Повернутися на сторінку

Коментарів: 16

 1. Де саме тут фантастика? Ну, про це я навіть не питаю. Але вперше бачу текст з такою кількістю тире на одиницю об'єму.

 2. серединка на половинкуconfused

 3. А мені сподобалось. Тільки фінал сумний - я так розумію, брату Андрія теж не жити?

 4. сподобалося

 5. Спочатку пройдуся по обов"язковій частині. Де тут справді ця фантастика? Де хоча б маленьке наближення до теми?

  Твір взагалі не сподобався - тверда одиниця.

  А тепер зміст. Ото сиджу читаю і що виходить, оті три кгхм самі натуральні гопніки. Їм сказали ціну, а вони бачите не захотіли платити. І їхній вчинок був правильний, щоб їм присвячувати твір.

  Та таких от істот потрібно закопувати і свічки в церкві не ставити, бо вони того не варті.

  І ще, всяких там нариків і алканавтів не беруть в моряки. Туди аби попасти потрібно мати показники відповідні...

  Вибачте, але вважаю цю критику повністю виправданою.

 6. Зовсім немає фантастики, таке нікуди не годиться, це ж, зрештою, конкурс фантастичного оповідання.

  Читається важко, якийсь дуже плутаний стиль (хоч помилок і не помітно).

  Із критикою Коментатора 19 погоджуюся, окрім одного - тема тут все ж таки розкрита.

 7. Щодо того, що таких не беруть в моряки--основа твору реальна.

  Тут більше на містику--коли Ви зрозуміли про перший сон і останній.

 8. І щодо тире, вся основа у ритмомелодиці, хочеться, щоб у читача були паузи. Але, кожному своє. Так?wink

 9. 2010-02-11 в 12:56:48 | Аноним

  Брат Андрія живий, і, справді, є зараз "чимось" на зразок гопніка із відмороженим дахом. У нього після того випадку стався здвиг...

 10. 2010-02-11 в 22:12:42 | Аноним

  Забийте на смерть того "брата"!

  І перестаньте спиратися містику! Не ганьбіть СПРАВЖНЮ МІСТИКУ!

  Люди, що хоч раз стали на стежку "гопоти" взагалі не варті честі йменуватися людьми! Це не прискіпування! Це реалія життя! Такі люди і не мають права ними називатися!

  І я радий, що в того бидла після того поїхав дах! Ще б краще було якби він на мотузні здригнувся!

  Авторе, перестаньте тут що небуть захищати, бо Ви не праві!

  ВСЕ!

 11. автору на замітку.. з першого ліпшого словника...raspberry

  "ритмомелодика; ж. (ритм і мелодика)

  побудова речень мови за інтонаційними (пониження і підвищення голосу) і ритмічними (питальні, окличні, розповідні речення) моделями."

  так в чому суть тире? confused

 12. Щодо ритмомелодики. Тире--коротка пауза, трохи менша за крапку. Не ті Ви словники гортаєте. Коли Ви не зважаєте на ритмомелодику--то Ваша справа, а тими короткими паузами я хотів підсилити ефект. Коли читати правильно--вийде.

 13. "Забийте на смерть того "брата"!"--нам немає про що з Вами говорити. Коли Ви не зрозуміли суть, про яку просто кричить назва, то хіба є далі смисл дискусувати?

  Я не захищаю таких людей, але смерть людини--це не крапка в реченні.

  Ви впевнені, що той "гопнік" прийшов до такого життя сам, чи може так обламали обставини? Чи може байдуже оточення з упередженістю, яка помітна і у Ваших словах, зробила його "диким" до норм моралі?

  Щодо містики--у кожного своє бачення--здається мені, наші з Вами не співпадають. Бо, коли б Ви прочитали із уложеним смислом, а не зовнішнім проявом--зрозуміли б. grin

  І останнє, щодо захисту "свого".

  Ніколи не буду стояти осторонь своїх робіт. То є частина мене і це природно, коли спрацьовує інстинкт самозахисту.

  Ви не згідні?grin

 14. спасибі за поясненняsmile не буди сперечатися, може, колись вдасться почитати інший Ваш твір, який вразить мене ритмодинамікою... і незабутньою ідеєєюwink

 15. Ситуація - "типа пацаны, себя типа показали, и типа поплатились, а потом типа плачут, типа сны сняться" дуже гарно. Як це взагали на конкурс потрапила незрозумило.

  Для відома атора, постийне вживання алкогольних напоїв веде до незворотньої зміни особистості, тобто через рік другий коло інтересів людини дуже звужуєця до алкоголю, фізичних потреб "секс" (на деякий час, потім відпадає) та як би відірватися, що у свою чергу супроводжується біленькою, тобто гарячкою, і бачуть вони сни дивні та фантастичні. Це все, як в житті, закінчується труною, а ось скільки такі хлопці під свій відрив ще життів поломають це не цікаво, це так, лайно.

  А щодо того, хто їх такими зробив можна сказати дуже коротко назвою одного старенького оповідання - ПОМОЧЬ МОЖНО ЖИВИМ! (тобто тим хто хоче шоб їм допомогли, а вживання алкголю це засіб втикти від реальності, такі не благають допомоги, такі мертві.

 16. Шановний цинік, Ви гарно написали, правда, шкода, що однобоко.

  Я не пропагандував "бидлоту", я сам її не переношу, я показував смерть людини, тупу смерть на фоні бажання змінитися і впливу сторонніх, себто "гопніків" брата і друга.

  Щодо сну, то Ви явно не зрозуміли. Сон снився не комусь із алкашів, а сторонньому, такому собі однокласнику ,якому наснився жахливий сон, пов'язаний зі старим шкільним знайомим.

  Може колись чули за народні повір'я про те, що коли сниться мрець і він тягне за собою (чи просто забирає), це така собі явна ознака близької смерті того, кому таке сниться. От і маємо зв'язок перших пів-сторінки і останніх, нічого на рахунок "білочок" і близько не описувалось.

  І ще, автор знає до чого веде алкогольна залежність, але завжди є така деталь як воля. І саме останнє ставилося на ваги внутрішнього "змінююсь" і оточуючого (приїхав брат і друг).

  П.С.Не прийміть за образу.tongue wink

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)