Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. Вітаю.

  Трішки вже вампірячі теми піднабридли, чесно кажучи. Нічого нового для себе у творі не знайшла, окрім Амоса, якого, вважала, зватимуть Джекі wink

  Що ж ви з дівчини так нещадно поглумились - то в лице кулаком, потім в бордель, в ланцюги, об землю головою?..

  По великому рахунку, оповідання - це такий собі фанфік на всю вампіро-джекічанівсько-агентівську тему, яка багато років експлуатувала наші мізки - настільки довго, що ми не маємо оригінального підходу до неї, лише нав’язаний Голівудом.

  Деякі речі взагалі виглядають кумедно - наприклад, власні назви (Червоні Сорочки, Вихлопна Труба) чи поведінка героїв (як тут: Бур вранці отямлються, одягаться, спускаться в бар і першим ділом не про кохану питає, а про себе і того, хто його врятував), чи убивство вампірів. А що сакральне є в тому, щоб відтяти кисть вампіру?

  Словом, кліше та штампи... Плюс багато помилок.

  Проте, вважаю, на це оповідання знайдуться свої поціновувачі. Просто я вже давно переросла подібну тематику.

  Успіху!

 2. Не повезло автору! чи повезло? На мене найшло натхнення і я взялася і повидзьобувала русизми в тексті, але щось глюкнуло і все пропало. Русизмів та кальки з російської забагато. Для мене самої це проблема, працюю над собою, тому то свої недоліки у інших видно краще.

  Не можу сказати що не сподобалося, але особливо і не вразило. Вампірську тему я не дуже, навіть Майєрс не пішла.

  На жаль нічого нового і корисного із твору не винесла, а оскільки такого не люблю, то і задоволення не отримала.

 3. 2015-02-07 в 20:25:14 | Капітошка

  Вампіри у вас не схожі на вампірів, якби ви їх так не назвали, нізащо б не здогадалася, що йдеться саме про них. Але окрім цього страшенно передбачуваний фінал. Зрозуміло, що Бур буде шукати героїню і знайде.

  У готелі герої розмовляють про ліжко, бо в готелі сплять. У барі розмовляють про пиво, бо у барі пють. Склалося враження,що автор витратив чимало знаків, аби наповнити чимось твір. Замість наповнити його динамікою, напругою і пригодами.

 4. 2015-02-16 в 17:58:10 | ДонькаДонКіхота

  примітивно. абсолютно неоригінально. психолгізм нижче плінтуса. герой тупуватий, його вже побили, але він все одно лізе далі. в бордель. причому сам. мізки він підключати і не збирається. сила є - розуму не треба. дівична взагалі - ходяча схема. незнайомець - як "бог з машини". допоміг і вмер. прогнозована остання битва з вампірами. прогнозована перемога. смерть помічника абсолютно необов’язкова. особливо, якщо зважати, яким геніальним бійцем він є - серця вириває, вампірів вбиває - як сірники ламає.багато провалів - куди і чого їдуть головні герої? хто вони? замість вампірів могли бути звичайні бандити - це би нічого принципово не змінило. так само, ГГ - чарівник. то й що? де він чаклує? він просто б’ється і все. де логіка? просто автору подобаються містичні декорації?... русизми й помилки навіть виписувати не хочу. жаль часу. бо їх тут, як бліх... і все ж таки головне - де тут супутники??? знову "пришийкобиліхвіст", а не тематичне оповідання до конкурсу.

 5. 2015-02-16 в 22:45:55 | ДонькаДонКіхота

  за супутники - вибачте. закид недоречний. вже розібралися

Повернутися на сторінку