міркую так - жінка просить пляшку,ГГ віддає її. Ситуація стереотипна, але з іншим смислом. Стара віддає пляшку, для того, щоб отримати ще п'ять, тим самим вона ошукує ГГ. Абсурдність ситуації полягає у тому, що смислу у ній якраз і немає, міняти порожню пляшку на п'ять повних жінка не могла, бо якщо скло дійсно цінується на планеті, такого обміну просто не могло бути. Абсурд! Але я люблю таке, ну, "Процес" там... Взгалі то я більше пишу таку іронічно-ліричну прозу з елементами фантастичного (ще трохи дитячу), тому і казочка вийшла.

 13. Цікава тема. Написання далеке від ідеалу. Прикро, та багато помилок - тут я погоджуюся з унь

 14. 2011-03-09 в 13:48:50 | Пан Мишиус

  Виправте дотепну помилку

  "...перервало чиєсь нявчання. Навчання належало невеличкому рудому котику".

 15. Добре оповідання, але, нажаль, без інтриги у фіналі.

 16. дякую, чесно кажучи, написав і вирішив не посилати на конкурс, теж не бачив фіналу, але чомусь передумав - час витратив, думаю най буде так.

 17. 2011-03-12 в 16:02:55 | автор Уйгурстанської історії

  комедійно і при цьому цілком фантастично - це безперечно добре. стиль теж непоганий, читається легко. із недоліків - можливо, відсутність ідейного навантаження (або я його просто не помітив). ну й заїжджена тема богів, це теж. загалом добре, є потенціал.

 18. Вітаю з успішним фіналом!

 19. дякую,Вадиме, за привітання. Успіхів

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)