Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. Вітаю.

  Трішки вже вампірячі теми піднабридли, чесно кажучи. Нічого нового для себе у творі не знайшла, окрім Амоса, якого, вважала, зватимуть Джекі wink

  Що ж ви з дівчини так нещадно поглумились - то в лице кулаком, потім в бордель, в ланцюги, об землю головою?..

  По великому рахунку, оповідання - це такий собі фанфік на всю вампіро-джекічанівсько-агентівську тему, яка багато років експлуатувала наші мізки - настільки довго, що ми не маємо оригінального підходу до неї, лише нав’язаний Голівудом.

  Деякі речі взагалі виглядають кумедно - наприклад, власні назви (Червоні Сорочки, Вихлопна Труба) чи поведінка героїв (як тут: Бур вранці отямлються, одягаться, спускаться в бар і першим ділом не про кохану питає, а про себе і того, хто його врятував), чи убивство вампірів. А що сакральне є в тому, щоб відтяти кисть вампіру?

  Словом, кліше та штампи... Плюс багато помилок.

  Проте, вважаю, на це оповідання знайдуться свої поціновувачі. Просто я вже давно переросла подібну тематику.

  Успіху!

 2. Не повезло автору! чи повезло? На мене найшло натхнення і я взялася і повидзьобувала русизми в тексті, але щось глюкнуло і все пропало. Русизмів та кальки з російської забагато. Для мене самої це проблема, працюю над собою, тому то свої недоліки у інших видно краще.

  Не можу сказати що не сподобалося, але особливо і не вразило. Вампірську тему я не дуже, навіть Майєрс не пішла.

  На жаль нічого нового і корисного із твору не винесла, а оскільки такого не люблю, то і задоволення не отримала.

 3. 2015-02-07 в 20:25:14 | Капітошка

  Вампіри у вас не схожі на вампірів, якби ви їх так не назвали, нізащо б не здогадалася, що йдеться саме про них. Але окрім цього страшенно передбачуваний фінал. Зрозуміло, що Бур буде шукати героїню і знайде.

  У готелі герої розмовляють про ліжко, бо в готелі сплять. У барі розмовляють про пиво, бо у барі пють. Склалося враження,що автор витратив чимало знаків, аби наповнити чимось твір. Замість наповнити його динамікою, напругою і пригодами.

 4. 2015-02-16 в 17:58:10 | ДонькаДонКіхота

  примітивно. абсолютно неоригінально. психолгізм нижче плінтуса. герой тупуватий, його вже побили, але він все одно лізе далі. в бордель. причому сам. мізки він підключати і не збирається. сила є - розуму не треба. дівична взагалі - ходяча схема. незнайомець - як "бог з машини". допоміг і вмер. прогнозована остання битва з вампірами. прогнозована перемога. смерть помічника абсолютно необов’язкова. особливо, якщо зважати, яким геніальним бійцем він є - серця вириває, вампірів вбиває - як сірники ламає.багато провалів - куди і чого їдуть головні герої? хто вони? замість вампірів могли бути звичайні бандити - це би нічого принципово не змінило. так само, ГГ - чарівник. то й що? де він чаклує? він просто б’ється і все. де логіка? просто автору подобаються містичні декорації?... русизми й помилки навіть виписувати не хочу. жаль часу. бо їх тут, як бліх... і все ж таки головне - де тут супутники??? знову "пришийкобиліхвіст", а не тематичне оповідання до конкурсу.

 5. 2015-02-16 в 22:45:55 | ДонькаДонКіхота

  за супутники - вибачте. закид недоречний. вже розібралися

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)